José Paolo Guerrero (SC Internacional)

Celé jméno:José Paolo Guerrero Gonzales
Používané jméno:José Paolo Guerrero
Národnost: Peru
Datum narození:01.01.1984
Výška:183 cmVáha:72 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:SC Internacional (BRA)
Aktuální statistiky v klubu SC Internacional (BRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Peru735866280001611
Reprezentační kariéra hráče
 

Guerrero neuspěl se žádostí o druhé pozastavení trestu za doping

Kapitán peruánské reprezentace Paolo Guerrero neuspěl se žádostí, aby byl znovu dočasně pozastaven jeho disciplinární trest na 14 měsíců za doping. Bývalý útočník Bayernu Mnichov či Hamburku a současný hráč brazilského Internacionalu tak bude za pozitivní test na kokain pykat do dubna 2019.  
01.10.2018 | Aktuality | 2 komentáře
 

Guerrero si odpyká zbývající část pozastaveného trestu za doping

Dopingový trest peruánského reprezentanta Paola Guerrera vstoupil znovu v platnost poté, co švýcarský soud zrušil jeho pozastavení. Informovala o tom peruánská a brazilská média, Guerrerův brazilský klub S.C. International z Porto Alegre zatím žádné oficiální potvrzení nedostal.  
23.08.2018 | Aktuality | 9 komentářů
 

Guerrero má dál pozastavený trest za doping a může hrát

Peruánec Paolo Guerrero, jemuž švýcarský soud pozastavil před začátkem mistrovství světa v Rusku trest za doping, může pokračovat v hraní i na klubové úrovni za brazilské Flamengo. Na dotaz médií to potvrdil mluvčí soudu.  
18.07.2018 | Aktuality | 1 komentář
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.10.2018 Soud potvrdil trest pro Guerrera
Peruánec José Paolo Guerrero pokračuje ve svém trestu za doping a stále nesmí hrát. Švýcarský federální soud zamítl jeho žádost o provizorní zrušení trestu, aby mohl hrát za brazilský klub Internacional. Ten podepsal s Guerrerem smlouvu v srpnu. Jen pár dní poté ale švýcarský soud ukončil dočasné zmrazení trestu, které Guerrerovi umožnilo hrát na mistrovství světa. Guerrero měl pozitivní dopingový test v říjnu 2017, kdy lékaři po kvalifikačním zápase o MS s Argentinou odhalili v jeho těle stopy po užití kokainu. (espn.com)
13.08.2018 Guerrero mění Flamengo za Internacional
Paolo Guerrero bude i nadále hrát brazilskou ligu, na sobě ale už nebude mít dres Flamenga. Zkušený peruánský útočník neprodloužil smlouvu a zamířil ke konkurenci, upsal se Internacionalu. (lequipe.fr)
17.07.2018 Guerrero může hrát za Flamengo
Flamengo může využívat služby Josého Paola Guerrera. Peruánský reprezentant dostal po odvolání čtrnáctiměsíční trest za kokain, ovšem soud ve Švýcarsku tohle rozhodnutí zrušil a zkušený útočník vyjma mistrovství světa může hrát i na klubové úrovni. (lequipe.fr)
14.07.2018 Flamengo by mohlo udržet Guerrera
Paolo Guerrero má s Flamengem kontrakt pouze do začátku srpna, to už by ale nemuselo platit dlouho. Podle posledních zpráv by se peruánský reprezentant mohl dočkat prodloužení smlouvy. (lequipe.fr)
12.07.2018 Gareca a Guerrero mají v Peru sochu
Navzdory brzkému konci na mistrovství světa se trenér fotbalové reprezentace Peru Ricardo Gareca a její kapitán Paolo Guerrero dočkali sochy v životní velikosti. Dílo ze sklolaminátu natřené zlatou barvou, jež zobrazuje kouče udílejícího pokyny a naslouchající útočnou hvězdu, bude v metropoli Limě slavnostně odhaleno v pátek. "Je to uznání práce národního mužstva pod vedením Ricarda Garecy a Paola Guerrera, které poprvé po 36 letech postoupilo na mistrovství světa," napsali představitelé radnice okrsku San Miguel. Sousoší, jež stojí v Argentinském parku, bylo financováno z veřejných a soukromých zdrojů a přišlo na 6000 dolarů (133 tisíc korun). (ČTK)
31.05.2018 Guerrero může startovat na MS
Peru se nakonec na mistrovství světa může spolehnout na Josého Paola Guerrera. Zkušený kanonýr uspěl u švýcarského nejvyššího soudu, který zrušil 14 měsíční distanc, jenž kapitán jihoamerické reprezentace obdržel od CAS. (lequipe.fr)
11.05.2018 Guerrero dostal nabídku nové smlouvy
José Paolo Guerrero má ve Flamengu smlouvu jen do letošního léta a vedení mu už nabídlo nový kontrakt. Zkušený útočník by ovšem v brazilském celku zůstat nemusel, situaci okolo něho monitoruje argentinský Lanús. (transfermarketweb.com)
05.06.2016 Guerrero novým peruánským rekordmanem
José Paolo Guerrero v noci jediným gólem rozhodl o výhře Peru nad Haiti a zapsal se do historie své země. Na své konto si totiž připsal 27. trefu za národní tým a v tomto ohledu je rekordmanem, prvenství s ním do této chvíle držel Teofilo Cubillas. (dailymail.co.uk)
02.06.2016 Guerrero by se mohl vrátit do Hamburku
Hamburk podle informací deníku Bild má zájem o Paola Guerrera. Peruánský kanonýr, jenž už dříve za přístavní celek nastupoval, momentálně obléká dres Flamenga, kde má kontrakt do roku 2018. (transfermarkt.de)
22.11.2015 Guerrero dostane italský pas
Italský pas dostane José Paolo Guerrero. Peruánský útočník tím ztratí limitující postavení jakožto hráč mimo Evropskou unii, načež by se měl útočník Flamenga znovu vydat do Evropy. (football-italia.net)
Další expres zprávy