Hatem Ben Arfa (Girondins Bordeaux)

Celé jméno:Hatem Ben Arfa
Národnost: Francie Tunisko
Datum narození:07.03.1987
Výška:178 cmVáha:69 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:8
Klub:Girondins Bordeaux (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Girondins Bordeaux (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2020/20211650000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie93011000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Ben Arfa má nové angažmá, podepsal smlouvu s Bordeaux

Girondins Bordeaux získalo první letošní posilu a to po uzavření transferového okna. Francouzský celek podepsal roční smlouvu s opcí se zkušeným Hatemem Ben Arfou...  
07.10. | Aktuality | 23 komentářů
 

Ben Arfa se ve Valladolidu dlouho nezdrží, klub mu neprodlouží smlouvu

Hatem Ben Arfa bude mít po šesti měsících znovu nového zaměstnavatele. Ofenzivní francouzský fotbalista byl od loňského léta volným hráčem, zájem o něho měla řada klubů a smlouvu s ním nakonec podepsal Valladolid, španělský celek se ovšem v hráči zklamal a neuplatní opci na prodloužení spolupráce...  
06.05. | Aktuality | 50 komentářů
 

Ben Arfa hlásí návrat do akce, upsal se Valladolidu

Hatem Ben Arfa si po více než půlroce znovu zahraje soutěžní zápasy. Ofenzivní francouzský fotbalista měl od loňského léta na stole řadu nabídek a nakonec ho oslovila ta z Valladolidu, Ben Arfa se včera podrobil zdravotní prohlídce a dnes podepsal smlouvu platnou do konce sezony, veřejnosti bude představen těsně po poledni na tiskové konferenci...  
28.01. | Aktuality | 47 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
15.10. Ben Arfa nechybí v nominaci na Marseille
Bordeaux čeká o víkendu zápas v Marseille, do kterého může zasáhnout i Hatem Ben Arfa. Čerstvá posila Girondins a bývalý hráč Olympique nebude chybět v nominaci. (lequipe.fr)
10.10. Ben Arfa měl pozitivní test na koronavirus
Hatem Ben Arfa se stal novou posilou Bordeaux a krátce po podpisu smlouvy měl pozitivní test na koronavirus. Pro ofenzivního francouzského fotbalistu se nejedná o vážný problém, nemoc v tomto případě není přenosná a hráč může dál trénovat. (lequipe.fr)
07.10. Ben Arfa se chystá do Bordeaux
Hatem Ben Arfa si do své sbírky přidá dalšího zaměstnavatele a brzy by měl podepsat smlouvu v Bordeaux. Ofenzivní francouzský fotbalista dříve hájil barvy Lyonu, Marseille, Newcastlu, PSG a naposledy Valladolidu, od léta je volným hráčem. (lequipe.fr)
21.04. Ben Arfa po sezoně do Saint-Étienne?
Hatem Ben Arfa je objektem zájmu Saint-Étienne, francouzský klub by ho po sezoně rád získal zdarma. Ofenzivní fotbalista měl spoustu nápadníků a v zimě se upsal Valladolidu, kde ale zatím nenaplnil očekávání. (dailymail.co.uk)
06.04. Sampdoria zkusí štěstí s Ben Arfou
Hatem Ben Arfa se stal objektem zájmu Sampdorie. Ofenzivní francouzský fotbalista byl od konce minulé sezony dlouho bez zaměstnavatele a z řady nabídek si nakonec vybral tu z Valladolidu. Španělskému celku se upsal do konce června a zatím nedokázal prorazit, naskočil jenom ke dvěma zápasům. (transfermarketweb.com)
24.03. Ben Arfa se stěhuje do centra mládeže
Společně s hráči mládeže bude v nadcházejících týdnech sdílet stejné prostory Hatem Ben Arfa. Francouzský ofenzivní hráč v lednu posílil Real Valladolid, přičemž do této chvíle bydlel na hotelu, který musel kvůli pandemii koronaviru opustit. (football-espana.net)
16.02. Ben Arfa dohání tréninkové manko
Real Valladolid prohrál na hřišti Granady, kde se obešel bez Hatema Ben Arfy. Dvaatřicetiletý ofenzivní hráč doháněl tréninkové manko. (lequipe.fr)
27.01. Ben Arfa už je ve Valladolidu
Hatem Ben Arfa přicestoval do Valladolidu, aby se podrobil zdravotní prohlídce a podepsal smlouvu. Ofenzivní francouzský fotbalista přijde do španělského celku zdarma, bez angažmá byl od konce června a odchodu z Rennes. (getfootballnewsfrance.com)
27.01. Real Valladolid má podepsat Ben Arfu
Hatem Ben Arfa si zřejmě našel nové angažmá. Podle francouzských médií má 32letý ofenzivní hráč podepsat smlouvu s Realem Valladolid, kde má aktuálně podstupovat zdravotní prohlídku. (lequipe.fr)
05.01. Ben Arfa nakonec do Almeríe?
Hatem Ben Arfa se dostal do hledáčku druholigové španělské Almeríe, která hodlá o ofenzivního francouzského fotbalistu usilovat. Ben Arfa za sebou má angažmá v Lyonu nebo PSG a naposledy hájil barvy Rennes, bez angažmá je od konce minulé sezony. (football-espana.net)
Další expres zprávy