29.04.2021 11:29 - Giroud prý neprodlouží v Chelsea
Francouzský útočník Olivier Giroud s největší pravděpodobností neprodlouží v létě smlouvu s londýnskou Chelsea. Už delší dobu se spekuluje, že jeho další destinací by měl být některý z italských klubů. (goal.com)
28.01.2021 08:36 - Na Girouda myslí AS Řím
Italský AS Řím přemýšlí o angažování francouzského útočníka Oliviera Girouda. V kádru by měl nahradit Edina Džeka, který by údajně mohl Giallorossi opustit. Bosenský forvard se údajně vážně nepohodl s trenérem Paulem Fonsecou. Giroud hledá dlouhodobě větší herní prostor před letním mistrovstvím Evropy, na druhou stranu jeho situace v Chelsea se nyní může změnit po příchodu nového kouče Thomase Tuchela. (dailymail.co.uk)
24.12.2020 14:59 - West Ham má zájem o Girouda
Olivier Giroud je opakovaně spojovaný s odchodem z Chelsea, přičemž rozhodně nemá o zájemce nouzi. Francouzský útočník by se ani nemusel stěhovat z Londýna, kde o jeho služby stojí West Ham United. (transfermarketweb.com)
21.12.2020 08:47 - Marseille si myslí na Girouda
Francouzský Olympique Marseille by rád získal z londýnské Chelsea útočníka Oliviera Girouda. Ten přemýšlí o odchodu, aby si zajistil dostatečné herní vytížení před letním mistrovstvím Evropy, o které by nerad přišel. (le10sport.fr)
04.12.2020 08:51 - Giroud nechce pryč z Chelsea
Francouzský útočník Olivier Giroud prohlásil, že se mu nechce odcházet z londýnské Chelsea, ale potřebuje více času na hřišti. Nechce totiž riskovat, že by kvůli chybějící praxi přišel o nominaci na letní mistrovství Evropy. (telegraph.co.uk)
01.12.2020 12:03 - Inter chce Girouda na hostování
Inter Milán chce podle italského Tuttosport získat v zimě na půlroční hostování francouzského útočníka Oliviera Girouda z Chelsea. Giroud chce nabrat herní praxi před letním evropským šampionátem. Součástí by podle představ Interu měla být i opce na trvalý přestup. (dailymail.co.uk)
10.11.2020 15:13 - Chelsea před odchodem Girouda
Olivier Giroud během ledna nejspíše změní dres. Francouzský útočník za Chelsea prakticky nenastupuje, přičemž vzhledem k nadcházejícímu mistrovství Evropy potřebuje hrát pravidelně. (sport-express.ru)
08.10.2020 08:36 - Giroud druhým nejlepším střelcem Francie
Francie v přátelském utkání rozstřílela Ukrajinu 7:1, na čemž se dvěma brankami podílel Olivier Giroud. Útočník Chelsea v jubilejním 100. reprezentačním zápase vstřelil 41. a 42. gól a překonal legendárního Michela Platiniho, načež se posunul na druhé místo historických tabulek za Thierryho Henryho (51). (lequipe.fr)
06.10.2020 23:18 - Girouda čeká jubilejní zápas v reprezentaci
Francie zítra sehraje přátelský duel s Ukrajinou, do kterého podle trenéra Didiera Deschampse zasáhne i Olivier Giroud. Zkušený útočník přitom nastoupí k jubilejnímu 100. mezistátnímu utkání, což se dosud povedlo jenom osmi hráčům. (lequipe.fr)
11.09.2020 10:31 - Juventus přemýšlí o Giroudovi
Italský Juventus údajně přemýšlí o tom, že by z Chelsea přivedl francouzského útočníka Oliviera Girouda. S mistrem světa dokonce měl podle Sky Italia uzavřít předběžnou dvouletou smlouvu. Juventusu by se ale nejprve musel dohodnout s Chelsea, která chce nejméně pět milionů eur. Giroud má být pro Juventus pojistkou pro případ, že by nakonec ztroskotaly námluvy s Edinem Džekem a Luisem Suárezem. (Sky Italia)
