Celé jméno:Jérémy Mathieu
Národnost: Francie
Datum narození:29.10.1983
Výška:188 cmVáha:83 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie53680000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Mathieu se po zranění kolena rozhodl ukončit kariéru

Konec aktivní kariéry oznámil Jérémy Mathieu. Šestatřicetiletý obránce Sportingu Lisabon chtěl sice ještě rok pokračovat, na dnešním tréninku si ale vážně poranil koleno, což změnilo jeho předchozí rozhodnutí...  
24.06.2020 | Aktuality | 6 komentářů
 

Mathieu asi odloží konec kariéry, rád by odehrál ještě jednu sezonu

Jérémy Mathieu začíná spřádat plány pro příští sezonu. Zkušený francouzský obránce působí v lisabonském Sportingu a hlavou se mu hodily myšlenky na odchod do důchodu, ty ovšem zahnal a bude čekat na nabídky...  
03.04.2020 | Aktuality | 34 komentářů
 

Kariéru bych rád uzavřel v Marseille, prozradil Mathieu

Jérémy Mathieu před letošní sezonou odešel z Barcelony do lisabonského Sportingu a pravděpodobně se nejednalo o poslední stěhování v průběhu jeho kariéry. Francouzský obránce by se rád ještě vrátil do vlasti a zahrál si za Olympique Marseille...  
22.09.2017 | Aktuality | 27 komentářů
18.06.2020 Sportingu se uzdravil Mathieu
Lisabonskému Sportingu je znovu k dispozici Jérémy Mathieu, zkušený obránce doléčil svalové zranění a mohl by nastoupit k večernímu souboji s Tondelou. (abola.pt)
16.06.2020 Mathieu laboruje se svalovým problémem
Jérémy Mathieu vynechal zápas s Ferreirou a hrát nebude ani ve čtvrtek, kdy na lisabonský Sporting čeká souboj s Tondelou - zkušeného francouzského obránce trápí svalové zranění. (lequipe.fr)
14.05.2020 Mathieu dostal nabídku nové smlouvy
Jérémy Mathieu si může protáhnout působení v lisabonském Sportingu. Zkušený francouzský obránce svou kariéru ještě končit nechce, v portugalském celku má smlouvu jen do konce června a vedení mu nyní předložilo nabídku na prodloužení spolupráce o další rok. (abola.pt)
30.03.2020 Mathieu je na odchodu ze Sportingu
Jérémy Mathieu má v lisabonském Sportingu smlouvu do konce sezony a nová podepsána nebude. Zkušený francouzský obránce by se místo toho měl vrátit do vlasti, mluví se o zájmu Sochaux. (abola.pt)
08.03.2020 Sportingu se opět zranil Mathieu
Jérémy Mathieu se opět nachází na marodce Sportingu. Zkušený obránce si v dnešním zápase s Avesem (2:0) obnovil zranění Achillovy šlachy, se kterou laboroval uplynulé čtyři týdny. (abola.pt)
02.03.2020 Mathieu bude chybět i zítra
Jérémy Mathieu vynechá zítřejší zápas portugalské ligy s Famalicãem. Obránce lisabonského Sportingu se po zranění achilovky zapojil do tréninku, jeho stav ale stále není stoprocentní. (abola.pt)
26.02.2020 Mathieu se vrátil do tréninku Sportingu
Na dnešním tréninku Sportingu Lisabon nechyběl Jérémy Mathieu. Zkušený obránce má za sebou zranění Achillovy šlachy, na návrat si však ještě počká, měl by se uskutečnit během března. (abola.pt)
12.02.2020 Mathieu bude chybět minimálně do března
Minimálně tři až čtyři týdny bude mimo hru Jérémy Mathieu, obránce lisabonského Sportingu má problémy s achilovkou. (abola.pt)
11.02.2020 Mathieu si poranil Achillovu šlachu
Sportingu Lisabon bude chybět Jérémy Mathieu. Ostřílený stoper nedohrál ligový zápas s Portimonense (2:1), načež u něho bylo potvrzené zranění Achillovy šlachy, které bývalého reprezentanta Francie pronásleduje opakovaně. (abola.pt)
09.02.2020 Mathieu musel střídat vinou zranění
Sporting vyhrál nad Portimonense, přišel však o Jérémyho Mathieua. Zkušený francouzský obránce nejprve v prvním dějství otevřel skóre, čtvrthodiny před koncem ale musel kvůli zranění Achillovy šlachy nuceně ze hřiště. (abola.pt)
Další expres zprávy