Jiří Jarošík Expres zprávy

05.03.202313:18

Jarošík: Červená rozhodla

Teplice nestačily v sobotu na Spartu, ještě více přitom zkomplikoval hostům situaci záložník Abdallah Gning, který nejprve od rozhodčího Berky inkasoval žlutou kartu za faul a následně po vehementních protestech po druhém napomínání musel ze hřiště. "Červená karta byla asi nejdůležitější moment zápasu, byť už jsme prohrávali 0:2. Gning sám dobře ví, že tým oslabil a udělal velkou chybu. Hrát na Spartě v deseti je strašně těžké. Po vyloučení se to jen dohrávalo, pro Spartu to byl tréninkový zápas," mínil Jarošík, který každopádně již ve funkci hlavní kouče Severočechů nefiguruje.

ČTK
26.10.201709:14

Jiří Jarošík oslaví čtyřicetiny

Jiří Jarošík, který 27. října oslaví čtyřicetiny, patří k nejúspěšnějším českým fotbalistů co do množství a rozmanitosti ligových titulů. Je nejen čtyřnásobným českým mistrem, ale i ruským mistrem, vítězem anglické Premier League a dvojnásobným mistrem Skotska. Ústecký rodák oblékal již od svých třinácti let dres pražské Sparty, a to, s výjimkou let 1997 až 1999, kdy hostoval v Liberci, do ledna 2003, kdy byl za zhruba 117 milionu korun prodán do CSKA Moskvy, čímž se stal nejdražším fotbalistou ruské ligy. O dva roky později přestoupil za více než dvojnásobnou sumu do londýnské Chelsea. Zde odehrál 14 zápasů a náleží mu tak titul, který Chelsea v této sezóně vybojovala, většinou ale hostoval v Birmingham City. Následující dvě sezóny hrál za Celtic Glasgow, poté vystřídal ruský tým Křídla Sovětů Samara a španělský Real Zaragoza. V letech 2011 až 2013 nastupoval opět za Spartu, po ukončení smlouvy zamířil do druholigového španělského Deportiva Alavés, kde hrál do léta 2015. V reprezentaci důrazný a průbojný obránce či stoper Jarošík nastoupil ve 23 zápasech, naposledy v listopadu 2005. Střelecky se neprosadil. V roce 2000 se stal vicemistrem Evropy do jednadvaceti let.

ČTK
05.04.201523:02

Jarošík dal další vítězný gól

Ve druhém zápase v řadě se do listiny střelců ve druhé španělské lize zapsal Jiří Jarošík a opět si na své konto připsal vítěznou trefu. Český obránce Deportiva Alavés tentokráte rozvlnil síť Alcorcónu a v 69. dal jedninou branku utkání.

28.03.201519:26

Jarošík poslal Deportivo Alavés do vedení

Jiří Jarošík si na své konto připsal první gól v letošní sezoně, český obránce ve službách druholigového španělského Deportiva Alavés se prosadil proti Racingu Santander, v 69. minutě dával na 2:1 pro svůj tým.

29.04.201413:13

Jarošík je poprvé otcem

Jiří Jarošík se stal poprvé otcem. Českému stoperovi, který nyní hraje druhou španělskou ligu za Deportivo Alavés, se narodila dcera.

sport-express.ru
04.01.201422:01

Jarošík vstřelil vítězný gól

Jiří Jarošík zaznamenal druhý gól v sezoně. Obránce Alavésu poslal svůj tým v utkání druhé nejvyšší španělské soutěže v Numancii v 68. minutě do vedení, hosté si nakonec odvezli výhru 2:0.

livesport.cz
22.12.201308:18

Jarošík zamířil do vlastní sítě

Jiří Jarošík nebude mít nejlepší vzpomínky na včerejší zápas druhé nejvyšší španělské soutěže proti Eibaru. Deportivo Alavés doma podlehlo 0:2, český obránce si navíc v 80. minutě dal vlastní branku.

01.12.201319:24

Jarošíkova premiérová trefa za Alavés

Deportivo Alavés doma remizovalo 2:2 s Ponferradinou a zásluhu na tom má Jiří Jarošík, český obránce v závěru dal vyrovnávací branku.

22.09.201315:34

Jarošík debutoval za Alavés

Jiří Jarošík se dnes dočkal prvního startu za Deportivo Alavés. Bývalý český reprezentant dnes naskočil v 71. minutě do druholigového utkání proti Gijónu a přispěl k výhře 3:0.

14.01.201318:04

Sparta bez Jarošíka a Pamiče

Zranění obránci Jiří Jarošík a Manuel Pamič chybí na kondičním soustředění fotbalistů pražské Sparty ve Františkových Lázních, kde tým dnes začal s další fází zimní přípravy. Jarošíka do ostřejšího tréninku nepustily přetrvávající problémy se zadním stehenním svalem, Pamiče delší dobu sužují potíže s lýtkem. Informoval o tom web Sparty.

03.04.201120:08

Jarošík srovnal na 1:1

Jiří Jarošík si na své konto připsal třetí branku v letošní sezoně Primera Division, obránce Zaragozy v úvodu druhé půle srovnal stav zápasu na hřišti Sevilly na 1:1.

12.03.201122:07

Jarošík otevřel skóre

Jiří Jarošík otevřel skóre dnešního zápasu mezi Zaragozou a Valencií, český obránce se prosadil v páté minutě hlavou po standardní situaci.

02.03.201121:25

Jarošíkův premiérový gól v sezoně

Jiří Jarošík dal svou první branku v letošní sezoně, český obránce ve službách Zaragozy ve 49. minutě srovnal stav zápasu s Athleticem na 1:1.

10.11.201022:11

Jarošíkův gól na postup nestačil

Jiří Jarošík byl jediným úspěšným střelcem Realu Zaragoza v dnešním pohárovém utkání proti Betisu, když svůj tým v 15. minutě vyrovnal na 1:1. Hosté ale nakonec zvítězili 2:1 a po domácí prohře 0:1 postupují do dalšího kola.

02.10.201019:11

Jarošík byl vyloučen

Jiří Jarošík nebude v dobrém vzpomínat na zápas s Gijonem, český obránce ve službách Zaragozy krátce po změně stran zavinil penaltu a navíc byl vyloučen. Castro z pokutového kopu zvýšil na 2:0 pro Sporting.

27.03.201023:30

Jarošíkův druhý gól za Zaragozu

Jiří Jarošík si na své konto připsal druhý gól ve španělské nejvyšší soutěži za Zaragozu, český obránce v 71. minutě zápasu s Valencií zvyšoval na 3:0.

07.03.201021:12

Jarošík poslal Zaragozu do vedení

Jiří Jarošík se zapsal mezi střelce španělské nejvyšší soutěži, český fotbalista ve službách Zaragozy otevřel v sedmé minutě skóre zápasu s Atletikem Madrid.