Celé jméno:Jonas Gonçalves Oliveira
Používané jméno:Jonas
Národnost: Brazílie
Datum narození:01.04.1984
Výška:181 cmVáha:75 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Brazílie124093000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Jonas už nebude hrát za Benficu, rozhodl se ukončit kariéru

Konec aktivní hráčské kariéry oznámil Jonas. Pětatřicetiletý brazilský kanonýr a dlouholetý tahoun Benficy měl ještě na rok platný kontrakt, rozhodl se ale nepokračovat...  
10.07. | Aktuality | 16 komentářů
 

Chtěl bych zůstat spojený s Benficou, vyhlásil Jonas

Benfica po roční pauze získala titul, na čemž se kromě jiných podílel i Jonas. Zkušený útočník už nehraje tak často, přesto chce nadále zůstat hráčem lisabonského klubu...  
20.05. | Aktuality | 18 komentářů
 

Jonas plánuje závěr kariéry, rád by pokračoval v Benfice

Benficu rovněž v letošní sezoně svými góly táhne brazilský útočník Jonas, jemuž se hlavou začínají honit myšlenky na závěr aktivní kariéry. Někdejšímu fotbalistovi Valencie bude v dubnu už 35 let a v Lisabonu mu běží kontrakt do června 2020, sám se pak nebrání prodloužení spolupráce...  
19.12.2018 | Aktuality | 9 komentářů
27.06. Jonas se rozhodl ukončit kariéru
Brazilský útočník Jonas za sebou má dovolenou a během ní se rozhodl ukončit aktivní kariéru, reagoval tak na přetrvávající problémy se zády. 35letý Jonas v minulosti hrával za Santos nebo Valencii, poslední roky strávil v Benfice. (abola.pt)
10.06. Jonas se údajně chystá ukončit kariéru
Jonas zvažuje svou další budoucnost a dle deníku A Bola se stále více kloní k možnosti, podle níž ukončí aktivní kariéru. Zkušený brazilský útočník v minulosti hájil barvy Valencie a během posledních let střílel góly za Benficu, kde má smlouvu ještě na jeden rok. (abola.pt)
06.05. Jonas zaznamenal 300. gól kariéry
Benfica o víkendu porazila Portimonense vysoko 5:1 a výsledek v nastaveném čase pečetil Jonas. Pro brazilského útočníka měl zásah pikantní příchuť, jednalo se o jeho 300. gól kariéry. (abola.pt)
09.02. Jonas se vrací do nominace Benfiky
Benfice je po měsíční pauze znovu k dispozici Jonas. Brazilský střelec je fit po problémech s kolenem, zapojil se do tréninku a jeho jméno bude figurovat v nominaci na utkání proti CD Nacional. (abola.pt)
06.02. Jonas se opět zapojil do tréninku
Do tréninku Benfiky se po měsíční pauze znovu zapojil Jonas. Brazilský útočník doléčil zraněné koleno, na trávníky se ale vrátí nejdříve o víkendu, dnešní večerní duel Portugalského poháru proti Sportingu se ho ještě týkat nebude. (abola.pt)
29.01. Jonas bude chybět rovněž dnes
Benfica bude rovněž v dnešním zápase s Boavistou postrádat Jonase, zkušený brazilský útočník stále není v pořádku po problémech s kolenem. (abola.pt)
22.01. Jonas zůstává na marodce Benfiky
Benficu čeká semifinále Ligového poháru proti FC Porto a o to přijde Jonas - kanonýr lisabonského klubu má stále problémy s kolenem. (abola.pt)
09.01. Benfica bude znovu postrádat Jonase
Benfice v nejbližších deseti dnech nepomůže Jonas. Kanonýr portugalského klubu si už odpykal trest na jedno utkání, nyní si ovšem poranil koleno. (lequipe.fr)
05.01. Jonas vyvázl s trestem na jedno utkání
Jenom o jeden zápas portugalské ligy přijde Jonas. Útočník Benfiky dostal v průběhu nepovedeného duelu na půdě Portimonense rovnou červenou kartu, disciplinární komise ovšem byla shovívavá a vyměřila mu minimální trest. (abola.pt)
11.11.2018 Benfica jede do Tondely i s Jonasem
Ve výpravě Benfiky na utkání na půdě Tondely je i Jonas, brazilský útočník je k dispozici po zranění třísla, které si odnesl ze souboje s Ajaxem. Mimo hru naopak je křídelník Eduardo Salvio. (abola.pt)
Další expres zprávy