Tomáš Jun Expres zprávy

01.03.201418:31

Jun zařídil výhru Austrie

Tomáš Jun byl hlavní postavou dnešního ligového zápasu Austrie Vídeň s Innsbruckem. Útočník domácích vstřelil góly v 21. a 76. minutě a zařídil výhru 2:1.

livesport.cz
10.01.201416:52

Jun si lehce poranil lýtko

Tomáš Jun se hned při prvním tréninku Austrie v zimní přípravě zranil. Třicetiletý útočník má menší trhlinu v lýtkovém svalu pravé nohy, podle agentury APA by však nemělo jít o nic vážného. "Tomáš měl při úvodní jednotce po volnu menší problémy, takže s námi nějakou dobu nebude trénovat," řekl trenér vídeňského celku Nenad Bjelica.

ČTK
11.12.201322:13

Jun skóroval za Austrii

Tomáš Jun gólově pomohl Austrii Vídeň v dnešním utkání Ligy mistrů proti Zenitu Petrohrad. Český útočník poslal svůj tým v 48. minutě do vedení 2:1.

24.09.201321:14

Jun neodvrátil blamáž Austrie

Ani branka Tomáše Juna neodvrátila blamáž Austrie Vídeň ve druhém kole Rakouského poháru. Úřadující ligový mistr na hřišti třetiligového Kalsdorfu, který navíc dohrával v deseti, prohrál 1:2. Jun se prosadil v 51. minutě, kdy vyrovnal na 1:1. Když však Austria nedokázala v posledních 20 minutách využít početní výhodu po vyloučení domácího Thomase Miedla, rozhodl ve třetí minutě nastavení o senzačním postupu Kalsdorfu přes účastníka Ligy mistrů kapitán Rafael Dorn.

17.08.201320:29

Jun má podíl na vedení Austrie Vídeň

Austria Vídeň směřuje za výhrou nad Wienerem Neustadt a zásluhu na tom má i Tomáš Jun. Jeho tým ve druhé půli vede 3:0, český útočník k tomu přispěl jednou trefou.

03.08.201321:05

Jun vstřelil svoji první branku v sezóně

Tomáš Jun zaznamenal první gól v nové sezóně. Český útočník vídeňské Austrie ale radostí zřejmě řádit nebude, jeho tým totiž promrhal nadějný náskok a doma jen remizoval 3:3 s Riedem.

22.05.201322:30

Austria Vídeň rakouským mistrem

Austria Vídeň dnes rozdrtila Mattersburg 4:0 a zajistila si rakouský titul. K výhře přispěl i český útočník Tomáš Jun, který ve 12. minutě zvyšoval na průběžných 3:0.

19.05.201311:46

Jun blízko prvnímu rakouskému titulu

Jeden bod stačí získat Austrii Vídeň v závěrečných dvou kolech rakouské ligy, aby si zajistila první titul po sedmi letech. V 34. kole včera porazila Wiener Neustadt 3:1 a má dál šestibodový náskok před obhájcem trofeje Salcburkem. Na výhře Austrie se 32. gólem v sezoně podílel nejlepší střelec rakouské ligy Philipp Hosiner. Jun se tentokrát neprosadil a jubilejní desátý gól v soutěži zkusí přidat ve zbývajících duelech s Mattersburgem či na půdě Salcburku. Třicetiletý útočník má ve své čtvrté sezoně v Austrii nadosah svůj první rakouský titul. Ve sbírce má pět ligových prvenství se Spartou.

08.05.201323:17

Jun vstřelil vítěznou branku Austrie

Tomáš Jun se gólem podílel na postupu Austrie Vídeň do finále ÖFB Cupu. Český útočník zlomil pět minut před koncem zápasu s Riedem nerozhodný stav 1:1, hosté nakonec zvítězili 3:1. Ve finále se Austria utká 30. května na vídeňském Stadionu Ernsta Happela s Paschingem. Třetiligový klub už v úterý nečekaně vyřadil obhájce titulu Salcburk po výhře 2:1.

04.05.201317:58

Jun přispěl k výhře Austrie

Austria Vídeň vyhrála 3:1 nad Riedem a výraznou měrou se na tom podílel Tomáš Jun. Český útočník v 53. minutě připravil nakonec vítěznou trefu pro Hosiner, o dvacet minut později se pak mezi střelce zapsal sám.

17.12.201219:05

Jun dostal stopku na dva zápasy

Ve dvou utkáních bude Austrii Vídeň chybět Tomáš Jun, zkušený český útočník byl potrestán za vyloučení ze včerejšího utkání proti Sturmu Graz. Jun tak přijde o městské derby proti Rapidu a duel s Admirou.

16.12.201216:28

Jun dostal červenou kartu

Austria Vídeň dnes v rakouské lize hostí Sturm a od jedenácté minuty hraje v oslabení, červenou kartu dostal český útočník Tomáš Jun.

10.11.201220:24

Austria Vídeň dnes vyhrála 3:0 v Innsbrucku a podíl na tom měl i Tomáš Jun, český útočník v 69. minutě zvyšoval na 2:0 ve prospěch svého týmu.

04.11.201218:03

Austria Vídeň dnes rozdrtila Ried 6:1 a velký podíl na tom měl Tomáš Jun. Český útočník v 18. minutě zvyšoval na 2:0, v dalším průběhu zápasu ještě svým spoluhráčům dvě branky připravil.

27.10.201220:40

Jun a Ježek připravili po jedné trefě

V Rakousku proti sobě dnes nastoupily Admira a Austria Vídeň a po divoké přestřelce se zrodil výsledek 4:6. V domácím týmu připravil jednu branku záložník Patrik Ježek, prsty v jedné brance vítězů pak měl útočník Tomáš Jun.

29.09.201218:27

Jun zařídil remízu Austrie

Austria dnes potvrdila vedení v rakouské lize, když remizovala s Wolfsbergem 1:1. O konečnou podobu výsledku a bod pro domácí se zasloužil šest minut před koncem Tomáš Jun, který vstřelil třetí ligovou branku v sezoně.

25.08.201219:52

Jun zvyšoval vedení Austrie

V režii českých hráčů se zatím nese utkání rakouské ligy mezi Austrií Vídeň a Innsbruckem. Smutným hrdinou je hostující obránce Martin Švejnoha, který si v 17. minutě dal vlastní branku, pozitivně na sebe naopak v 58. minutě upozornil gólem na 2:0 Tomáš Jun.

25.07.201221:07

Tomáš Jun z Austrie Vídeň rozhodl gólem dnešní dohrávaný duel 1. kola rakouské ligy na hřišti nováčka Wolfsbergu. Bývalý český reprezentant vstřelil jedinou branku duelu, jenž byl přeložen ze soboty kvůli nezpůsobilému terénu, v 77. minutě.

01.04.201218:03

Jun zajistil bod pro Austrii

Český útočník Tomáš Jun vstřelil jediný gól Austrie Vídeň v dnešním zápase rakouské ligy proti Salcburku. Lídr soutěže ale dokázal v nastavení vyrovnat na konečných 1:1. Devětadvacetiletý Jun otevřel skóre zápasu ve 33. minutě. Trefil se poprvé od konce listopadu a v tomto ročníku rakouské ligy dal čtvrtý gól.

26.11.201120:21

Jun pomohl k remíze

Tomáš Jun si na své konto připsal třetí ligovou branku v letošní sezoně. Útočník Austrie Vídeň se trefil krátce po změně stran do sítě Wieneru Neustadt, jeho branka ale nakonec přispěla jenom k remíze 2:2.