Statistiky v reprezentaci
Česko21350002000
Reprezentační kariéra hráče

Kohút si byl jistý, že míč při gólu přešel čáru, Grigar nikoliv

Úvodní a nakonec vítězný gól zápasu 3. kola první ligy mezi fotbalisty Teplic a Slovácka vzbudil diskuze. Zatímco hostující Michal Kohút nepochyboval o tom, že míč dostal za brankovou čáru, domácí o tom úplně přesvědčeni nebyli. Litovali, že na utkání chyběl videorozhodčí.
13.09.2020 | Aktuality | 5 komentářů

Zkušení Řezníček s Grigarem táhnou Teplice za klidnou záchranou

Teplice díky vítězství 4:0 nad Příbramí dokázaly vyhrát ligový zápas po sérii pěti neúspěchů a před startem nadstavbové části si připravily ideální pozici pro klidnou záchranu. Tahouny za jistotou další prvoligové účasti jsou na Stínadlech zkušené opory - Jakub Řezníček nastřílel šest branek v posledních sedmi zápasech, brankář Tomáš Grigar vychytal jubilejní 100. čisté konto v nejvyšší soutěži.
15.06.2020 | Aktuality | 14 komentářů

Teplický brankář Grigar vychytal jubilejní 100. ligovou nulu

Gólman Teplic Tomáš Grigar vstoupil do Klubu ligových brankářů se 100 nulami v nejvyšších soutěžích. Jubilejní čisté konto si připsal při výhře 4:0 nad Příbramí v posledním kole základní části první ligy.
14.06.2020 | Aktuality | 10 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
30.09.2017 Teplice přišly o brankáře Grigara
Hodně rychle skončilo včerejší utkání proti Liberci pro Tomáše Grigara, brankář Teplic si po několika minutách poranil koleno, musel střídat a čeká ho podrobné vyšetření.
16.04.2016 Grigar zpět v sestavě Teplic
Do branky Teplic se dnes poprvé od října vrátil Tomáš Grigar, český gólman je v pořádku po problémech s ramenem.
25.10.2015 Grigar má problémy s ramenem
Podrobné vyšetření v nejbližší době absolvuje Tomáš Grigar. Brankář Teplic nedochytal včerejší zápas ve Zlíně, v průběhu první půle si poranil rameno. (ČTK)
21.10.2013 Grigar má zraněné tříslo
Teplice v dnešním utkání na půdě Brna přišly o svou brankářskou jedničku, Tomáš Grigar si poranil tříslo a v průběhu první půle musel ze zápasu odstoupit.
30.01.2009 Grigar přestupuje do Teplic
Teplice získaly nového brankáře. Ze Sparty přestoupil Tomáš Grigar, který podepsal tříletou smlouvu.
15.01.2009 Chovanec se zbaví Grigara nebo Švengra
Trenér Sparty Jozef Chovanec se chystá zbavit jednoho ze čtyř gólmanů v aktuální kádru, určitě by to však neměl být Blažek nebo Kozáčik. Z Letné se údajně má pakovat jeden z dvojice Tomáš Grigar - Milan Švenger.