Celé jméno:Paul-Georges N'Tep de Madiba
Používané jméno:Paul-Georges N'Tep
Národnost: Francie Kamerun
Datum narození:29.07.1992
Výška:178 cmVáha:73 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:EA Guingamp (FRA)
Aktuální statistiky v klubu EA Guingamp (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie "21"21800000000
Francie2430000000
Kamerun42081000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Ofenzívu Wolfsburgu po odchodu Draxlera doplnil N'Tep

Na své první zahraniční angažmá se může těšit křídelník Stade Rennes Paul-Georges N’Tep. Služby čtyřiadvacetiletého rodáka z Kamerunu, který se však řemeslu učil na francouzských trávnících, si až do léta 2021 zajistil německý Wolfsburg...  
09.01.2017 | Aktuality | 45 komentářů
 

Cabaye a ti druzí: 15 nejzajímavějších přestupů ve Francii

Asi nikoho nepřekvapí, že se dění v lednovém přestupovém okně v Ligue 1 točilo zejména kolem vedoucího dua PSG, Monaco; angažmá Johana Cabayeho a Dimitara Berbatova patří k tomu vůbec nejzajímavějšímu, co se v Evropě podařilo upéct. Jak si však vedlo ostatních osmnáct klubů?  
03.02.2014 | Názory a komentáře | 41 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
14.05. N'Tep podepsal smlouvu s Guingampem
Paul-Georges N'Tep si znovu zahraje ve Francii a oblékne dres druholigového Guingampu, kde včera prošel zdravotní prohlídkou a následně podepsal smlouvu. Ofenzivnímu fotbalistovi se v minulosti dařilo v Rennes a vysloužil si přestup do Wolfsburgu, který s ním v únoru ukončil spolupráci. (eaguingamp.com)
13.05. Ntep má podepsat s Guingampem
Guingamp během nadcházejících hodin posílí Paul-Georges Ntep. Sedmadvacetiletý ofenzivní hráč naposledy oblékal dres Wolfsburgu, se kterým se v únoru dohodl na ukončení smlouvy. (lequipe.fr)
14.02. O N'Tepovi uvažuje také Montpellier
Paul-Georges N'Tep ukončil smlouvu s Wolfsburgem a zřejmě se vrátí do Francie. O příchodu křídelníka už jedná Amiens, podpis smlouvy pak zvažuje Montpellier. (getfootballnewsfrance.com)
13.02. Amiens jedná o příchodu N'Tepa
Paul-Georges N'Tep je po odchodu z Wolfsburgu bez angažmá, to by však nemuselo platit dlouho. Bývalý hráč Auxerre nebo Stade Rennes jedná s Amiens. (transfermarketweb.com)
11.02. N'Tep už není hráčem Wolfsburgu
Paul-Georges N'Tep se domluvil na ukončení kontraktu ve Wolfsburgu, smlouva byla platná do června 2021. Francouzský křídelník přišel před třemi roky z Rennes a v německém celku zklamal, celkem odehrál jen patnáct ligových zápasů a odešel na dvě hostování. (lequipe.fr)
04.12.2019 Kayserispor přestal počítat s N'Tepem
Paul-Georges N'Tep už nebude hrát za Kayserispor. 27letý křídelník přišel v létě na hostování z Wolfsburgu a nedokázal se prosadit, turecký klub na to nyní reaguje a hráče poslal zpět do Německa. (lequipe.fr)
25.08.2019 Kayserispor na hostování získal N'Tepa
Paul-Georges N'Tep si vyzkouší angažmá v Turecku. Nevyuřívaný ofenzivní hráč Wolfsburgu zamířil na roční hostování do Kayserisporu. (transfermarkt.de)
18.07.2019 Wolfsburg nechá odejít N'Tepa
Paul-Georges N'Tep může opustit Wolfsburg. Ten se službami 26letého ofenzivního hráče již nepočítá a nechal ho proto trénovat s rezervou. (kicker.de)
10.01.2019 Caen úspěšně jedná o hostování N'Tepa
Paul-Georges N'Tep se trápí ve Wolfsburgu a očekává se jeho lednový odchod. Francouzský křídelník se může vrátit do vlasti, zájem o něho má Caen a jednání jsou v pokročilé fázi. (getfootballnewsfrance.com)
30.11.2018 N'Tep myslí na odchod z Wolfsburgu
Wolfsburg by již během ledna mohl opustit Paul-Georges N'Tep. Francouzský křídelník v tomto ročníku za "Vlky" ještě nenastoupil, načež sám chce změnit chlebodárce. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy