Pavel Fořt Expres zprávy

24.01.201015:41

Fořt přispěl k výhře Bielefeldu

Pavel Fořt se ve druhé nejvyšší německé soutěži zapsal mezi střelce. Český útočník ve službách Bielefeldu se prosadil ve 23. minutě zápasu s Koblenzem a poslal svůj tým do vedení 1:0, v poslední minutě pak pečetil výhru 4:2.

29.08.200914:58

Fořt se blýskl dvěma góly

Pavel Fořt výrazně přispěl k výhře Bielefeldu 4:2 na hřišti Fürthu, bývalý útočník pražské Slavie dal dvě branky.

24.06.200909:39

Fořt Slovan neposílí

Nový trenér Slovanu Bratislava Dušan Uhrin starší měl zájem o útočníka Pavla Fořta, který se po skončení hostování ve Slavii vrací do Toulouse, sám hráč ale o angažmá ve slovenském klubu zájem nemá. "Po sportovní stránce to není krok dopředu. Navíc trenér Uhrin má smlouvu jenom do koncem podzimu a co bude poté?" řekl Fořt.

16.01.200911:17

Slavii posílí Fořt

První zimní posilou fotbalistů Slavie se stal útočník Pavel Fořt. Pětadvacetiletý hráč přichází do týmu českého mistra na půlroční hostování z francouzského Toulouse. ČTK to dnes řekl hráčův agent David Nehoda z agentury Nehoda Sport.