Caicedo si kvůli zranění nezahraje na Copa América

Špatné zprávy dostali příznivci Ekvádoru. Ten se momentálně připravuje na blížící se Copa América, kde se bude muset obejít bez zraněného Felipe Caiceda, jehož vyřadilo ze hry zranění podkolenní šlachy...  
14.05.2016 | Aktuality | 5 komentářů
 

V Levante podle šéfky Lokomotivu neznají pravidla FIFA

Přesun útočníka Felipeho Caiceda do Lokomotivu Moskva údajně nekomplikovaly ani tak dohady o výši přestupové částky jako mezery ve fotbalovém vzdělání na straně španělského Levante. Šéfové týmu z Pyrenejského poloostrova podle prezidentky moskevského klubu Olgy Smorodské neznají regule FIFA.  
26.07.2011 | Aktuality | 5 komentářů
 

Caicedo přestupuje z Levante do Lokomotivu Moskva

Vedení Levante si může mnout ruce, během několika týdnů se mu totiž podařilo vydělat na jednom hráči, a to možná až desetinásobně. Španělský klub nedávno vykoupil z Manchesteru City ekvádorského útočníka Felipeho Caiceda, jehož nyní prodává do Lokomotivu Moskva. Levante to už oznámilo na svých internetových stránkách...  
23.07.2011 | Aktuality | 34 komentářů
 

Malaga získala zimní posilu, z Manchesteru City přišel Caicedo

Malaga dosáhla konečné dohody s Manchesterem City a na hostování získala do svých řad Felipeho Caiceda. Ekvádorský útočník bude ve španělském klubu působit do konce této sezony. Dnes o tom informovaly webové stránky Malagy.  
09.01.2010 | Aktuality | 42 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
19.07. Boca Juniors se zajímá o Caiceda
Felipe Caicedo by se mohl vrátit do Jižní Ameriky. Zájem o útočníka římského Lazia má podle všeho Boca Juniors. (transfermarketweb.com)
16.11.2018 Laziu se uzdravuje útočník Caicedo
Felipe Caicedo se po reprezentační pauze vrátí do sestavy Lazia. Ekvádorský útočník si nedávno přivodil svalové zranění a přišel o poslední dva soutěžní zápasy, rychle se ale uzdravuje a v klubu počítají, že příští týden znovu začne trénovat. (football-italia.net)
08.11.2018 Caicedo večer bude chybět Laziu
Lazio za pár desítek minut vyběhne k utkání Evropské ligy s Marseille, kterou neohrozí Felipe Caicedo. Ekvádorský útočník je mimo hru se svalovým zraněním a zřejmě vynechá i víkendový ligový duel se Sassuolem. (football-italia.net)
07.10.2018 Lazio dnes možná bez nemocného Caiceda
Až na poslední chvíli se rozhodne o tom, zda k dnešnímu zápasu s Fiorentinou nastoupí Felipe Caicedo - útočník Lazia má chřipku a jeho start je nejistý. (football-italia.net)
07.08.2018 O Caiceda má zájem Valladolid
Felipe Caicedo se po jedné sezoně chystá opustit Lazio a jeho další kroky by mohly směřovat zpět do španělské ligy, kterou v minulosti hrával za Málagu, Levante a Espanyol - o ekvádorského útočníka se zajímá Valladolid. (transfermarketweb.com)
26.11.2017 Lazio může znovu počítat s Caicedem
Laziu je po třech týdnech znovu k dispozici Felipe Caicedo, útočník italského klubu doléčil svalové zranění. (football-italia.net)
23.11.2017 Lazio nastoupí bez klíčových opor
Bez řady klíčových hráčů nastoupí Lazio ve večerním utkání Evropské ligy s Vitesse. Volno dostali od kouče Simone Inzaghiho záložník Sergej Milinković-Savić anebo útočníci Felipe Caicedo s Ciro Immobilem. (football-italia.net)
05.11.2017 Felipe Caicedo mimo hru
Na marodce Lazia se ocitl Felipe Caicedo, útočník římského klubu se zranil a chybět bude dva až tři týdny. (football-italia.net)
15.09.2017 Ekvádor už nemůže počítat s Caicedem
Felipe Caicedo ukončil své působení v ekvádorské reprezentaci. Útočník Lazia tak reagoval na rozhodnutí svazu, který tento týden propustil trenéra Gustava Quinterose. (football-italia.net)
02.08.2017 Caicedo už patří Laziu
Felipe Caicedo oficiálně přestoupil z Espanyolu do Lazia, to zaplatí zhruba tři miliony eur a s jihoamerickým útočníkem podepsalo tříletý kontrakt. (football-espana.net)
Další expres zprávy