Tomáš Grigar bude i nadále chytat za Teplice. Čtyřicetiletý veterán se severočeským klubem, v němž působí od roku 2009, podepsal smlouvu i pro příští sezonu.

twitter.com/FK_Teplice
25.04.202320:26

Yasser si vyzkoušel roli brankáře

Poměrně divoký byl závěr utkání 29. kola české nejvyšší soutěže mezi Teplicemi a Mladou Boleslaví, které vyústilo v remízu. Teplický brankář Tomáš Grigar byl v 89. minutě vyloučený, nakopl totiž soupeře Vasila Kušeje, a poněvadž Severočeši už nemohli střídat, jelikož využili všechna tři okna pro střídání, musel poslední okamžiky střetu dochytat egyptský útočník Mohamed Yasser. Hostující střelci jednadvacetiletého Egypťana každopádně neprověřili, Jásir musel řešit pouze dva vysoké míče, oba však ze vzduchu bez větších problémů stáhnul.

ČTK
23.10.202215:27

Grigar nejstarším teplickým hráčem

Tomáš Grigar se dnes proti Slovácku vrací do branky Teplic a stane se tak nejstarším hráčem v prvoligové historii sklářů. Grigarovi je 39 let, 8 měsíců a 22 dní - překonává tak Jana Rezka, kterému bylo v době posledního startu zhruba o měsíc méně.

fkteplice.cz
20.02.202221:43

Grigar odchytal 300. utkání za Teplice

Teplice vyhrály nad Karvinou (1:0) a udělali další krok k záchraně, na čemž se čistým kontem podílel Tomáš Grigar. Pro 39letého brankáře se jednalo o 300. ligové utkání za severočeský celek.

30.09.201710:16

Teplice přišly o brankáře Grigara

Hodně rychle skončilo včerejší utkání proti Liberci pro Tomáše Grigara, brankář Teplic si po několika minutách poranil koleno, musel střídat a čeká ho podrobné vyšetření.

16.04.201618:37

Grigar zpět v sestavě Teplic

Do branky Teplic se dnes poprvé od října vrátil Tomáš Grigar, český gólman je v pořádku po problémech s ramenem.

25.10.201510:05

Grigar má problémy s ramenem

Podrobné vyšetření v nejbližší době absolvuje Tomáš Grigar. Brankář Teplic nedochytal včerejší zápas ve Zlíně, v průběhu první půle si poranil rameno.

ČTK
21.10.201318:19

Grigar má zraněné tříslo

Teplice v dnešním utkání na půdě Brna přišly o svou brankářskou jedničku, Tomáš Grigar si poranil tříslo a v průběhu první půle musel ze zápasu odstoupit.

30.01.200911:11

Grigar přestupuje do Teplic

Teplice získaly nového brankáře. Ze Sparty přestoupil Tomáš Grigar, který podepsal tříletou smlouvu.

15.01.200918:54

Chovanec se zbaví Grigara nebo Švengra

Trenér Sparty Jozef Chovanec se chystá zbavit jednoho ze čtyř gólmanů v aktuální kádru, určitě by to však neměl být Blažek nebo Kozáčik. Z Letné se údajně má pakovat jeden z dvojice Tomáš Grigar - Milan Švenger.