Rafael Leao už oficiálně patří AC Milán. Upsal se na pět let

AC Milán získal portugalského juniorského reprezentanta Rafaela Leaa z francouzského Lille. Transfer může vyjít Rossoneri na 35 milionů eur. Dvacetiletý fotbalista podepsal podle milánského webu smlouvu na pět let.  
01.08.2019 | Aktuality | 139 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
31.07.2019 Leão absolvuje zdravotní prohlídku
Rafael Leão absolvuje zdravotní prohlídku v AC Milán a pokud se nevyskytnou komplikace, co nevidět podepíše smlouvu. Mladý útočník přijde na přestup za třicet milionů eur z Lille, to může další finance získat díky bonusům. (football-italia.net)
30.07.2019 Rafael Leão dorazil do Milána
Rafael Leão přiletěl do Itálie a v průběhu zítřejšího dne ho čeká zdravotní prohlídka v AC Milán, který v boji o mladého útočníka Lille předčí například Valencii. Portugalský fotbalista bude stát přes třicet milionů eur, s Rossoneri podepíše pětiletý kontrakt. (abola.pt)
27.07.2019 Leão prý posílí Milán
Portugalský útočník Rafael Leão by se měl stát v nejbližších dnech posilou AC Milán. Devatenáctiletý forvard by tam měl přestoupit za 35 milionů eur z francouzského Lille. Podle RMC Sport je dotažení transferu záležitostí několika hodin, maximálně dní. Lille by mělo kromě přestupové sumy dostat i 20 % z případného dalšího transferu. (rmcsport.bfmtv.com)
23.07.2019 Leão zaujal představitele Neapole
Valencia není jediným zájemcem o Rafaela Leãa. Mladý portugalský útočník podle posledních zpráv zaujal také Neapol. (football-italia.net)
19.07.2019 Valencia dojednává příchod Rafaela Leãa
Rafael Leão odejde z Lille do Valencie. Španělský klub za portugalského útočníka zaplatí 35 milionů eur a další miliony může doplatit díky bonusům, zástupci obou týmů dojednávají poslední detaily dohody. (abola.pt)
18.07.2019 Rafael Leão je na odchodu z Lille
Rafael Leão je na odchodu z Lille. Francouzský klub je ochoten uvolnit portugalského útočníka za čtyřicet milionů eur a jeho požadavky už splnily Valencia, Everton a Neapol, které jsou ochotny tuto sumu zaplatit. (getfootballnewsfrance.com)
15.07.2019 Rafael Leão stojí čtyřicet milionů eur
Rafael Leão si loni řekl o pozornost předních evropských klubů a není vyloučeno jeho letní stěhování z Lille. Francouzský klub je ochoten na transfer mladého portugalského útočníka kývnout, nebude se ovšem jednat o levnou záležitost, vedení za fotbalistu chce 40 milionů eur. (sport-express.ru)
20.02.2019 Rafael Leão se dostal do hledáčku Barcelony
Rafael Leão před letošní sezonou přestoupil ze Sportingu do Lille, v Ligue 1 dal v patnácti startech sedm branek a vypadá to vypadá, že francouzský klub by se pro něho mohl stát jen přestupní stanicí. Mladý portugalský útočník má už nyní jednoho věhlasného nápadníka, jeho výkony sleduje Barcelona. (abola.pt)
08.08.2018 Lille získalo posilu z Portugalska
Mladý útočník Rafael Leão bude hrát nově ve francouzské lize za Lille. Devatenáctiletý fotbalista podepsal smlouvu do roku 2023. Ze Sportingu Lisabon přišel zdarma. (lequipe.fr)
10.07.2018 Rafael Leão má namířeno do Dortmundu
Rafael Leão skončil ve Sportingu a nově bude hrát za Dortmund, s nímž se podle médií dohodl na pětileté smlouvě. Teprve devatenáctiletý útočník je jedním z devíti hráčů, kteří kvůli bývalému vedení rozvázali s lisabonským celkem kontrakt. (abola.pt)
Další expres zprávy