Pavel Fořt Expres zprávy

29.12.201415:51

Bagayoko, Fořt a Josimov opouštějí Slovan

Minimálně se třemi hráči, kterým končí smlouva, se rozloučí Slovan Bratislava. Úřadující slovenský mistr již nepočítá s českým útočníkem Pavlem Fořtem, srbským obráncem Milošem Josimovem a také bekem z Pobřeží slonoviny Mamadouem Bagayokem, jenž údajně podepíše francouzskému Nice.

sport.sme.sk
18.12.201416:58

Fořt zřejmě skončí ve Slovanu Bratislava

Útočník Pavel Fořt v zimě pravděpodobně skončí ve Slovanu Bratislava. Podle viceprezidenta slovenského mistra Petra Kašpara jsou obě strany domluvené na předčasném rozvázání spolupráce, která trvala od loňského léta. "Víceméně jsme se dohodli na ukončení jeho působení ve Slovanu," citoval Kašpara deník Šport. Jednatřicetiletý hráč má smlouvu platnou do konce této sezony.

ČTK
17.05.201413:36

Slovanu se vrací Fořt

V nominaci Slovanu na zápas s Banskou Bystricou je poprvé od října Pavel Fořt. Třicetiletý útočník prodělal plicní embolii a nyní dostal od lékařů povolení k návratu do zápasové zátěže.

profutbal.sk
31.10.201313:59

Slovan Bratislava bez nemocného Fořta

Slovanu Bratislava v nedělním zápase s Košicemi nepomůže Pavel Fořt, nejlepší střelec slovenského klubu je nemocný.

17.06.201316:55

Fořt trénuje ve Slovanu Bratislava

Pavel Fořt se zapojil do tréninku s hráči Slovanu Bratislava. Český útočník je aktuálně volným hráčem poté, co nedostal novou smlouvu v Dynamu Drážďany.

07.06.201312:54

Demjan a Fořt do Slovanu?

Slovan Bratislava se chystá posílit útok, slovenský mistr má údajně zájem o dvojici Róbert Demjan (Bielsko-Biala), Pavel Fořt (Drážďany). Oběma hráčům v dosavadních působištích končí smlouvy.

19.05.201316:43

Fořt se dvakrát trefil

Ani dva góly Pavla Fořta nepomohly v posledním kole druhé německé ligy Drážďanům odvrátit účast v baráži. Dynamo navzdory výhře 3:1 nad Regensburgem skončilo šestnácté a o setrvání v soutěži si zahraje s Osnabrückem, který obsadil třetí příčku třetí ligy. Někdejší slávistický útočník mohl poprvé skórovat už ve 26. minutě, jenže jeho penaltu, nařízenou za faul na spoluhráče Filipa Trojana, vystihl brankář Patrick Wiegers a míč vyrazil na tyč. Fořt se tak prosadil až dvakrát mezi 51. a 55. minutou a zvrátil skóre, které otevřel krátce předtím hostující Koke. V obou případech mu míč na hlavu posadil Trojan, který byl v minulém kole omylem vyloučen a následně omilostněn disciplinární komisí.

27.04.201314:51

Fořt zmírnil prohru Drážďan

Ve druhém zápase za sebou se trefil Pavel Fořt. Český útočník ve službách druholigového německého Dynama Drážďany ze své branky tentokráte neměl podobnou radost jako v neděli, kdy rozhodl o výhře nad Energií Cottbus, v 86. minutě zápasu na půdě FSV Frankfurt totiž po přihrávce Filipa Trojana jenom snížil na konečných 1:3.

27.11.201214:35

Fořt si přivodil svalové zranění

Pavel Fořt si bude muset počkat na další start v dresu Drážďan. Český útočník v pátek nastoupil k duelu v Paderbornu, přivodil si ovšem svalové zranění a vynechá minimálně dnešní duel s Aalenem.

25.10.201218:11

Trojan a Fořt jsou mimo hru

Dynamo Drážďany momentálně trénuje bez českého dua Filip Trojan - Pavel Fořt. Prve jmenovaný středopolař má poraněnou holeň, zatímco zkušeného útočníka trápí svalové problémy.

03.04.201215:23

Dynamo přišlo o Fořta

Dynamo Drážďany se několik týdnů musí obejít bez Pavla Fořta, zkušený český útočník si při tréninku poranil vnější vazy v kotníku.

