30.04.202312:51

Ter Stegen překonal rekord Brava

Barcelona porazila Betis 4:0 a mezi jejími tyčemi nechyběl Marc-André ter Stegen. Německý brankář si na své konto v jedné sezoně španělské ligy připsal už 24. čisté konto a stanovil rekord katalánského klubu, Claudio Bravo se v ročníku 2014/15 zastavil na 23 duelech bez inkasované branky.

mundodeportivo.com
25.03.202310:11

Německo nasadí do brány Ter Stegena

Německo čekají během této reprezentační přestávky dvě přátelské utkání, proti Peru i proti Belgii se přitom mezi třemi tyčemi v obou případech objeví brankář Marc-André ter Stegen. Tuto informaci potvrdil trenér Hansi Flick na tiskové konferenci. Pro toto období musel ustanovit svou novou brankářskou jedničku, protože obvyklá stálice Manuel Neuer je aktuálně zraněný až do konce ročníku. "Vždy jsem říkal, že u mě rozhoduje výkon. Manuel to ví také. Na brankářském postu máme obecně velkou kvalitu,” pochvaloval si.

getfootballnewsgermany.com
04.03.202309:59

Ter Stegen dorovnal Casillase

Marc-André ter Stegen ve čtvrtek přispěl k výhře Barcelony nad Realem Madrid (1:0) a jednalo se o jeho již šesté čisté konto v soubojích těchto dvou klubů. Německý brankář ve službách katalánského celku se dotáhl na Ikera Casillase, rekord se sedmi nulami drží Víctor Valdés.

football-espana.net
30.12.202218:46

Ter Stegen povýšil na kapitána

Marc-André ter Stegen byl jmenován čtvrtým kapitánem Barcelony, německý brankář nahradí Gerarda Piquého. Katalánský klub má celkem čtyři kapitány, prvním na seznamu je Sergio Busquets, za ním figurují Sergi Roberto a Jordi Alba.

18.11.202213:13

Německo trénuje s Ter Stegenem

Marc-André ter Stegen nechyběl na dnešním tréninku německé reprezentace. Barcelonský brankář je fit po žaludečních problémech.

kicker.de
14.11.202212:29

Ter Stegen chybí na srazu Německa

Německo zahájilo přípravu na mistrovství světa bez Marca-Andrého ter Stegena. Barcelonský brankář se potýká se žaludečními problémy, takže se ke spoluhráčům připojí až později.

vi.nl
30.10.202212:21

Ter Stegen stanovil rekord španělské ligy

Marc-André ter Stegen je v úvodu sezony na španělské scéně nepřekonatelný a čisté konto udržel v deseti z prvních dvanácti zápasů. Brankář Barcelony neinkasoval ani včera ve Valencii, tolikrát v LaLize střelce soupeře v úvodních dvanácti duelech ještě nikdo nevynuloval.

11.10.202213:01

Ter Stegen bude v pořádku

Marc-André ter Stegen už přes 600 minut neinkasoval, a to i přesto, že v neděli proti Celtě Vigo ucítil bolest v dolní části zad. Brankář přesto utkání dochytal a měl by být připraven i na Inter a Real Madrid.

CAT Radio
09.10.202223:52

Ter Stegen neinkasoval přes 600 minut

Marc-André ter Stegen udržel proti Celtě Vigo další čisté konto, branku tak již nedostal 624 minut. Výrazně se tak přiblížil rekordmanu Barcelony Claudiu Bravovi, jenž v sezoně 2014/2015 neinkasoval 755 minut.

02.10.202221:15

Ter Stegen si vylepšil vlastní rekord

Barcelona pravidelně sbírá body a opřít se může o pevnou defenzívu. Brankář Marc-André ter Stegen včera na Mallorce udržel další čisté konto a ve španělské lize neinkasoval už 534 minut, jako jediný ho letos překonal bývalý útočník Realu Sociedad Alexander Isak.

marca.com
09.05.202213:05

Ter Stegen se vrátil do tréninku Barcelony

Na pondělním tréninku Barcelony nechyběl Marc-André ter Stegen. Německý brankář vyléčil neupřesněné zdravotní potíže, kvůli nimž vynechal zápas s Realem Betis (2:1).

07.05.202210:56

Ter Stegen chybí v nominaci Barcelony

Barcelona večer nastoupí na půdě Betisu a mezi jejími tyčemi se objeví Neto. Jednička katalánského klubu Marc-André ter Stegen má zdravotní problémy, netrénuje a jeho jméno se neobjevilo v nominaci.

vi.nl
06.05.202214:46

Další ztráta pro Barcelonu

Marc-André ter Stegen vynechal včerejší trénink Barcelony, německý brankář není zcela fit a je ohrožen jeho start v duelu proti Betisu.

04.05.202214:21

Ter Stegen vynechá červnový sraz reprezentace

Marc-André ter Stegen se rozhodl vynechat zápasy Ligy národů, které jsou na programu letos v červnu. Brankář Barcelony si chce po delší době odpočinout, trenér německé reprezentace Hansi Flick jeho přání vyhověl.

09.03.202216:28

Barcelona se porozhlíží po gólmanovi

Netovi se během působení v Barceloně nepovedlo výrazněji zatlačit na dlouholetou jedničku Marca-Andrého ter Stegena, což má za následek vůli vedení sehnat jiného gólmana, jenž by zvýšil konkurenci v brankovišti.

22.12.202113:28

Ter Stegen odchytal jubilejní zápas

Marc-André ter Stegen včera odchytal 300. zápas za Barcelonu. Německý brankář do katalánského klubu přišel před sedmi a půl lety, Barcelona v úterý večer remizovala 1:1 v Seville.

transfermarkt.de
17.12.202114:13

Ter Stegen zakončí rok třístovkou

Brankář Marc-André ter Stegen má na svém kontě 298 startů za Barcelonu a pokud se nestane nic neočekávaného, dočká se ještě v tomto roce jubilea. Katalánský klub v prosinci čekají dva zápasy - zítra nastoupí proti Elche a příští týden se představí v Seville.

10.12.202115:27

Barcelona bude v zimě prodávat

Barcelona potřebuje peníze a v zimě se znovu pokusí prodat několik hráčů stávajícího kádru. Na prodej je obránce Sergiño Dest, důležitou roli nehraje brankář Marc-André ter Stegen a dres může změnit záložník Frenkie de Jong.

dailymail.co.uk
01.10.202114:15

Ter Stegen se vrací do reprezentace

Marc-André ter Stegen se vrací do německé reprezentace, za kterou naposledy chytal v březnu. Do výběru Hansiho Flicka, který se postaví Rumunsku a Severní Makedonii, se vrátil i Matthias Ginter.

dfb.de
20.08.202111:41

Ter Stegen trénoval se spoluhráči

Marc-André ter Stegen se připojil ke spoluhráčům a absolvoval s nimi část dnešního tréninku. Brankář Barcelony se zotavuje z operace kolena, té se podrobil po minulé sezoně.