Statistiky v reprezentaci
Česko "21"32700000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Kadeřábek asistoval, Kaša na Slovensku mírnil debakl

O víkendu čeští fotbalisté v zahraničních soutěžích dvakrát nezářili. Gól si připsal pouze obránce Filip Kaša za slovenskou Žilinu, jeho tým ale vysoko prohrál se Slovanem. Důležitou asistenci zapsal Pavel Kadeřábek z bundesligového Hoffenheimu. Brankář Zlámal ve Skotsku zase vychytal jubilejní desátou nulu v dresu Hearts...
10.12. | Aktuality | 53 komentářů

Češi v zahraničí: Novák pokořil Fenerbahce, poprvé ve Španělsku se trefil Pekhart

Na velkém vítězství 2:1 nad Fenerbahce se o víkendu gólem podílel obránce Trabzonsporu Filip Novák. Svůj první gól za španělské Las Palmas si připsal Tomáš Pekhart a branku ve druhé anglické lize vstřelil Jiří Skalák, ale sebrala mu ho teč spoluhráče. Podívejte se na jejich trefy a projděte si i ostatní evropské ligové soutěže, kde působí čeští fotbalisté.
26.11. | Aktuality | 55 komentářů

Petrák bude i nadále hrát za Norimberk, klub mu prodloužil smlouvu

Ondřej Petrák bude rovněž v příští sezoně hrát za Norimberk. Český záložník si vybojoval místo v základní sestavě německého klubu a vedení ho odměnilo novým kontraktem, podmínky smlouvy nebyly zveřejněny...
20.11. | Aktuality | 41 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
16.09. Petrákovi sebralo gól video
Záložník Ondřej Petrák se sice gólově prosadil v dresu Norimberka a vyrovnával v 59. minutě utkání v Brémách na 1:1. Branku mu ale nakonec kvůli postavení spoluhráče v ofsajdu sebralo video. Hosté se ale nakonec přece jen remízy za bod dočkali. V nastavení se trefil Vura.
30.04. Petrák skóroval za Norimberk
Český záložník Ondřej Petrák nastoupil v základní sestavě Norimberku proti Braunschweigu a ve 44. minutě otevřel skóre utkání. Norimberk vyhrál 2:0 a dvě kola před koncem druhé bundesligy má na druhé postupové příčce náskok pěti bodů na třetí Kiel.
12.03.2017 Petrák rozhodl o vítězství Norimberku
Norimberk nejtěsnějším možným rozdílem porazil Bielefeld, rozhodující moment utkání si potom vzal na starost Ondřej Petrák. Odchovanec Slavie se letos zapsal do střelecké listiny poprvé.
20.03.2016 Petrák dostal důvěru a odměnil se gólem
Ondřej Petrák se dnes poprvé od poloviny srpna objevil v základní sestavě Norimberku. Český fotbalista nastoupil k souboji s RB Lipsko a v 70. minutě srovnal na průběžných 1:1.
10.11.2014 Petrák si dvakrát nezahraje
Ondřej Petrák byl proti Sandhausenu vyloučen, načež bude Norimberku chybět ve dvou ligových utkáních. Franský celek i díky tomu znovu prohrál a pohybuje se ve spodku 2. Bundesligy. (kicker.de)
07.11.2014 Petrák dostal červenou kartu
V oslabení dohrává dnešní zápas druhé německé ligy v Sandhausenu Norimberk, v 57. minutě byl vyloučen český fotbalista Ondřej Petrák.
06.05.2014 Norimberku se vyprazdňuje marodka
Dva hráči se uzdravili Norimberku. Markus Feulner doléčil stehenní sval, zatímco Ondřej Petrák se už zbavil problému s kotníkem. (bundesliga.de)
23.03.2014 Petrák s podezřením na otřes mozku
Ondřej Petrák odehrál z dnešního utkání Norimberku s Frankfurtem jen třiadvacet minut, český defenzivní univerzál musel poté střídat kvůli podezření na otřes mozku. (kicker.de)
15.02.2014 Norimberk bez Frantze, šance pro Petráka?
Norimberku bude zítra v Augsburgu chybět Mike Frantz, mladého záložníka vyřadilo ze hry zranění lýtkového svalu. Místo něj by se na pozici defenzivního středopolaře mohl objevit Ondřej Petrák, který dosud nastupoval v obraně a zítra měl původně začít na lavičce. (bild.de)
02.02.2014 Rozhodčí odvolal Petrákovu červenou
Záložník Norimberku Ondrřej Petrák dostal v závěru utkání na Hertě od rozhodčího Michaela Weinera červenou kartu za hru rukou, jíž zastavil míč směřující do branky svého týmu. Weiner své rozhodnutí však následně vzal zpátky, neboť jeho kolega na čáře odmával Hertě ofsajd. Norimberk nakonec vyhrál 3:1. (ČTK)