Celé jméno:Raphael Dias Belloli
Používané jméno:Raphinha
Národnost: Brazílie
Datum narození:14.12.1996
Výška:176 cmVáha:68 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:22
Klub:FC Barcelona (ESP)
Aktuální statistiky v klubu FC Barcelona (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Brazílie95583000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Barcelona se dohodla s Leedsem na přestupu Raphinhy

Raphinha přestoupí z Leedsu United do Barcelony, která může i s bonusy zaplatit až 67 milionů eur. Podmínkou dohody je, že 25letý křídelník projde lékařskou prohlídkou...  
13.07. | Aktuality | 602 komentářů
 

Ronaldo zničil Spurs a překonal Bicana: 29. kolo Premier League v kostce

Comeback po lehkém zranění ve stylu pětinásobného držitele Zlatého míče ukázal o víkendu Cristiano Ronaldo. V očekávaném šlágru skolil Tottenham hattrickem a sklízel chválu ze všech stran. Na tribuně Old Trafford mu tleskal mimo jiné i legendární quaterback Tom Brady.  
16.03. | Názory a komentáře | 558 komentářů
 

Obalovačka De Bruyneho a návrat Coutinha: 22. kolo Premier League v kostce

Repríza loňského finále Champions League vyzněla lépe pro Manchester City, který po hubeném, ale zaslouženém vítězství 1:0 nad Chelsea mizí konkurentům na Ostrovech v prachu. Do hlavní role se obsadil Kevin De Bruyne, jehož oku lahodící střela rozvlnila síť, dostala vyprodaný stadion do varu a zvýšila náskok obhájců titulu v čele Premier League na 11 bodů.  
18.01. | Názory a komentáře | 368 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.07. Rennes obdrží doplatek za Raphinhu
Raphinha přestupuje z Leedsu United do Barcelony, z čehož bude profitovat i Stade Rennes. Bretaňský klub by měl na základě procent z dalšího prodeje obdržet kolem 5 milionů eur. (lequipe.fr)
13.07. Barcelona dohodla přestup Raphinhy
Raphinha přestoupí z Leedsu United do Barcelony, která může i s bonusy zaplatit až 67 milionů eur. Podmínkou dohody je, že 25letý křídelník úspěšně projde lékařskou prohlídkou. (transfermarkt.de)
12.07. Raphinha přestoupí do Barcelony
Raphinha odejde z Leedsu United do Barcelony. Španělská média se shodují na tom, že kluby jsou domluveny na odstupném 55 milionů eur, brazilský křídelník zítra přiletí do Katalánska a podrobí se zdravotní prohlídce. (mundodeportivo.com)
09.07. Raphinha necestuje na turné
V nominaci Leedsu United na australské turné není Raphinha. Brazilský křídelník zůstane doma a bude řešit možné stěhování - svou nabídku už předložil Arsenal, zájem mají i Barcelona a Chelsea. (bbc.com)
03.07. Raphinha prý chce do Barcelony
To, o čem se již nějaký čas mluví, nyní potvrdil Joan Laporta. Prezident Barcelony prohlásil, že katalánský celek je preferovanou destinací Raphinhy, jehož přestup z Leedsu se aktuálně řeší. (football-espana.net)
26.06. Arsenal se o Raphinhu pokusí znovu
Londýnský Arsenal sice neuspěl s první nabídkou za Raphinhu z Leedsu, vzdávat se však nehodlá. Podle The Athletic se v příštím týdnu zástupci Arsenalu opět sejdou se svými protějšky a nachystají vylepšenou nabídku za 25letého záložníka. (theathletic.com)
22.06. Arsenal neuspěl s nabídkou za Raphinhu
Raphinha je na odchodu z Leedsu United a mezi zájemci o brazilského křídelníka je také Arsenal. Ten měl včera podat neupřesněnou nabídku, ale nesetkal se s úspěchem. (sport-express.ru)
26.03. Leeds odmítl nabídku za Raphinhu
Raphinha je opakovaně spojován s odchodem z Leedsu United, za který už přitom nastupovat nemusel. Podle španělských médií v lednu podala nabídku ve výši 35 milionů eur Barcelona, ovšem nesetkala se s úspěchem, protože Whites trvali na aktivování výstupní klauzule ve výši 75 milionů eur. (sport-express.ru)
21.03. Leeds neuspěl u Raphinhy
Raphinha odmítl nabídku na prodloužení smlouvy s Leedsem United. Ofenzivní tahoun Whites má smlouvu do roku 2024, a aby zvážil novou nabídku, požaduje snížit výstupní klauzuli ze současných 84 milionů eur. (abola.pt)
17.02. Raphinha přerušil jednání s Leedsem
Leeds United si chce pojistit Raphinhu, ten však jednání o prodloužení smlouvy pozastavil. Brazilský reprezentant, jenž má kontrakt do roku 2024, chce zjistit, jaké mu v létě přijdou nabídky. (sport-express.ru)
Další expres zprávy