20.03.202318:59

Češi věří v páteční start Coufala

V Praze se dnes sešla česká reprezentace a na srazu nechyběl ani obránce West Hamu Vladimír Coufal, který kvůli zdravotním potížím vynechal posledních pět soutěžních zápasů. "Vláďa měl nějaké problémy s patou, ale momentálně je na tom tak, že dělá vše pro to, aby byl připravený na pátek. Co se týče naší strany, jsme v každodenním kontaktu s West Hamem a předáváme si informace. Věříme, že Vláďa bude v pátek připraven na zápas s Polskem," řekl novinářům manažer národního týmu Tomáš Pešír.

ČTK
28.02.202317:49

West Ham bude postrádat i Coufala

Vladimír Coufal také nepomůže West Hamu United v zítřejším pohárovém zápase s Manchesterem United. Český reprezentant má problémy s patou, kromě něho je mimo hru brankář Łukasz Fabiański, jenž bude se zlomenou lícní kostí a očním důlkem absentovat delší dobu.

ČTK
08.11.202212:52

Leverkusen má zájem o Coufala

Vladimír Coufal v posledních týdnech vypadl ze sestavy West Hamu United, což by mohlo vyústit až v jeho lednový odchod. Podle informací "Sky" má o bývalého hráče Liberce nebo Slavie, jemuž po sezoně vyprší kontrakt, zájem Leverkusen.

transfermarkt.de
24.08.202219:13

West Ham bez Ogbonny a Coufala

West Ham čeká odveta playoff Konferenční ligy proti Viborgu a do Dánska necestují obránci Vladimír Coufal a Angelo Ogbonna. Oba minulý týden utrpěli otřes mozku a ještě nejsou v pořádku.

bbc.com
21.08.202221:52

Coufal dnes nedohrál

West Ham zažívá otřesný vstup do sezony, když po třech kolech čeká na bod i první vstřelený gól, a ještě hůře je po dnešku Vladimírovi Coufalovi. Český reprezentant musel být doprovozen ze hřiště v 74. minutě s podezřením na otřes mozku.

skysports.com
25.05.202211:12

V nominaci na fotbalistu roku i Pešek

Nominace na Puma Fotbalista roku 2021: Antonín Barák (Hellas Verona), Tomáš Souček, Vladimír Coufal (oba West Ham), Jakub Pešek, Adam Hložek (oba Sparta), Vladimír Darida (Hertha), Tomáš Holeš (Slavia), Tomáš Vaclík (Olympiakos), Patrik Schick (Leverkusen), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim).

twitter.com/OndraZlamal
15.05.202216:31

Coufal si vstřelil vlastní gól

West Ham United ve druhém poločase ztratil vedení proti Manchesteru City, jemuž pomohla také vlastní branka Vladimíra Coufala.

01.05.202218:21

Coufal asistoval na gól West Hamu

West Ham United hraje po poločase v londýnském derby s Arsenalem 1:1, když na vyrovnávací gól Jarroda Bowena nahrával Vladimír Coufal. Pro českého reprezentanta to byla čtvrtá ligová asistence v sezoně.

10.04.202217:23

Coufal se vrátil do sestavy West Hamu

West Hamu United se v zápase na půdě Brentfordu po dvou měsících vrátil do sestavy uzdravený Vladimír Coufal, ani jeho přítomnost však neodvrátila porážku 0:2.

12.01.202221:30

Coufal asistoval na vedoucí gól

Vladimír Coufal si dnes připsal svou třetí ligovou asistenci v sezoně, když před koncem první půle pěkně nacentroval a Jarrod Bowen otevřel skóre.

21.12.202117:28

Coufal neměl být vyloučen

Manažer West Hamu United David Moyes prozradil médiím, že od komise rozhodčích Premier League dostal klub zprávu, že vyloučení českého obránce Hammers Vladimíra Coufala v zápase s Arsenalem, bylo špatným rozhodnutím. Podle Moyesova vyjádření potvrdil rozhodcovský sbor také to, že West Ham měl kopat penaltu v zápase proti Burnley. "Je těžké smířit se s tím, že tady máme dva páry očí a stejně nejsme schopní rozhodnout správně. Byl jsem hráčem a teď jsem manažerem a myslím si, že když sedím před televizí a dostanu čtyři nebo pět různých úhlů pohledu, tak jsem schopný vytvořit si dobrý názor," uvedl Moyes.

dailymail.co.uk
15.12.202122:53

Coufal byl vyloučen

Vladimír Coufal nedohrál v dresu West Hamu utkání na půdě Arsenalu. V 67. minutě za stavu 1:0 pro domácí dostal po druhé žluté i červenou kartu, navíc zavinil penaltu, kterou pak ovšem Lacazette neproměnil. Gunners náskok pojistili až v závěru.

04.12.202114:50

Coufal se podílel na vyrovnání WHU

Vladimír Coufal pomohl West Hamu United v londýnském derby proti Chelsea asistencí k vyrovnání na 2:2. Pro českého reprezentanta se jedná o druhou gólovou přihrávku v sezoně.

29.11.202123:21

Coufal odehrál jubilejní zápas za West Ham

Vladimír Coufal si včera na své konto připsal jubilejní 50. start v dresu West Hamu. Český obránce přišel do Londýna loni začátkem října ze Slavie, v neděli byl u porážky 1:2 na půdě Manchesteru City.

25.11.202120:33

Za West Ham nastoupili všichni Češi

Za West Ham United nastoupili v utkání Evropské ligy ve Vídni proti Rapidu všichni tři čeští reprezentanti. Vladimír Coufal a Tomáš Souček byli v základní sestavě. Druhého jmenovaného pak v 65. minutě vystřídal Alex Král.

04.11.202121:00

Souček si vstřelil vlastní gól

West Ham United remizoval v Evropské lize 2:2 na půdě belgického Genku. Důležitou roli v zápase sehrál i český záložník Tomáš Souček, který si v 88. minutě vstřelil vlastní branku. Do zápasu v dresu West Hamu zasáhli také Vladimír Coufal, který asistoval u jedné z branek Kladivářů a Alex Král.

02.10.202112:42

Coufal před podpisem kontraktu

Vladimír Coufal dle informací The Athletic souhlasil s novým tříletým kontraktem s opcí na další sezonu. Coufal za West Ham debutoval takřka přesně před rokem, 4. října.

theathletic.com
23.08.202122:49

Coufal připravil čtvrtý gól West Hamu

West Ham vede doma nad Leicesterem už 4:1 a svůj podíl na tom má i Vladimír Coufal, který připravil čtvrtou trefu svého týmu. Z jeho právě těžil Michail Antonio, který zaznamenal svou druhou trefu duelu.

06.08.202121:14

Coufal posilou roku ve WHU

West Ham United dnešní večer zasvětil klubovým cenám roku a hned dvě pomyslné si domů ponesou čeští fotbalisté. Tomáš Souček se podělil s Michailem Antoniem o cenu nejlepšího střelce, přičemž další exslávista Vladimír Coufal byl zvolen posilou roku.