19.02.202318:30

Petrák střídal se zraněným kolenem

Bohemians 1905 prohráli 0:1 v Českých Budějovicích, navíc ztratili Ondřeje Petráka. Třicetiletý defenzivní univerzál střídal po necelé čtvrthodině se zraněným kolenem.

idnes.cz/fotbal
08.01.202321:55

Bohemians prodloužili s Petrákem

Ondřej Petrák bude i v příští sezoně nastupovat za Bohemians 1905. Třicetiletý záložník s "Klokany" prodloužil smlouvu do roku 2024.

twitter.com/bohemians1905
18.06.202208:08

Petrák prodloužil s Bohemians 1905

Defenzivní záložník Ondřej Petrák bude nastupovat za Bohemians 1905 i v příští sezoně FORTUNA:LIGY. Vršovický klub oznámil prodloužení smlouvy s třicetiletým hráčem na twitteru. Někdejší mládežnický reprezentant přišel do Ďolíčku letos v zimě po takřka dvouletém angažmá ve Slovanu Bratislava, předtím působil přes šest let v německých soutěžích. Za Norimberk odehrál 33 bundesligových zápasů, jinak v klubu působil ve druhé lize stejně jako pak i s Dynamem Drážďany. V české nejvyšší soutěži předtím absolvoval 62 zápasů v dresu pražské Slavie.

ČTK
26.01.202218:40

Petrák na cestě do Bohemians?

Bohemians 1905 opustí Kamil Vacek, místo něhož by mohl střed zálohy vyztužit Ondřej Petrák. Bývalý hráč Slavie nebo Norimberku se momentálně trápí ve Slovanu Bratislava, kde nastupuje za rezervu ve druhé lize.

isport.cz
23.07.202023:13

Petrák má namířeno do Slovanu Bratislava

Ondřej Petrák končí v Norimberku a podle posledních zpráv má namířeno do Slovanu Bratislava. Český záložník naposledy hrál druhou německou ligu za Dynamo Drážďany, kde hostoval, s klubem pak sestoupil do nižší soutěže.

kicker.de
29.04.202015:08

Hušbauer a Petrák už trénují v Drážďanech

Dvojice českých fotbalistů z Dynama Drážďany Josef Hušbauer a Ondřej Petrák už se znovu připravují v Německu. K týmu se mohli vrátit po dohodě se zdravotnickými autoritami. Během koronavirové krize se oba připravovali společně v Praze pod vedením vlastního trenéra.

kicker.de
26.01.202013:42

Drážďany oznámily příchod Petráka

Ondřej Petrák končí své angažmá v Norimberku, kde plnil roli náhradníka. Český záložník se stěhuje do jiného druholigového německého klubu, na hostování s opcí ho získaly Drážďany.

dynamo-dresden.de
25.01.202011:45

Petrák má údajně namířeno do Drážďan

Ondřej Petrák se trápí v Norimberku, do sestavy nebude patřit ani na jaře a hodně reálný je jeho odchod. Český záložník má údajně namířeno do Drážďan, hostování či přestup má být dojednáno ještě v průběhu víkendu.

bild.de
11.01.202019:12

Petrák už nespolupracuje s Paskou

Pavel Paska už nezastupuje Ondřeje Petráka. Obě strany se dohodly na ukončení spolupráce, podle informací deníku "Bild" přitom může být důvodem fakt, že Petrák nechtěl opustit Norimberk. Podle zmíněného periodika stál o odchovance Slavie bundesligový Paderborn.

transfermarkt.de
10.11.201916:12

Petrák se vrátil na trávník

Český záložník Ondřej Petrák nastoupil poprvé od konce července v dresu druholigového německého Norimberku. V domácím duelu s Bielefeldem odehrál 63 minut. Utkání se ale jeho celku nevydařilo a prohrál vysoko 1:5. Zatímco Bielefeld je v čele tabulky, Norimberku patří až 14. příčka.

31.08.201923:30

Petrák odmítl Paderborn

Český záložník Ondřej Petrák odmítl návrat do bundesligy. O fotbalistu Norimberku, který na jaře z nejvyšší soutěže sestoupil, měl zájem nováček Paderborn. "Byla tady možnost, že by mohl jít do Paderbornu, ale Ondřej se postavil proti odchodu z Norimberku. Cítí se tam dobře a chce dál bojovat o své místo v týmu," řekl pro Bild hráčův agent Pavel Paska. Petrák v této sezoně odehrál za Norimberk pouhých 28 minut v prvním kole proti Drážďanům.

06.03.201915:55

Norimberk opět bez zraněného Petráka?

Ondřej Petrák o víkendu nuceně vynechal zápas s RB Lipsko a chybět by mohl Norimberku i nadále. Český záložník má zraněná třísla a není jisté, zda stihne nadcházející utkání s Hoffenheimem.

kicker.de
16.09.201817:40

Petrákovi sebralo gól video

Záložník Ondřej Petrák se sice gólově prosadil v dresu Norimberka a vyrovnával v 59. minutě utkání v Brémách na 1:1. Branku mu ale nakonec kvůli postavení spoluhráče v ofsajdu sebralo video. Hosté se ale nakonec přece jen remízy za bod dočkali. V nastavení se trefil Vura.

30.04.201822:36

Petrák skóroval za Norimberk

Český záložník Ondřej Petrák nastoupil v základní sestavě Norimberku proti Braunschweigu a ve 44. minutě otevřel skóre utkání. Norimberk vyhrál 2:0 a dvě kola před koncem druhé bundesligy má na druhé postupové příčce náskok pěti bodů na třetí Kiel.

12.03.201717:58

Petrák rozhodl o vítězství Norimberku

Norimberk nejtěsnějším možným rozdílem porazil Bielefeld, rozhodující moment utkání si potom vzal na starost Ondřej Petrák. Odchovanec Slavie se letos zapsal do střelecké listiny poprvé.

20.03.201615:12

Petrák dostal důvěru a odměnil se gólem

Ondřej Petrák se dnes poprvé od poloviny srpna objevil v základní sestavě Norimberku. Český fotbalista nastoupil k souboji s RB Lipsko a v 70. minutě srovnal na průběžných 1:1.

10.11.201414:59

Petrák si dvakrát nezahraje

Ondřej Petrák byl proti Sandhausenu vyloučen, načež bude Norimberku chybět ve dvou ligových utkáních. Franský celek i díky tomu znovu prohrál a pohybuje se ve spodku 2. Bundesligy.

kicker.de
07.11.201420:13

Petrák dostal červenou kartu

V oslabení dohrává dnešní zápas druhé německé ligy v Sandhausenu Norimberk, v 57. minutě byl vyloučen český fotbalista Ondřej Petrák.

06.05.201418:37

Norimberku se vyprazdňuje marodka

Dva hráči se uzdravili Norimberku. Markus Feulner doléčil stehenní sval, zatímco Ondřej Petrák se už zbavil problému s kotníkem.

bundesliga.de
23.03.201415:58

Petrák s podezřením na otřes mozku

Ondřej Petrák odehrál z dnešního utkání Norimberku s Frankfurtem jen třiadvacet minut, český defenzivní univerzál musel poté střídat kvůli podezření na otřes mozku.