31.05.202623:23

Ladra si užil první reprezentační gól

Záložník Tomáš Ladra považuje první gól v dresu reprezentace, kterým otevřel skóre přípravného utkání s Kosovem (2:1), za nejhezčí zážitek. "Hložan (Adam Hložek) míč přetáhl, já jsem věděl, že někde za mnou je Doudis (David Douděra). Čekal jsem jen ve vápně, Doudis to dal koníčkem, spadlo mi to na hlavu. Pak už jen stačilo trefit bránu," uvedl. "Určitě nejdůležitější, hlavně nejhezčí zážitek," dodal. Nakonec se nevešel do konečné nominace na mistrovství světa.

ČTK
18.07.202518:31

První gól nového ročníku ChNL

První gól nového ročníku Chance Národní Ligy padnul v zápase mezi Příbramí a Opavou, kde se za hosty už v 6. minutě prosadil Felix Čejka. V úvodním kole ChNL se již prosadil také Christ Tiéhi, jenž patří mezi největší jména, které Baník v letním přestupovém období přivedl. Zatím se však trefil "pouze" za rezervu ostravského klubu proti B-týmu Sparty.

Livesport.cz
18.07.202518:26

Ladra si připíše debut

Vůbec první start v dresu Plzně si připíše Tomáš Ladra, který nechybí v základní sestavě Viktorie v rámci prvního kola Chance Ligy. Postaví se proti Pardubicím, za které kdysi nastupoval v nižších soutěžích.

Výpis základních sestav:

Pardubice: Stejskal - Kissiedou Konečný, Lurvink, Mašek, Míšek, Šimek, Sychra, Tanko, Trédl, Vacek (C).

Viktoria Plzeň: Jedlička - Adu, Červ, Dweh, Jemelka, Ladra, Markovič, Memič, Spáčil, Šulc, Vydra (C).

x.com/fcviktorkaplzen
14.05.202517:04

Sparta a Plzeň chtějí Ladru

Tomáš Ladra (28) by mohl v nadcházejících týdnech odejít z Mladé Boleslavi. Podle serveru isport.cz má ofenzivního záložníka v hledáčku pražské Sparta, portál eFotbal.cz informuje také o zájmu Viktorie Plzeň.

isport.cz, René Machálek / eFotbal.cz
24.04.202416:34

Liberec má zájem o Ladru

Tomáš Ladra prožívá v Mladé Boleslavi vydařené jaro, zatím však není jasné, kde bude působit v nové sezoně. Sedmadvacetiletému ofenzivnímu hráči vyprší smlouva, čehož chce podle serveru "isport.cz" využít Slovan Liberec.

isport.cz
27.12.202309:39

Jablonec se zajímá o Ladru

Tomáš Ladra na podzim nepatřil do základní sestavy Mladé Boleslavi a začíná se mluvit o jeho odchodu. Záložník by mohl zamířit na sever Čech, zájem o něho má Jablonec.

Livesport

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele