Tomáš Jun Expres zprávy

23.10.201116:48

Jun otevíral skóre

Ve Vídni se dnes hraje derby mezi Austrií a Rapidem a do jeho průběhu výrazně promluvil i Tomáš Jun. Český útočník ve službách domácího týmu ve 37. minutě otevíral skóre, po první půli je stav ale nerozhodný 1:1.

15.09.201121:22

Jun poslal Austrii do vedení

Tomáš Jun se trefil již v sedmé minutě dnešního utkání Evropské ligy, jeho Austria tak vede nad Metalistem Charkov 1:0.

21.07.201122:47

Jun se trefil i v odvetě

Tomáš Jun se trefil i v odvetě druhého předkola Evropské ligy proti Rudaru, útočník Austrie Vídeň v 75. minutě zvyšoval na 2:0.

14.07.201120:52

Jun skóroval po dvou minutách

omáš Jun vstřelil branku po dvou minutách na hřišti a pomohl Austrii Vídeň porazit 3:0 Rudar Pljevlja v úvodním utkání 2. předkola Evropské ligy. Osmadvacetiletý hráč v Černé hoře naskočil z lavičky v 73. minutě a krátce nato uzavřel třetím zásahem skóre. Předchozí dva góly zařídil Rakušanům nizozemský záložník Nacer Barazite.

14.05.201120:33

Jun rozhodl o výhře Austrie

Austria dnes porazila 1:0 Innsbruck a velký podíl na to měl Tomáš Jun, český útočník dal v 54. minutě jedinou branku zápasu.

02.04.201121:13

Útočník Tomáš Jun rozhodl v rakouské lize dvěma brankami v závěrečné dvacetiminutovce o domácí výhře Austrie Vídeň nad Kapfenbergem 2:0. Jun, který měl před tímto utkáním na svém kontě jediný ligový gól v sezoně, se trefil poprvé v 74. minutě. Bývalý hráč Sparty, Jablonce nebo Teplic pak v poslední minutě vedení vídeňského mužstva zdvojnásobil.

05.03.201122:58

Jun nasměroval Austrii k výhře

Tomáš Jun přispěl jedním gólem k výhře Austrie Vídeň 3:0 v Innsbrucku, český útočník těsně před koncem prvního poločasu otevřel skóre.

13.05.201018:01

Jun dal další dvě branky

Vynikající formu má na konci letošní sezony Tomáš Jun, který se znovu zapsal mezi střelce. Útočník Austrie dvěma góly zařídil výhru 2:0 nad Riedem, ani to ovšem nakonec vídeňskému celku nestačilo na titul.

05.05.201022:34

Jun zajistil výhru Austrii

Díky gólu Tomáše Juna zvítězila Austria Vídeň v městském derby nad Rapidem 1:0. Jeho gól posunul tým na druhé místo právě před Rapid.

25.04.201015:58

Jun otevřel skóre

Český útočník Tomáš Jun otevřel již v 5. minutě utkání Austria Vídeň - Mattersburg skóre. Domácí po jeho čtvrtém zásahu v sezoně vedou 1:0.

26.09.200920:37

Jun vstřelil dvě branky

Tomáš Jun pomohl v 9. kole rakouské ligy dvěma góly k vítězství Austrie Vídeň 3:1 na hřišti Mattersburgu. Bývalý reprezentant tak má po dnešku na kontě tři góly. Šestadvacetiletý Jun se trefil dvakrát zblízka. Poprvé po akci svého kolegy z útoku Momo Diabanga zakončoval ve 24. minutě do prázdné branky a v 66. minutě rozhodl po rychlém brejku a souhře s Florianem Kleinem.

22.06.200917:01

Jun bude hostovat v Austrii

Fotbalový útočník Tomáš Jun mění dres v rámci rakouské ligy. Po jarním působení v Altachu, který sestoupil z nejvyšší soutěže, odchází na roční hostování do Austrie Vídeň. Jun je však stále kmenovým hráčem Teplic. K dohodě došlo dnes a součástí kontraktu je i opce na případný přestup.

02.05.200921:09

V Rakousku se trefovali Češi

Hned dva čeští hráči skórovali v dnešních utkáních rakouské bundesligy. Tomáš Jun zařídil Altachu remízu 1:1 se Sturmem Graz, Patrik Siegl dokonce pomohl Kapfenbergu porazil 2:1 Ried.

15.03.200918:05

Junova branka na body nestačila

Ani první branka českého útočníka Tomáše Juna v rakouské lize nepomohla fotbalistům Altachu k bodovému zisku v duelu 26. kola se Salcburkem. Bývalý hráč Sparty a Teplic totiž v 64. minutě jen snížil na 1:2 a tento výsledek svítil na světelné tabuli i po závěrečném hvizdu.