02.03.201222:39

Fořt opět skóroval

Český útočník Pavel Fořt skóroval v druhé německé bundeslize ve druhém utkání za sebou. V 24. kole přispěl k výhře Dynama Drážďany 2:0 v Bochumi. Byl to jeho pátý gól v sezoně.

24.02.201219:27

Fořt otevřel skóre v Drážďanech

Pavel Fořt se výrazně zapsal do dějin dnešního utkání Dynama Drážďany a Duisburgu, český útočník poslal v 57. minutě po centru Kocha domácí tým do vedení. Saský celek momentálně vede již 2:0.

16.10.201115:52

Fořt zařídil v nastavení remízu

Český fotbalista Pavel Fořt zařídil v druhé německé lize Drážďanům gólem v nastavení bod za remízu 1:1 s Cáchami. Soupeře svou druhou brankou v sezoně na poslední chvíli připravil o první vítězství. Osmadvacetiletý Fořt nastoupil do zápasu v 79. minutě místo Slovince Zlatka Dediče a hlavičkou v nastaveném čase srovnal náskok soupeře, který předtím vstřelil teprve třetí branku v ročníku. Spoluhráč bývalého slávistického útočníka Filip Trojan nastoupil v záloze v základní sestavě.

11.08.201109:31

Fořt si dvakrát nezahraje

Dynamu Drážďany bude ve dvou zápasech chybět Pavel Fořt. Český útočník byl potrestán za své vyloučení v utkání proti Fürthu.

06.08.201117:09

Trojan s Fořtem nedohráli

Čeští fotbalisté Drážďan Filip Trojan a Pavel Fořt nedohráli dnešní utkání 3. kola druhé německé bundesligy ve Fürthu. Záložník Trojan musel střídat kvůli zranění, útočník Fořt byl vyloučen. Dynamo prohrálo 0:1 a s jedním bodem ze tří zápasů je v tabulce na patnáctém místě. S Fořtovým vyloučením nesouhlasil drážďanský trenér Ralf Loose, jehož navíc sedm minut nato vykázal rozhodčí na tribunu. "Červená karta se dává za nějaký přestupek a ne za normální chování na hřišti," uvedl kouč týmu, jehož svěřenci minulý týden překvapivě vyřadili z Německého poháru vicemistra Leverkusen. Drážďany tak dohrávaly v devíti, neboť vyloučen byl už brzy po přestávce také kapitán Cristian Fiel.

16.07.201008:59

Fořt si poranil koleno

Včerejší trénink Arminie Bielefeld nedopadl dobře pro Pavla Fořta. Vytáhlý útočník si poranil koleno a hrozí mu dlouhá pauza. Její délku určí podrobná vyšetření.

27.04.201018:04

Fořt už v této sezoně nenastoupí

Pro českého útočníka Pavla Fořta předčasně skončila po vyloučení v minulém kole sezona druhé bundesligy. Hráč Bielefeldu dostal od disciplinární komise německého svazu trest na tři zápasy, zatímco do konce soutěže zbývají jen dvě kola. Fořt dostal červenou kartu v nedělním utkání proti Düsseldorfu za napadení protihráče, který jej předtím zfauloval. Pokazil si tím reputaci, protože jen chvíli předtím vyrovnal na 1:1 svým desátým gólem v sezoně. Výsledek se pak už nezměnil a Bielefeld přišel o šanci na účast alespoň v baráži o postup do nejvyšší soutěže.

25.04.201016:29

Gól a červená pro Fořta

Český fotbalový útočník Pavel Fořt zaznamenal jubilejní desátý gól v sezoně druhé německé ligy a zařídil jím Bielefeldu remízu 1:1 s Düsseldorfem. Čtvrt hodiny před koncem však dostal červenou kartu a oslabil spoluhráče v jejich snaze dotáhnout zápas k vítězství. Bielelfeld tím definitivně přišel o šanci vybojovat třetí místo znamenající účast v baráži.

04.04.201015:57

Fořt zařídil koučovi vítězný debut

Frank Eulberg prožil na lavičce Bielefeldu vítězný debut. Postaral se o to český útočník Pavel Fořt, který devátou trefou v sezóně stanovil skóre zápasu proti FSV Frankfurt na konečných 2:1 pro Arminii.