Brazílie "17"32321000000
Brazílie "OH"1210957100100
Reprezentační kariéra hráče

Neymar bude PSG kvůli zranění chybět minimálně čtyři týdny

Hvězdný útočník Neymar kvůli zranění z brazilské reprezentace vypadne minimálně na čtyři týdny ze sestavy Paris Saint-Germain. Sedmadvacetiletý fotbalista si v nedělním přípravném utkání proti Nigérii (1:1) poranil stehenní sval a v jubilejním stém mezistátním duelu musel už ve 12. minutě střídat.
14.10. | Aktuality | 44 komentářů

V Barceloně mají pocit, že St. Germain jim nechtěl Neymara prodat

Barcelona podle výkonného ředitele Óscara Graua v létě udělala všechno, aby přivedla zpátky útočníka Neymara z Paris St. Germain. Funkcionář soupeře Slavie ve skupině Ligy mistrů však má pocit, že francouzský klub vůbec nechtěl brazilskou hvězdu prodat.
20.09. | Aktuality | 49 komentářů

Messi neví, jestli Barcelona udělala maximum pro návrat Neymara

Kapitán Barcelony Lionel Messi si není jistý, zda vedení katalánského klubu v létě udělalo maximum pro návrat útočníka Neymara z Paris St. Germain. Argentinská hvězda soupeře Slavie ve skupině Ligy mistrů však i bez brazilského reprezentanta považuje současný tým za hodně silný.
12.09. | Aktuality | 248 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
14.10. Neymar bude chybět čtyři týdny
Poměrně dlouho bude mimo hru Neymar, brazilský útočník PSG si včera poranil stehenní sval a bez fotbalu bude čtyři týdny. (lequipe.fr)
13.10. Brazilci nevyhráli počtvrté za sebou
Reprezentace Brazíile už počtvrté za sebou nedokázala zvítězit. V přípravném utkání proti Nigérii v Singapuru remizovali Kanárci 1:1. Navíc přišli o útočníka Neymara, který musel kvůli zranění odstoupit ze hry už po 12 minutách.
13.10. Neymar odstoupil ze zápasu s Nigérií
Brazilský útočník Neymar musel brzy odstoupit z přípravného utkání proti Nigérii. Z utkání hraného v Singapuru stihl odehrát jen 12 minut, pak se nechal vystřídat kvůli podezření na zranění zadního stehenního svalu. (onefootball.com)
11.10. PSG si chce pojistit kanonýra Neymara
Neymar měl sice během uplynulého přestupového okna namířeno k odchodu z Paris Saint-Germain, nakonec však setrval, což by mohlo platit dlouhodobě. Úřadující šampion Francie údajně zahájil se sedmadvacetiletým útočníkem jednání o prodloužení smlouvy, kterou má aktuálně do roku 2022. (sport-express.ru)
10.10. Neymar odehrál stý zápas za Brazílii
Neymar se dnes stal teprve sedmým brazilským fotbalistou, který na mezinárodní scéně odehrál sto zápasů. Kanárci odpoledne měřili síly se Senegalem a remizovali 1:1, jejich branku dal Firmino. Před Neymarem jsou v počtu startů jen Cafú (142), Roberto Carlos (125), Daniel Alves (117), Lúcio (105) a Taffarel (101), rovnou stovku má na svém kontě Robinho. (bbc.com)
09.10. Neymara čeká stý start za Brazílii
Brazílii čeká přátelský zápas proti Senegalu a jubilejní stý start v reprezentačním dresu před sebou má Neymar. Ten za národní tým zatím dal 61 branek, na brazilského rekordmana Pelého ztrácí sedm zásahů. (dailymail.co.uk)
09.10. Neymar ví, že udělal chybu, myslí si Messi
Lionel Messi je přesvědčený, že Neymar si dobře uvědomuje, že přestupem do Paris Saint Germain udělal chybu. Zároveň dodává, že by jej rád v Barceloně znovu uvítal. "Je to jeden z nejlepších hráčů na světě. Je výjimečný a našemu týmu by určitě prospěl. Minimálně bychom měli více možností. Myslím si, že Neymar lituje odchodu z Barcelony, že teď ví, že se nerozhodl dobře a byla to chyba. Když se v létě nevrátil k nám, myslel jsem si, že určitě skončí k Madridu. Ale ve fotbale nemůžete nikdy nic vyloučit. U nás by měl jistě dveře otevřené," uvedl Messi. (espn.com)
28.09. O Neymarovi se má rozhodnout v říjnu
Brazilec Neymar se stále dohaduje s Barcelonou o věrnostní bonus ve výši 26 milionů eur, který chce dostat navzdory odchodu do Paris Saint Germain. Barcelona se brání tím, že Neymar odešel do Paříže méně než rok po podpisu nové smlouvy, takže nesplnil podmínky pro vyplacení peněz. Obě strany zatím nebyly schopné dohodnout se mimosoudně. Stání je nařízeno na 21. října. (skysports.com, espn.com)
17.09. Neymarovi byl snížen trest
Neymar se úspěšně odvolal proti trestu ze strany UEFA za slovní inzultaci rozhodčích po loňském zápase proti Manchesteru United. Útočník PSG měl původně pozastavenou činnost na tři zápasy Ligy mistrů, tento trest mu ale nyní byl o jeden duel snížen. (dailymail.co.uk)
15.09. Neymara fanoušci PSG vypískali
Brazilec Neymar se vrátil v zápase proti Štrasburku do sestavy Paris Saint Germain a v závěru duel rozhodl krásnou střelou přes hlavu. Vlastní fanoušci na něj ale během zápasu pískali kvůli tomu, že v létě usiloval a o přestup do Barcelony. "Nebylo to poprvé, co mě celý stadion vybučel. Je to smutné, ale vím, že od teď bude pro mě každý zápas jako venkovní," řekl Neymar. (bbc.co.uk)