Další změnu angažmá má před sebou Václav Kadlec. Podle informací serveru "isport.cz" se 30letý útočník kvůli malému hernímu vytížení přesune z Jablonce do třetiligové Viktorie Žižkov.

Václav Kadlec na podzim v Mladé Boleslavi úspěšně obnovil profesionální kariéru, ta se však nebude dále rozvíjet v městě automobilů. Podle informací Deníku Sport se exsparťan s týmem dohodl na ukončení spolupráce a má namířeno do Jablonce, kde se opět potká s Petrem Radou, pod nímž dvakrát skóroval za Spartu na jaře 2017.

isport.cz
28.11.202116:44

Kadlec se vrátil do ligy

Útočník Václav Kadlec nastoupil za Mladou Boleslav poprvé od návratu k fotbalu do ligového utkání. V zápase v Jablonci vystřídal v 63. minutě Filu. Do dnešního dne byl jeho posledním ligovým startem duel Sparty s Plzní v březnu 2019.

31.10.202115:50

Václav Kadlec se vrátil gólově

Václav Kadlec se zotavil z drobného zranění a poprvé po obnovení kariéry v Mladé Boleslavi rozvlnil v soutěžním utkání síť, když přispěl k výhře 4:1 rezervního mužstva v ČFL. Pro někdejší hvězdu Sparty se jedná o první soutěžní trefu od dubna 2018.

fkmb.cz
09.09.202114:59

Kadlec podepsal profesionální smlouvu

K návratu do ligového fotbalu se opět přiblížil Václav Kadlec. Bývalý český reprezentant a hráč Sparty Praha podepsal profesionální smlouvu s Mladou Boleslaví, kde se od srpna připravoval s rezervou.

isport.cz
20.02.202010:25

Václav Kadlec končí kariéru

Sparťanský útočník Václav Kadlec končí v 27 letech fotbalovou kariéru. Někdejší velký talent musí na další operaci s kolenem. Informace přinesl oficiální web Sparty. Zdravotní problémy jej provázely několik posledních let.

sparta.cz
11.05.201818:36

Sparta přišla o Václava Kadlece

Sparta zatím hraje v Jihlavě nerozhodně 0:0 a ve druhé půli se bude muset obejít bez Václava Kadlece. Český útočník nedohrál první poločas, v jeho závěru si bez cizího zavinění poranil levé koleno a musel střídat.

21.10.201718:25

Kadlec dohrál po osmi minutách

Sparta vstoupila do utkání v Jablonci bleskovým gólem, vedení si však moc dlouho neužil Václav Kadlec, který si zřejmě poranil tříslo a byl nucen v osmé minutě opustit hřiště v slzách.

02.09.201717:32

Václav Kadlec si prokousl jazyk

Sparta včera v kombinované sestavě v modelovém utkání remizovala s Vlašimí 1:1 a kuriózní zranění si přivodil útočník Václav Kadlec, ten musel střídat kvůli prokousnutému jazyku.

sparta.cz
19.05.201709:07

Václav Kadlec slaví pětadvacetiny

Útočník Václav Kadlec, který oslaví 20. května pětadvacetiny, přepsal loni rekordní tabulky. Při návratu z dánského Midtjyllandu na Spartu loni v září se stal nejdražším hráčem historie české ligy (podle médií přestoupil za asi 73 milionů korun. Pražský rodák a reprezentační útočník s chladnokrevnou koncovkou, který v roce 2010 zvítězil v anketě Talent roku, přestoupil jako šestnáctiletý v roce 2008 z Bohemians 1905 do Sparty jako jeden z největších talentů českého fotbalu. Během dvou let se vypracoval v důležitý článek sestavy letenského mužstva. Člen mládežnických reprezentačních výběrů debutoval v dospělé reprezentaci v říjnu 2010 v kvalifikaci na ME v Lichtenštejnsku, kde vstřelil gól (ve věku 18 let, čtyři měsíce a 22 dní se stal nejmladším střelcem reprezentace samostatné ČR). V roce 2013 přestoupil do bundesligového Frankfurtu, kde se mu zpočátku dařilo, časem ale přestal nastupovat a v roce 2015 se vrátil na půlroční hostování do Sparty. Loni přestoupil do dánského Midtjyllandu, mistra tamní ligy, kde odehrál jen 15 utkání.

ČTK
29.10.201616:56

Sparta vyhrála nad Příbramí 4:0, radost ovšem trochu kalí jedno zranění. Hned v úvodu se zranil útočník Václav Kadlec, který musel střídat a čeká ho podrobné vyšetření.

