Celé jméno:Max Gradel
Národnost: Pobřeží slonoviny Francie
Datum narození:30.11.1987
Výška:180 cmVáha:70 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:7
Klub:Toulouse FC (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Toulouse FC (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2019/202032700000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Pobřeží slonoviny4828946000400
Reprezentační kariéra hráče
 

Potřebuji vědět, jaké má klub ambice, řekl Gradel

Max-Alain Gradel svými góly táhne Toulouse, druhým rokem po sobě ale bojuje o záchranu. Zkušený útočník proto chce zjistit ambice tohoto klubu a podle toho zváží setrvání...  
16.05. | Aktuality | 10 komentářů
 

Bournemouth přišel o drahé posily Mingse s Gradelem

Zhruba to poslední, co si slibujete od své rekordní posily na prahu nováčkovské sezony, je, aby se vám ihned vážně zranila. Přesně to se teď přitom stalo Bournemouthu s Tyronem Mingsem. Levý bek si v Premier League vinou zpřetrhaných kolenních vazů znovu kopne nejdříve za devět měsíců a jeho kolega od postranní čáry Max Gradel je na tom jen o chlup lépe...  
04.09.2015 | Aktuality | 553 komentářů
 

Gradel se vrací do Anglie, znovu bude hrát za Bournemouth

Max Gradel se dočkal splnění svého přání a vrací se do Anglie. 27letý útočník končí své úspěšné angažmá ve francouzském Saint-Étienne a od dnešního dne je hráčem nováčka Premier League z Bournemouthu...  
04.08.2015 | Aktuality | 428 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.07. Henan Jianye bude usilovat o Gradela
Max Gradel zvažuje odchod z Toulouse a jeho další kroky by mohly vést do čínské ligy. Zájem o afrického útočníka má Henan Jianye, který už chystá první nabídku. (getfootballnewsfrance.com)
15.01. Al Ahli zkoušelo získat Gradela
Max Gradel svými brankami táhne Toulouse a na tom se během nadcházejících měsíců zřejmě nic nezmění. Reprezentanta Pobřeží slonoviny zkoušelo získat Al Ahli ze Saudské Arábie, ovšem dostalo zamítavou odpověď. (lequipe.fr)
14.06.2018 Gradel natrvalo hráčem Toulouse
Toulouse bude moci i nadále počítat se službami Maxe Gradela. Reprezentant Pobřeží slonoviny během uplynulého ročníku ve francouzském klubu hostoval z Bournemouthu, nyní se všechny strany dohodly na trvalém přestupu, zkušený křídelník obdrží tříletý kontrakt. (lequipe.fr)
24.09.2017 Toulouse stále bez Sanoga s Gradelem
Yaya Sanogo a Max-Alain Gradel nepomohou Toulouse ve večerním utkání s Marseille. Dvojici ofenzivních hráčů stále trápí zdravotní problémy. (lequipe.fr)
14.09.2017 Gradel nebude k dispozici Toulouse
Toulouse se bude muset v zítřejším utkání s Bordeaux obejít bez Maxe Gradela. Reprezentant Pobřeží slonoviny si právě ze srazu národního týmu přivezl poraněný stehenní sval a zatím nebylo uvedeno, jak dlouho bude mimo hru. (lequipe.fr)
16.08.2017 Toulouse dokončilo příchod Gradela
Max Gradel stráví nadcházející sezónu ve Francii. Útočníka Bournemouthu si vypůjčilo Toulouse, které podle očekávání nemá opci na následný trvalý přestup. (lequipe.fr)
16.08.2017 Toulouse si má vypůjčit Gradela
Max Gradel se alespoň dočasně vrátí do Francie. Nevyužívaný ofenzivní hráč Bournemouthu má namířeno na hostování do Toulouse, které však nebude mít opci na přestup. (lequipe.fr)
20.07.2017 Gradel z Bournemouthu do Toulouse?
Max Gradel dostane možnost vrátit se do francouzské ligy, kde dříve hrával za Saint-Étienne. Africký útočník nehraje v Bournemouthu, z anglického klubu chce odejít a toto přání mu může splnit Toulouse, které o něho má zájem. (lequipe.fr)
04.04.2017 Gradel na odchodu z Bournemouthu
Max Gradel se trápí v Bournemouthu a očekává se jeho letní odchod z tohoto klubu. Třicetiletý útočník by ovšem mohl i nadále hrát v Anglii, zájem o jeho služby má druholigový Leeds. (clubcall.com)
30.01.2017 Howe ještě zváží start Gradela
Max Gradel by se po vypadnutí Pobřeží Slonoviny z Afrického poháru mohl už v tomto týdnu začlenit do sestavy Bournemouthu. "Očekáváme, že někdy během dneška Maxe Gradela uvidíme v akci. Byl samozřejmě pryč na APN a nenabral tolik zápasové praxe, kolik bychom si představovali," uvedl manažer Eddie Howe. (afcb.co.uk)
Další expres zprávy