nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
23.08.2021 Garner hostuje v Nottinghamu Forest
Manchester United znovu uvolnil Jamese Garnera. Talentovaný záložník bude do konce sezony hostovat ve druholigovém anglickém Nottinghamu Forest, kde již působil na jaře. (transfermarkt.de)
31.01.2021 Garner dohraje sezonu v Nottinghamu
James Garner mění působiště. Záložník Manchesteru United zatím hostoval ve Watfordu, toto hostování bylo nyní ukončeno a fotbalista byl zapůjčen do Nottinghamu. (transfermarkt.de)
18.09.2020 Garner bude hostovat ve Watfordu
Druholigový Watford nakonec vyhrál souboj o hostování talentovaného Jamese Garnera z Manchesteru United. Devatenáctiletý záložník bude v League Championship hostovat celou sezonu. (dailymail.co.uk)
20.05.2020 Garner půjde hostovat
Devatenáctiletý nadějný záložník Manchesteru United James Garner dostal údajně od klubu svolení jít v příštím roce na hostování, aby získal pravidelnou herní praxi. Zájem mají mít zejména Cardiff, Swansea a Sheffield Wednesday ze druhé nejvyšší soutěže. (dailymail.co.uk)
15.03.2019 Man Utd si pojistil záložníka Garnera
James Garner spojil i svoji další budoucnost s Manchesterem United. Čerstvě 18letý záložník se "Rudým ďáblům" upsal do roku 2022, přičemž součástí dohody je navíc roční opce. (skysports.com)
21.12.2018 Man Utd bude mít k dispozici dva juniory
James Garner a Angel Gomes si mohou odbýt premiéru v prvním týmu Manchesteru United. Manažer Ole Gunnar Solskjaer zařadil 17letého středopolaře a o rok staršího ofenzivnějšího spoluhráče do nominace na zítřejší ligový duel. (lequipe.fr)
Další expres zprávy