Celé jméno:Adrián Ricardo Centurión
Používané jméno:Ricardo Centurión
Národnost: Argentina
Datum narození:19.01.1993
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:San Luis FC (MEX)
Na hostování z:Racing Club (ARG), návrat 30.06.2020
Aktuální statistiky v klubu San Luis FC (MEX)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Argentina "20"31790000200
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.06. Centurion míří do Atletica San Luis
Argentinský křídelník Ricardo Centurion odchází z Racingu do mexického klubu Atlético San Luis, které je propojeno se španělským Atléticem Madrid. Šestadvacetiletý bývalý hráč italského Janova bude v novém klubu rok hostovat. (transfermarketweb.com)
18.01.2018 Centurión nakonec zamíří do Racingu
Ricardo Centurión po polovině sezony opouští Janov. Argentinský útočník dal minulý týden košem Málaze a chtěl přestoupit do Boky Juniors. Jednání o tomto transferu úspěšná nebyla a vítězem boje o jeho služby se nakonec stal Racing Club, ten zaplatí čtyři miliony eur. (football-italia.net)
14.01.2018 Centurión do Málagy nejde
Ricardo Centurión neodejde z Janova na hostování do Málagy. Argentinský útočník se měl dnes ve španělském klubu podrobit zdravotní prohlídce, místo toho se ovšem vrátil do Itálie a vedení CFC informoval o tom, že chce odejít do Boky Juniors. (football-italia.net)
10.01.2018 Málaga si prý vypůjčí Centurióna
Ricardo Centurión se údajně bude stěhovat z italské ligy do španělské, útočník Janova má zbytek sezony strávit na hostování v Málaze. (football-italia.net)
18.10.2017 Janov by mohl opustit Centurión
Ricardo Centurión dost možná během ledna opustí Janov. Argentinský záložník se u Grifone nedokázal prosadit, načež se spekuluje o jeho odchodu do Bocy Juniors. (football-italia.net)
11.08.2017 Centurión novou akvizicí Janova
Janov získal další posilu. Italský celek ze São Paula přivedl křídelníka Ricarda Centurióna, se kterým podepsal kontrakt do roku 2021. (football-italia.net)
28.07.2017 São Paulo prodává Centurióna Janovu
Křídelník Ricardo Centurión se podle Globo Esporte vrátí do Janova, kde už před třemi lety hostoval. Tentokrát by se mělo jednat o přestup ze São Paula, Janov prý za 70 % hráčových ekonomických práv zaplatí 3,5 milionů eur. (globo.globoesporte.com)
08.01.2014 Centurión míří do Catanie
Adrián Centurión nejspíš v příštích dnech změní dres. Dvacetiletý záložník, který hostuje z Racingu Avellaneda v Janově, by se měl přesunout na další hostování do Catanie. (football-italia.net)
02.09.2013 Centurión na hostování do Janova
Adrián Ricardo Centurión opustil argentinský Racing Club a zamířil do Itálie, mladý křídelník hostuje v Janově.
13.02.2013 Centuriónův přestup s otazníkem
Z letního přestupu Adriána Centurióna z Racingu do Machačkaly by mohlo sejít. Oba kluby se dohodly na sumě 7,5 milionu eur za mladého argentinského záložníka, ten si ovšem nyní poranil kotník a čeká ho operace. Anži by pak chtělo počkat na to, jak rychle se 20letý fotbalista dokáže zotavit.
Další expres zprávy