03.02.202115:09

Kovařík už je doma z nemocnice

Plzeňský Jan Kovařík, který při nedělním ligovém utkání v Ostravě utrpěl silný otřes mozku, byl propuštěn z tamní nemocnice do domácího léčení. Viktoria o tom informovala na twitteru. Dvaatřicetiletý Kovařík se při hlavičkovém souboji srazil s domácím Azevedem. Sice se hned snažil vrátit do hry, ale vypadal hodně otřeseně a dezorientovaně. Nakonec byl mostecký rodák ve 26. minutě vystřídán, odnesen na nosítkách do šatny a transportován do nemocnice na vyšetření. Viktoria zápas 17. kola vyhrála 2:0.

ČTK
31.01.202117:06

Kovařík musel střídat vinou zranění

Plzeň hraje po prvním poločase v Ostravě bez gólu, přišla však o Jana Kovaříka. Univerzál hostujícího týmu byl po souboji s Azevedem otřesený, načež ho vystřídal Adriel Ba Loua.

idnes.cz
18.01.201321:13

Vrba si pochvaluje nové posily

Plzeň v dnešním přípravném utkání porazila 5:2 Ústí nad Labem a výrazně k tomu přispěli i zimní posily. Stanislav Tecl dal dva góly, Jan Kovařík při své premiéře v dresu Viktorie jeden. "První skupina mohla být v koncovce úspěšnější. Druhá si vedla velmi dobře a Standa Tecl potvrdil, že je střelec. Těší mě, že i Honza Kovařík dal gól a asistenci. Oba ukazují, že by měli být hráči, kteří nám hodně pomohou," zhodnotil duel trenér Vrba.

10.11.200912:12

Dovalil provedl další změnu v kádru

Trenér fotbalové reprezentace do jednadvaceti let Jakub Dovalil provedl už třetí změnu před zápasem kvalifikace mistrovství Evropy v Severním Irsku. Zranění vyřadilo z týmu mladoboleslavského záložníka Tomáše Fabiána, místo něj byl vůbec poprvé povolaný Jan Kovařík z Jablonce, který může nastupovat na levém kraji zálohy i obrany. Informovaly o tom webové stránky ČMFS.