Václav Kadlec Expres zprávy

22.01.201510:10

Kaiserslautern se ptal na Kadlece

Václav Kadlec nemá ve Frankfurtu snadnou pozici, mohl by tak během ledna zamířit na hostování. Po nevydařených námluvách s Paderbornem se podle deníku "Bild" o českého útočníka zajímá i druholigový německý Kaiserslautern, kterému by Kadlec mohl pomoci k návratu do nejvyšší soutěže.

goal.com
13.01.201511:24

O Kadlece stojí další dva kluby

Český útočník Václav Kadlec má odejít z Frankfurtu na hostování a po Spartě a Turínu by si ho rády vypůjčily další dva celky - lisabonský Sporting a PAOK Soluň. Informuje o tom list Bild. "Je spousta nabídek," potvrdil sportovní ředitel Eintrachtu Bruno Hübner.

transfermarkt.de
20.12.201415:05

Sparta si prý chce půjčit Kadlece

Václav Kadlec by se mohl vrátit do pražské Sparty, ta podle informací Kickeru usiluje o půlroční hostování frankfurtského útočníka.

kicker.de
18.12.201416:42

Kadlec by mohl zamířit na hostování

Václav Kadlec ve vysoké konkurenci, která momentálně panuje ve frankfurtském útoku, nehraje, během zimní přestávky by tak mohl z Eintrachtu odejít na hostování, kde by získával tolik potřebnou herní praxi. Bývalý útočník pražské Sparty by z Hesenska odešel na půlroku nebo na rok a půl, následně s ním však "Orlové" počítají.

bundesliga.de
27.11.201416:06

Kadlec nechce odcházet z Frankfurtu

Eintracht Frankfurt čeká hodně perné léto. Hned deseti hráčům hesenského celku končí smlouvy a na odchodu měli být i další hráči včetně Václava Kadlece. Ten ale nyní uvedl, že z Eintrachtu nechce odcházet. "I přes některé překážky jsem ve Frankfurtu spokojený. Nechci odcházet před koncem smlouvy," řekl Kadlec, jenž má s "Orly" smlouvu do roku 2017.

19.11.201419:09

Frankfurt v sobotu možná bez nemocné trojice

Václav Kadlec, Aleksandar Ignjovski a Slobodan Medojević by mohli chybět Frankfurtu v sobotním utkání na hřišti Mönchengladbachu. Českého útočníka trápí bronchitida, jeho spoluhráči mají horečky.

kicker.de
29.10.201422:21

Kadlec vykřesal pro Frankfurt naději

Eintracht Frankfurt prohrával v pohárovém zápase s Gladbachem 0:2, stále ale má naději na postup - v 89. minutě snížil Václav Kadlec.

03.10.201417:20

Frankfurt zasáhla infekce

Frankfurt čeká o víkendu zápas s Kölnem, ve kterém hesenskému celku nově nepomůžou hned tři hráči. Václava Kadlece a Marca Stenderu zasáhla angína, zatímco Johannes Flum ulehl pro změnu s chřipkou.

sport1.de
22.09.201411:53

Kadlec rozzlobil představitele Frankfurtu

Václav Kadlec bude muset na kobereček, český útočník Frankfurtu si totiž před sobotním zápasem se Schalke na Twitteru postěžoval, že není v základní sestavě. "Snažíme se to držet v tajnosti a pak sami hráči tweetují, jestli budou hrát nebo ne. Tohle zkrátka nejde," uvedl sportovní ředitel Bruno Hübner.

sport1.de
30.08.201417:28

Kadlec zajistil Frankfurtu bod z Wolfsburgu

Václav Kadlec o sobě dal po delší době vědět v dresu Eintrachtu Frankfurt. Český útočník dnes v 84. minutě nastoupil k zápasu ve Wolfsburgu a po minutě pobytu na hřišti srovnal na konečných 2:2.

21.07.201420:12

Kadlec je rád za nový začátek

Václav Kadlec začal angažmá ve Frankfurtu hodně slibně, postupem času však ze základní sestavy vypadl a jeho místo na hrotu zaujal Joselu. I proto je český útočník rád, že po sezóně odešel Armin Veh, kterého na lavičce Orlů nahradil Thomas Schaaf. "Nový trenér pro mě znamená novou příležitost. Musím pracovat," řekl Kadlec, jehož předchozí nadřízený je dlouhodobě spojován s menší náklonností k českým hráčům.

kicker.de
23.03.201417:23

Kadlec pečetil výhru Frankfurtu

Václav Kadlec se po pěti měsících trefil v německé lize. Útočník Frankfurtu stanovil v Norimberku ve druhé minutě nastavení konečnou podobu výsledku na 5:2 ve prospěch Eintrachtu.

04.12.201322:25

Kadlec přispěl k postupu

Frankfurt postoupil do čtvrtfinále Německého poháru po výhře 4:2 nad Sandhausenem. Přispěl k ní Václav Kadlec vítězným gólem ze 72. minuty.

livesport.cz
24.10.201321:22

Kadlec poslal Frankfurt do vedení

Václav Kadlec si na své konto připsal další branku v dresu Frankfurtu, dnes otevřel skóre zápasu Evropské ligy s Maccabi Tel-Aviv.

19.10.201316:44

Václav Kadlec dal svou čtvrtou bundesligovou branku, útočník Frankfurtu v 50. minutě otevřel skóre zápasu s Norimberkem.

11.10.201322:31

Povedený zápas, pochvaloval si Kadlec

Česká reprezentace dnes vyhrála na Maltě 4:1, jednou trefou k tomu přispěl Václav Kadlec. "Povedený zápas, dobrá spolupráce s Lafatou a dalšími sparťany. Víme o sobě, vyhovíme si, víme, co od sebe čekat. Terén byl těžký, bylo dusno, potili jsme se, ale oba týmy to měly stejné. Gól patičkou jsem dal už v jednadvacítce, byl to momentální nápad, mohl jsem si to v klidu zpracovat, ale jsem rád, že to nakonec vyšlo takhle a prošlo to obránci mezi nohama," řekl útočník Eintrachtu Frankfurt.

19.09.201319:06

Kadlec otevřel skóre proti Bordeaux

Frankfurt už od čtvrté minuty vede nad Bordeaux, Eintracht poslal v utkání Evropské ligy do vedení český útočník Václav Kadlec.

14.09.201316:12

Kadlec dal Werderu dva góly

Václav Kadlec je ústřední postavou zápasu mezi Werderem a Frankfurtem. Hosté vedou 2:0, oba góly dal právě český útočník.

01.09.201318:11

Kadlec poprvé skóroval za Frankfurt

Václav Kadlec si v dnešním duelu s Dortmundem připsal svůj první bundesligový gól, český útočník Eintrachtu Frankfurt vyrovnal v 36. minutě na průběžných 1:1.