Celé jméno:Gabriel Barbosa Almeida
Používané jméno:Gabriel Barbosa
Národnost: Brazílie
Datum narození:30.08.1996
Výška:170 cmVáha:68 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:CR Flamengo (BRA)
Na hostování z:Inter Milán (ITA), návrat 31.12.2019
Aktuální statistiky v klubu CR Flamengo (BRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Brazílie41722000000
Brazílie "20"72961000000
Brazílie "17"2581000000
Brazílie "OH"64952000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Inter věří, že prodá Gabigola do Premier League

Vedení Interu Milán doufá, že se mu v lednu podaří prodat brazilského útočníka Gabriela Barbosu do Premier League, odkud se rekrutují nejméně tři zájemci. Sám Gabigol navíc anglickou soutěž označil za "velmi atraktivní".  
01.12.2018 | Aktuality | 65 komentářů
 

Gabigola by mohl získat Everton. Dohodne se s Interem?

Útočník Gabriel Barbosa, zvaný Gabigol, by se mohl v zimě vrátit do Evropy. Fotbalistu, který momentálně patří Interu Milán, ale hostuje doma v brazilském Santosu, by mohl získat anglický Everton.  
25.11.2018 | Aktuality | 41 komentářů
 

Gabigol se formou hostování vrací do Santosu

Fanoušci Santosu se mohou těšit na návrat Gabriela Barbosy. Jednadvacetiletý útočník se do mateřského klubu vrací na roční hostování z milánského Interu, kde se neprosadil...  
25.01.2018 | Aktuality | 26 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.01. Gabriel Barbosa hostuje ve Flamengu
Gabriel Barbosa odešel z Interu Milán na další hostování, po Benfice a Santosu si brazilského útočníka na rok vypůjčilo Flamengo. (football-italia.net)
09.01. Gabigol potvrdil hostování ve Flamengu
Brazilský útočník Gabriel Barbosa, zvaný Gabigol, by měl do konce kalendářního roku hostovat z Interu Milán ve Flamengu, které převezme celý jeho plat z italského klubu. Uplynulý rok strávil Gabigol na hostování v Santosu, ten si ale nemohl dovolit získat útočníka natrvalo. Spekulovalo se sice o přestupu do anglického West Hamu, ten však ztroskotal pravděpodobně na tom, že Gabigol by nezískal potřebné pracovní povolení. (football-italia.net)
03.01. Fulham dalším zájemcem o Gabigola
Gabriel Barbosa, který je pro většinu fotbalové obce známý jako Gabigol, byl během uplynulých týdnů spojený s přesunem do West Hamu, nakonec by ale mohl posílit jiný anglický celek. Podle posledních zpráv se o kmenového hráče milánského Interu, jenž uplynulý rok strávil v mateřském Santosu, zajímá Fulham. (football-italia.net)
23.12.2018 West Ham zřejmě nezíská Gabigola
Gabriel Barbosa, pro většinu fotbalové obce známý jako Gabigol, zřejmě neposílí West Ham United. Brazilský útočník se po hostování v Santosu vrací do Interu Milán, načež měli o jeho služby velká zájem Hammers, avšak nejspíše úspěch slavit nebudou, protože Gabigol údajně chce prorazit u Nerazzurri. (football-italia.net)
20.12.2018 O Gabigola se zajímá Flamengo
Gabriel Barbosa by mohl pokračovat v brazilské lize, zájem o něho má Flamengo. Útočníkovi se nepovedlo angažmá v Interu Milán a do konce prosince hostuje v domovském Santosu, ten si ovšem nemůže dovolit trvalý přestup a spekuluje se tak o fotbalistově budoucnosti. Variant je ve hře více, zájem o Gabigola je například v Anglii. (dailymail.co.uk)
19.12.2018 Inter nemá místo pro Gabigola
Útočník Gabriel Barbosa, zvaný Gabigol, se co nevidět vrátí z hostování v brazilském Santosu do Interu Milán. Podle sportovního ředitele Piera Ausilia však pro něj v kádru momentálně není místo. Nejpravděpodobněji tedy vypadá jeho odchod do jiného klubu. Nedávno se hovořilo o anglickém Evertonu. "Budeme se snažit najít to nejlepší možné řešení," uvedl Ausilio. (calciomercato.com)
18.12.2018 Gabigol objektem zájmu Flamenga
Flamengo nechalo odejít Lucase Paquetu, kterého by mohl nahradil Gabriel Barbosa. Brazilský útočník známý jako Gabigol má za sebou vydařené hostování v Santosu, ten ho však z Interu Milán nemůže vykoupit, čehož by mohl využít ligový konkurent, který má nabízet 22 milionů eur. (football-italia.net)
01.12.2018 Inter stanovil cenu za Gabigola
Italský Inter Milán je připraven prodat v lednu útočníka Gabriela Barbosu, který nosí přezdívku Gabigol. Dokonce už ho opatřil i cenovkou 18 milionů liber. Zájemci o fotbalistu, který poslední rok strávil na hostování v mateřském Santosu, jsou podle všech ukazatelů hlavně v Anglii. Kromě Evertonu se v poslední době hovoří také o West Hamu a Crystal Palace. (dailymail.co.uk)
24.10.2018 Gabigol v Santosu hostování těžko prodlouží
Prezident brazilského Santosu José Carlos Peres naznačil, že se setrváním útočníka Gabriela Barbosy zvaného Gabigol to bude složité. Santos by rád prodloužil jeho hostování z Interu Milán, jenže italský klub se k tomu nemá. Brazilského forvarda by byl sice ochoten prodat, jenže na jeho přestupu nechce tratit. Gabigol však přestoupil v roce 2016 do Itálie za 33,5 milionu eur, což je částka, kterou si Santos nemůže dovolit. (football-italia.net)
22.09.2018 Santos si chce nechat Gabigola
Brazilský Santos doufá, že se mu podaří prodloužit působení útočníka Gabriela Barbosy, neboli Gabigola. Útočník, který v klubu hostuje z Interu Milán by se tomu prý nebránil. (football-italia.net)
Další expres zprávy