Česko "21"85182000200
Česko1800000000
Reprezentační kariéra hráče

Havlík tak bláznivý zápas nezažil, připadal mu tříhodinový

Středopolař Slovácka Marek Havlík připustil, že ještě nezažil tak bláznivý zápas jako dnes v 17. ligovém kole s pražskou Spartou. Rozhodčí Radek Příhoda několikrát řešil sporné situace u videa a třiadvacetiletému záložníkovi domácích připadalo, že se hraje snad tři hodiny. Byl však hlavně rád, že jeho celek předvedl proti favoritovi v závěru velký obrat.
01.12.2018 | Aktuality | 60 komentářů

Havlík dorazil na ME až dodatečně a pak rozhodl zápas s Italy

Marek Havlík dorazil za jednadvacítkou na evropský šampionát až dodatečně v sobotu těsně před nedělním úvodním duelem s Německem místo zraněného Aleše Matějů a nakonec českému týmu vystřelil první body v turnaji. V dnešním druhém duelu skupiny s Itálií v 66. minutě nahradil Martina Haška a jedenáct minut před koncem rozhodl vítězným gólem o triumfu 3:1.
21.06.2017 | Aktuality | 15 komentářů

Zraněného Matějů nahradil v nominaci jednadvacítky na ME Havlík

17.06.2017 | Aktuality | 46 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.04.2019 Tři hráči vynechají kvůli kartám příští kolo
Tři hráči dostali v uplynulém 27. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu, která znamená trest pro příští utkání. Jeden zápas vynechají teplický Alois Hyčka, Marek Havlík ze Slovácka a zlínský Josef Hnaníček. (ČTK)
17.06.2017 Zraněného Matějů v nominaci nahradil Havlík
Z nominace české jednadvacítky na mistrovství Evropy v Polsku vypadl před nedělním úvodním duelem základní skupiny s Německem zraněný pravý obránce Aleš Matějů, který si při pátečním tréninku v Katovicích poškodil zadní stehenní sval. Místo něj trenér Vítězslav Lavička povolal záložníka Marka Havlíka. (ČTK)