Celé jméno:Stanley Nsoki
Národnost: Francie
Datum narození:09.04.1999
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:2
Klub:OGC Nice (FRA)
Aktuální statistiky v klubu OGC Nice (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2020/20211900000100
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
17.09. Nice má tři nakažené hráče
Nice budou v nejbližší době chybět Kasper Dolberg, Alexis Claude-Maurice a Stanley Nsoki, všichni tři měli pozitivní test na koronavirus. (lequipe.fr)
04.10.2019 Nsoki nebude hrát proti Nantes
Nice čeká sobotní ligový zápas na hřišti Nantes, kde hostům nepomůže Stanley Nsoki. Bývalého hráče Paris Saint-Germain na trávník nepustí zraněné břišní svaly. (lequipe.fr)
31.08.2019 Nice získalo Nsokiho
Francouzské Nice odtáhlo přestup levého obránce Stanleyho Nsokiho z Paris Saint Germain. OGC pošle na účet francouzského mistra 12,5 milionu eur. O Nsokiho měl v tomto přestupním období zájem také Newcastle United, se kterým se ale hráč nedohodl. U Les Aiglons podepsal dlouhodobý kontrakt, v médiích se spekulovalo o čtyřech letech. (getfootballnewsfrance.com)
30.08.2019 Nsoki má namířeno do Nice
Stanley Nsoki by měl vyměnit v následujících dnech Paris Saint Germain za OGC Nice. Jihofrancouzský klub se údajně s PSG dohodl na odstupném ve výši 12,5 milionu eur. Nsoki by měl dnes v noci, či zítra přicestovat do Nice, tam projít zdravotní prohlídkou a poté podepsat kontrakt na čtyři roky. (getfootballnewsfrance.com)
28.07.2019 Ke Nsokimu má nyní nejblíže Newcastle
Podle nejnovějších informací L'Équipe má nyní k mladíkovi PSG Stanleymu Nsokimu nejblíže anglický Newcastle, který s druhou stranou vytrvale vyjednává. PSG doufá v 15 milionů eur, ale nejspíš by se spokojilo i se dvanácti. Mezi zájemce se dále řadí také AS Řím, Lazio a Saint-Étienne. (lequipe.fr)
22.07.2019 O Nsokiho se zajímá St. Etienne
Francouzské St. Etienne se údajně zajímá o dvacetiletého útočníka Paris Saint Germain Stanleyho Nsokiho. PSG si za něj ale stanovilo poměrně vysokou cenu. Nehodlá se ho vzdát za méně než 7 milionů eur. (getfootballnewsfrance.com)
28.01.2019 Marseille obnovila zájem o Nsokiho
Stanley Nsoki nepatří do základní sestavy Paris Saint-Germain, načež by mohl úřadujícího šampiona Francie opustit. Rodák z Poissy by se však nemusel stěhovat daleko - zájem o jeho služby hlásí konkurenční Marseille. (lequipe.fr)
21.11.2018 PSG možná rovněž bez Nsokiho
Stanley Nsoki může být dalším hráčem, jenž nepomůže Paris Saint-Germain v sobotním utkání s Toulouse. Mladého záložníka trápí od začátku týdne svalové zranění. (lequipe.fr)
18.11.2018 Francouzská "21" bez Nsokiho
Stanley Nsoki nepomůže francouzské reprezentaci do 21 let v přátelském utkání s vrstevníky ze Španělska. Za absencí teprve 19letého defenzivního univerzála Paris Saint-Germain stojí blíže neupřesněné důvody. (lequipe.fr)
17.09.2018 Nsoki dostal profesionální smlouvu
Paris Saint-Germain uzavřelo profesionální smlouvu se Stanleym Nsokim. Talentovaný obránce, jenž byl spojován s odchodem do Dortmundu, podepsal s úřadujícím mistrem Francie kontrakt do roku 2021. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy