Statistiky v reprezentaci
Česko5440813000610
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Dva kousky Černého, trefili se Vydra, Schick a Krmenčík

Dva zásahy Václava Černého pomohly nizozemskému Twente k vítězství nad Emmenem. Trefil se také Patrik Schick za Leverkusen a Matěj Vydra za Burnley. Gólem na poslední chvíli odvrátil vyřazení z FA Cupu. První gól v novém angažmá si připsal Michael Krmenčík v řecké lize.
12.01. | Aktuality | 69 komentářů

Češi v zahraničí: Součkův salát, tři góly na Kypru a Škoda ve formě

Gól Tomáše Součka a následná etuda s bramborovým salátem pobavily Anglii. Milan Škoda potvrzuje vynikající formu v Turecku. Za Rizespor už nasázel pět gólů. Dokonce dvougólový zápas má pak za sebou na Kypru Tomáš Wágner, který se přibližuje čelu tamní tabulky střelců. Vladimír Darida se zase blýskl dvěma asistencemi v bundeslize...
05.01. | Aktuality | 217 komentářů

Brémy podle Gebre Selassieho předvedly katastrofální výkon

Bývalý český reprezentant Theodor Gebre Selassie označil výkon fotbalistů Brém v sobotním utkání 14. kola německé ligy proti Unionu Berlín za katastrofální. Werder, za nějž chytal Jiří Pavlenka, podlehl Unionu 0:2 a klesl na čtrnácté místo.
03.01. | Aktuality | 53 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
16.01. Gebre Selassie se trefil za Werder
Český obránce Theodor Gebre Selassie se střelecky prosadil v dnešním utkání Werderu Brémy proti Augsburgu a nasměroval tým za vítězstvím 2:0. Gebre Selassie totiž v 84. minutě otevřel skóre do té doby bezbrankového utkání. Nakonec ještě druhou branku domácích přidal Agu.
23.12.2020 Gebre Selassie otevřel skóre Brém
Werder Brémy před koncem prvního poločasu vede ve 2. kole DFB-Pokalu v Hannoveru, na čemž se gólem podílel Theodor Gebre Selassie. Bývalý český reprezentant po půlhodině hry otevřel skóre.
19.12.2020 Gebre Selassie odehrál jubilejní zápas za Brémy
Werder Brémy zvítězil v Mainzu, k čemuž pomohli i Jiří Pavlenka a Theodor Gebre Selassie. Pro druhého jmenovaného se jednalo o jubilejní 250. ligový start za SVW, čímž mezi zahraničními hráči vyrovnal rekordní zápis Claudia Pizarra. (kicker.de)
25.10.2020 Brémám pomohla asistence Gebre Selassieho
Theodor Gebre Selassie se podílel na gólu Werderu Brémy v zápase s Hoffenheimem. Bývalý český reprezentant v 5. minutě asistoval u branky Maximiliana Eggesteina.
27.06.2020 Brémám pomohla asistence Gebre Selassieho
Theodor Gebre Selassie v důležitém záchranářském duelu s Kölnem pomohl Werderu Brémy asistencí. Po přihrávce českého obránce, pro kterého se jednalo o třetí asistenci v ročníku, navyšoval Yuya Osako na průběžných 5:0 pro SVW.
21.06.2020 Gebre Selassie má podvrtnutý kotník
Podvrtnutý levý kotník může připravit českého obránce Theodora Gebre Selassieho o klíčový boj Brém o záchranu v bundeslize. Bývalý dlouholetý reprezentant odehrál v sobotu jen poločas proti Mohuči, ale dnešní vyšetření dalo Werderu přece jen naději, že zraněná noha pustí zkušeného beka do sobotního finále sezony. Zranění totiž není vážné. "Podle toho, jak se bude vyvíjet otok i bolest, uvidíme, zda bude moci během týdne nohu zatěžovat a jestli bude jeho start proti Kolínu možný," řekl dnes kouč Florian Kohfeldt. (ČTK)
20.06.2020 Brémy přišly o zraněného Gebre Selassieho
Werder Brémy prohrál důležité utkání na hřišti Mainzu, navíc přišel o Theodora Gebre Selassieho. "Pokud se hráč jako Theo, který miluje klub jako nikdo jiný, nechá vystřídat, pak lze předpokládat, že bude nesmírně těžké, aby byl příští týden na hřišti," konstatoval trenér Florian Kohfeldt, přičemž Brémy doposud neupřesnily, jaké má bývalý český reprezentant zranění. (ČTK)
18.05.2020 Gebre Selassie srovnal proti Leverkusenu
Werder Brémy záhy odpověděl na vedoucí branku Leverkusenu, kterou vstřelil Kai Havertz. Za SVW po rohovém kopu srovnal bývalý český reprezentant Theodor Gebre Selassie, pro kterého to byla druhé ligová branka v sezóně.
15.12.2019 Gebre Selassie na podzim dohrál
Theodor Gebre Selassie přijde o poslední dva podzimní zápasy proti Mainzu a 1. FC Köln. Obránce Werderu nedohrál včerejší souboj s Bayernem a nepotvrdily se obavy z toho, že má zraněné koleno, trápí ho ovšem svalový problém, který si vyžádá několikatýdenní klid. (kicker.de)
14.12.2019 Gebre Selassie má zraněné koleno
Theodor Gebre Selassie nebude mít vůbec příjemné vzpomínky na dnešní zápas s Bayernem. Jeho Werder prohrál 1:6, český obránce si navíc krátce před koncem první půle poranil koleno a musel střídat. (kicker.de)