20.05.2020 20:14 - Giroud prodloužil smlouvu s Chelsea
Chelsea se bude i během nadcházející sezóny spoléhat na Oliviera Girouda. Blues aktivovali opci a s francouzským útočníkem prodloužili končící smlouvu. (lequipe.fr)
24.04.2020 18:58 - Chelsea se prý snaží prodloužit s Giroudem
Anglická Chelsea chce údajně prodloužit smlouvu s francouzským útočníkem Olivierem Giroudem. Tomu má kontrakt vypršet po této sezoně a hojně se spekuluje o tom, že následně zamíří do Itálie. Psalo se především o Interu Milán a Laziu. (football-italia.net)
20.04.2020 09:57 - Giroud se domluvil s Interem Milán
Olivier Giroud se podle posledních zpráv dohodl na podmínkách angažmá v Interu Milán. Francouzský útočník je terčem spekulací už delší dobu a očekává se jeho odchod z Chelsea, kde má smlouvu jen do konce sezony. (dailymail.co.uk)
15.04.2020 13:24 - Inter nabízí smlouvu Giroudovi
Inter Milán je připraven získat v létě francouzského útočníka Oliviera Girouda, kterému končí smlouva v Chelsea. Inter má mistrovi světa nabízet dvouletou smlouvu. (football-italia.net)
07.04.2020 10:31 - Chelsea zahájila předběžná jednání s Giroudem
Vedení Chelsea má v hlavě myšlenku na udržení Oliviera Girouda a zahájilo s ním předběžná jednání o možném prodloužení smlouvy. Ta je platná do konce června a jméno francouzského útočníka je už hodně dlouho spojováno s odchodem, zájem o něho je především v Itálii (Lazio, Inter Milán). (dailymail.co.uk)
24.03.2020 20:25 - Giroud odmítl nabídku Chelsea
Nabídku Chelsea na jednoleté prodloužení smlouvy odmítl Olivier Giroud. Francouzský reprezentant, jenž u Blues není spokojený s herním vytížením a požaduje delší kontrakt, se ocitl v hledáčcích Lazia a Interu Milán. (transfermarketweb.com)
12.03.2020 19:33 - Lazio zacílilo na Bonaventuru a Girouda
Giacomo Bonaventura a Olivier Giroud mohou být po sezóně volnými hráči, nemají proto nouzi o zájemce. Jedním z nich je Lazio, které chce podle informací "Tuttosportu" zmíněnou dvojici angažovat. (football-italia.net)
04.03.2020 21:29 - Giroud dostal od Lazia nabídku tříleté smlouvy
Olivier Giroud má v Chelsea smlouvu jen do konce sezony, v létě s velkou pravděpodobností odejde a o jeho služby nadále usiluje římské Lazio. Sportovní ředitel Igli Tare už měl francouzskému útočníkovi předložit nabídku tříleté smlouvy, která by fotbalistovi zaručila základní roční příjem 3,5 milionu eur. (Corriere dello Sport)
14.02.2020 18:29 - Giroud si počká na Tottenham
Francouzský útočník Chelsea Olivier Giroud dostal nabídku smlouvy od Lazia Řím, které o něj mělo zájem už v zimě. V červnu mu v Chelsea vyprší smlouva a bude volným hráčem. I proto Giroud nechce nic uspěchat a podle britského deníku Telegraph si počká, zda se neozve Tottenham, který o něm taktéž během zimního přestupního termínu uvažoval. (dailymail.co.uk)
02.02.2020 08:20 - Lazio bude nadále usilovat o Girouda
Olivier Giroud zůstává v hledáčku Lazia a to se pokusí podepsat s ním smlouvu pro příští sezonu. Francouzský útočník nehraje v Chelsea a římský celek o něho usilovat už v lednu, nyní mu situaci usnadní fakt, že bude moci jednat přímo s fotbalistou, jemuž v Chelsea běží kontrakt jen do konce června. (sport-express.ru)
Další hráči klubu
Soupiska klubu