Michal Trávník začal přípravu se Slováckem, zatím však není jasné, zda zůstane, stále má totiž ještě na rok smlouvu se Spartou. Uherskohradišťský celek chce 29letého odchovance udržet, ne však za každou cenu. "My i on máme zájem, aby u nás pokračoval. Bude ovšem záležet na financích. Kdyby nás to mělo stát kupříkladu deset milionů korun, tak by to bylo nad naše možnosti. Takovou částku bychom byli schopni dát jen za kvalitního útočníka," řekl na adresu pětinásobného českého reprezentanta trenér Martin Svědík.

sport.cz
20.05.202317:47

Slovácko přišlo o Reinberka

Slovácko dohrávalo zápas se Sigmou bez Petržely, Daníčka a Trávníka, kteří přišli k újmě během zápasu, zároveň však Martin Svědík musel dělat také jednu změnu v základní sestavě na poslední chvíli. Při rozcvičce se zranil naposledy raději šetřený Petr Reinberk, kterého nahradil Vlasij Sinjavskij.

fcslovacko.cz
31.05.202213:30

Trávník nezůstane v Turecku

Kasimpaşa neuplatní opci na Michala Trávníka, jenž se vrací do Sparty Praha, další budoucnost 28letého záložníka však zůstává otevřená. Zájem o odchovance dlouhodobě jeví Slovácko, otázkou je ale finanční stránka, protože rodák z Mutěnic má na Letné ještě roční smlouvu.

isport.cz
18.02.202220:04

Trávník přihrál na jednu branku

Michal Trávník se výrazně zapsal do průběhu utkání turecké ligy Konyaspor - Kasimpaşa, přestože na hřiště přišel až v 74. minutě. Hostující tým v závěru šel do vedení 4:3, trefil se Awer Mabil a na gól mu přihrával právě český záložník. Na tříbodový zisk to ovšem nestačilo, Konyaspor srovnal v desáté minutě nastavení.

08.01.202216:01

Trávník přispěl k výhře Kasimpaşy

Kasimpaşa porazila Hatayspor 3:1 a svůj podíl na tom měl i Michal Trávník. Český záložník přišel na trávník ve 35. minutě jako střídající hráč, krátce po změně stran pak zvyšoval na průběžných 3:0.

03.10.202116:30

Trávník dával kontaktní gól

Zpátky do zápasu vrátil svou Kasimpasu druhým gólem v sezoně český záložník Michal Trávník. Kasimpasa prohrávala na půdě Fenerbahce už 0:2.

27.09.202121:21

Trávník dal první gól v turecké lize

Záložník Michal Trávník dal svůj první gól v turecké fotbalové lize, kterým pomohl Kasimpase k remíze 2:2 s Konyasporem. Jeho tým bodoval po třech porážkách a v tabulce mu po sedmi kolech patří s šesti body 16. místo. Konyaspor, který je šestý, dal dva góly v rychlém sledu a v 21. minutě vedl 2:0. Trávník po necelé půlhodině hry snížil po náběhu do vápna a střele k tyči a v 63. minutě domácí odvrátili porážku díky proměněné penaltě. Trávníka, který přišel do Kasimpasy v létě na roční hostování z pražské Sparty, v nastaveném čase vystřídal obránce Tomáš Břečka.

ČTK
05.07.202114:30

Trávník na odchodu do Kasimpaşy

Spartu Praha opustí Michal Trávník. Pětinásobný český reprezentant má namířeno na roční hostování do Kasimpaşy, která bude mít opci ve výši 20 milionů korun.

isport.cz
04.07.202116:57

Hanousek a Trávník na odchodu ze Sparty

Obránce Matěj Hanousek a záložník Michal Trávník neodjeli s pražskou Spartou na soustředění do Rakouska a podle klubového webu jednají o odchodu do zahraničí. Hanousek na Letnou přišel z Jablonce v lednu 2019, Trávník o půl roku později. Ani jeden ale nenaplnil očekávání.

sparta.cz
03.12.201820:59

Čivić, Frýdek a Kanga budou chybět Spartě

Spartě budou v 18. kole první ligy chybět hned tři hráči. Guélora Kangu a Eldara Čiviče čeká trest za vyloučení, Martina Frýdka za čtyři žluté karty. Distanc za karty dostanou také Pavel Čmovš a David Vaněček z Teplic, Michal Trávník z Jablonce, Pavel Zavadil a Tomáš Smola z Opavy, Josef Hušbauer ze Slavie a dva zápasy za osm žlutých karet bude stát Daniel Tetour z Dukly.

ČTK
09.11.201809:07

Trávník: Doplácíme na neproměňování šancí

Jablonec se ani na čtvrtý pokus nedočkal výhry v základní skupině Evropské ligy. Severočeši opět nepodali špatný výkon, v Astaně ovšem nakonec padli 1:2, když inkasovali krátce před koncem. "Hrajeme vyrovnaně, máme i šance, ale doplácíme na neproměňování. Z těch tří, co jsme dnes měli, nedáme víc gólů a jsme pak za to potrestáni. Po faulu na Doležala jsem si myslel, že to bude jasná červená. Šel sám na bránu a on po něm šáhne," hodnotil Michal Trávník.

ČTK
03.09.201815:36

Do reprezentace byl povolán Trávník

Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím doplnil nominaci na úvodní zápas Ligy národů s Ukrajinou a následné přípravné utkání v Rusku o záložníka Michala Trávníka z Jablonce.

ČTK
19.11.201717:42

Jablonci bude pro karty chybět Trávník

Fotbalistům Jablonce bude v příštím ligovém utkání proti Slavii chybět záložník Michal Trávník, který si odpyká jednozápasový trest za čtyři žluté karty. Ve 14. kole byli stejně napomínáni také brněnský Tomáš Pilík a Jan Navrátil ze Slovácka, které rovněž čeká za týden vynucená pauza. Mimo hru budou i dva vyloučení hráči brněnský Francis Koné a Matěj Chaluš z Mladé Boleslavi. Počet červených karet v sezoně stoupl na 22. Žlutých karet rozdali rozhodčí ve 14. kole 34, což v součtu s předchozími zápasy činí 433 napomenutí.

ČTK
03.07.201711:31

O Trávníka je zájem v zahraničí

Michal Trávník se po Euru do 21 let stává objektem zájmu v předních evropských ligách. Usilovně ho dle informací Aktuálně.cz sleduje Sampdoria Janov, přičemž zájem jeví i Atlético Madrid.

sport.aktualne.cz
18.03.201520:26

Slovácku budou chybět Kuncl a Trávník

Slovácku budou v příštím ligovém utkání chybět Martin Kuncl a Michal Trávník, kteří v úterní předehrávce 23. kola s Teplicemi dostali čtvrtou žlutou kartu v ročníku a čeká je jednozápasový trest.