30.08.201614:37

Brabcův odchod stále není vyloučen

Tisková konference k příchodu Tomáše Rosického pomohla vrhnout světlo také na další obchody Sparty ve zbytku přestupového okna. Šéf Sparty Daniel Křetínský například uvedl, že se o Brabcovi stále bude jednat, protože vážný zájem projevil i jeden další klub mimo Anderlecht, a že v otázce Václava Kadlece již pražský celek udělal vše, co mohl - podal prý nabídku třikrát vyšší, než jaká byla dosud tou maximální. Kromě Kadlece potom Sparta jedná ještě o jedné zahraniční posile do ofenzívy, jejíž jméno Křetínský nechtěl prozradit.

31.07.201615:53

Kadlec řídil výhru Midtjyllandu

Midtjylland vyhrál v dánské lize 3:0 nad Silkeborgem a velký podíl na tom měl Václav Kadlec. Český útočník ve 47. minutě zvyšoval na 2:0, o šest minut později pak dal výsledku konečnou podobu.

21.07.201621:16

Kadlec se podílel na postupu Midtjyllandu

Václav Kadlec přispěl asistencí k remíze Midtjyllandu 2:2 v odvetě 2. předkola Evropské ligy ve Vaduzu. Dánský celek postoupil do další fáze díky výhře 3:0 z prvního utkání, v němž si bývalý hráč pražské Sparty a Frankfurtu také připsal gólovou přihrávku. Kadlecův spoluhráč Filip Novák tentokrát šanci nedostal.

ČTK
18.07.201621:36

Kadlec se poprvé trefil za Midtjylland

Václav Kadlec se poprvé gólově prosadil v dánské lize. Bývalý sparťanský útočník v utkání prvního kola pomohl Midtjyllandu k domácí remíze 2:2 s Randers. Kadlec v závěru prvního poločasu vyrovnal, po změně stran ani domácí tým neudržel vedení. Kadlec přišel do Midtjyllandu vloni v zimě z Frankfurtu, ale stihl odehrát jen osm soutěžních utkání bez střeleckého zápisu, než musel v dubnu na operaci se zraněným pravým kolenem.

ČTK
01.04.201613:28

Midtjyllandu bude až tři týdny chybět Kadlec

Václav Kadlec z Midtjyllandu si zhruba tři týdny nezahraje. Třiadvacetiletý útočník si poranil koleno a příští týden se podrobí artroskopické operaci. Server Aktuálně.cz o tom informoval hráčův manažer Pavel Paska. Kadlec do Midtjyllandu, kde působí také obránce Filip Novák, přišel loni v listopadu z Frankfurtu. V Eintrachtu strávil dva roky, nedokázal se ale prosadit. Za dánský celek jedenáctinásobný reprezentant zatím odehrál sedm zápasů a na první branku stále čeká.

ČTK
18.02.201621:13

Novák s Kadlecem pomohli Midtjyllandu

Václav Kadlec si odbyl soutěžní debut za Midtjylland a dánský mistr v úvodním duelu 2. kola Evropské ligy porazil Manchester United 2:1. Bývalý útočník Eintrachtu Frankfurt či Sparty Praha odehrál 85 minut, po celý zápas byl na hřišti jeho spoluhráč Filip Novák. Basilej s Tomášem Vaclíkem a kapitánem Markem Suchým prohrála na půdě St. Etienne 2:3.

ČTK
16.11.201512:39

Kadlec se prý již podrobil prohlídce

Hodně blízko je podle posledních zpráv přestup Václava Kadlece z Eintrachtu Frankfurt do Midtjyllandu. Český útočník v německém klubu nehraje, dánský celek o něho má zájem již delší dobu a podle informací Ekstra Bladet se na severu Evropy už měl podrobit zdravotní prohlídce.

transfermarketweb.com
23.06.201513:30

Kadlece sledovala výprava Ajaxu

Václav Kadlec ve druhé polovině uplynulé sezony hostoval z Eintrachtu Frankfurt ve Spartě, od léta by pak mohl působit v Nizozemsku. O českého útočníka má zájem Ajax a v několik dní starém duelu evropského šampionátu hráčů do 21 let proti Srbsku ho podle informací Voetbal International z tribuny sledovali trenér frank de Boer a sportovní ředitel Marc Overmars.

eredivisie.nl
21.06.201516:04

Kadlec na ME do 21 let dohrál

Pro útočníka české jednadvacítky Václava Kadlece mistrovství Evropy na domácí půdě skončilo. Hráč českého týmu má po sobotním utkání proti Srbsku poškozené vazy v kotníku a bude se léčit tři až čtyři týdny.