04.05.202422:02

Sáček asistoval na gól Jagiellonie

Lídr polské Ekstraklasy Jagiellonia prohrál 2:3 na hřišti Stal Mielec, asistencí na druhou branku hostů se zapsal do statistik Michal Sáček. Pro bývalého hráče Sparty šlo o první gólovou nahrávku v sezoně, k tomu se jednou střelecky prosadil. Celek z Bělostoku má tři kola před koncem soutěže dvoubodový náskok před Slaskem, na jehož vítězství 2:1 v Lodži se asitencí podílel Petr Schwarz.

08.03.202422:30

Sáček přispěl k výhře Jagiellonie

Jagiellonia porazila v polské lize Śląsk Wrocław 3:1 a vidět byl Michal Sáček. Český záložník dal jednu branku, jeho trefa byla nakonec vítězná a zaměstnavateli pomohla k posunu do čela tabulky.

22.04.202309:34

Přikryl a Sáček v roli asistujících

Další kolo polské ligy otevřelo utkání Wisla Plock - Jagiellonia Białystok a vidět byli i čeští fotbalisté. Hostující tým vyhrál 4:2, po jedné přesné finální nahrávce si na své konto připsali Tomáš Přikryl a Michal Sáček. Oba nastoupili v základní sestavě a odehráli sedmdesát minut.

05.03.202309:37

Sáček asistoval za Bialystok

Český fotbalista Michal Sáček v 23. kole polské ligy přispěl asistencí k remíze Jagiellonie Bialystok 1:1 na hřišti poslední Legnice. Bývalý dlouholetý hráč Sparty po zimním přestupu nastoupil poprvé od začátku a v 24. minutě připravil úvodní zásah Nenému. Bialystok, za který dnes odehrál 74 minut i Tomáš Přikryl, je aktuálně na 14. místě tabulky.

ČTK
02.02.202310:56

Sáček se v Polsku upíše na 2,5 roku

Jagiellonia Białystok finalizuje příchod Michala Sáčka ze Sparty Praha. Šestadvacetiletý záložník podepíše smlouvu na 2,5 roku.

twitter.com/KubaSeweryn
01.02.202317:22

Sáček může odejít do Jagiellonie

Jagiellonia Białystok hledá posilu do středu zálohy a vhodného kandidáta si vyhlédla ve Spartě. Polský klub, jenž bude usilovat o záchranu v Ekstraklase, chce angažovat Michala Sáčka, s nímž letenský klub přestal počítat.

15.01.202318:18

Zlín projevil zájem o Sáčka

Michal Sáček má svolení k odchodu ze Sparty Praha, nadále by však mohl působit ve FORTUNA:LIZE. Šestadvacetiletého záložníka by rád přivedl Zlín, který trénuje Pavel Vrba, pod nímž Sáček působil ve Spartě.

sport.cz
08.09.202122:26

Sáček debutuje za Česko

Ve druhém poločase přátelského utkání mezi Českem a Ukrajinou se na trávník podíval také Michal Sáček. Sparťanský odchovanec si připsal premiérový start v seniorské reprezentaci.