Ve Florencii jsem v tuto chvíli šťastný, reaguje na spekulace Chiesa

Ve Fiorentině září Federico Chiesa a je jenom otázkou času, kdy talentované křídlo vyrazí za lepším a upíše se nějakému z největších klubů Evropy. Nebude to ovšem v nejbližší době, dvacetiletý fotbalista na transfer nespěchá a aktuálně je spokojen v renesančním městě...  
17.10.2018 | Aktuality | 38 komentářů
 

Chiesa si umí představit, že ve Fiorentině zůstane ještě hodně dlouho

Federico Chiesa před měsícem oslavil teprve dvacáté narozeniny a minulý týden se mu dostalo jednoho dodatečného dárku. Vedení Fiorentiny s mladým křídelníkem podepsalo nový kontrakt a těšit ho mohou i slova samotného hráče, ten z klubu rozhodně nespěchá a jeho dres by mohl oblékat ještě hodně dlouho...  
26.11.2017 | Aktuality | 8 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
23.01. Chiesa je krůček od nové smlouvy
Federico Chiesa má ve Fiorentině smlouvu do června 2022, což by už nemělo platit dlouho. Ofenzivní italský fotbalista úspěšně jedná o prodloužení spolupráce, v dohledné době by pak kontrakt měl být prodloužen o další dva roky. (abola.pt)
06.12.2019 Fiorentina chce prodloužit s Chiesou
Federico Chiesa má s Fiorentinou smlouvu do roku 2022, zůstat by však mohl o poznání déle. Obě strany zahájily jednání o prodloužení úspěšné spolupráce. (football-italia.net)
05.12.2019 Chiesa se vrátil do tréninku
Útočník Federico Chiesa se po zranění, kvůli kterému zmeškal poslední ligové utkání proti Lecce, vrátil do tréninku Fiorentiny. Na víkendové utkání proti Turínu by tak měl být trenéru Montellovi k dispozici. (football-italia.net)
29.11.2019 Chiesa přijde o utkání proti Lecce
V nominaci Fiorentiny na utkání proti Lecce není Federico Chiesa, mladý italský křídelník má problémy se stehenním svalem. (football-italia.net)
28.11.2019 Fiorentina by mohla postrádat Chiesu
Federico Chiesa možná nebude k dispozici Fiorentině v nadcházejícím ligovém utkání s Lecce. Italského reprezentanta trápí lehčí zranění stehenního svalu. (football-italia.net)
22.10.2019 Chiesa musí zaplatit pokutu
Pokutu ve výši 2 tisíce eur musí zaplatit Federico Chiesa. Italský reprezentant Fiorentiny pyká za simulaci v pokutovém území ve včerejším zápase na hřišti Brescie (0:0), za což obdržel také žlutou kartu. (football-italia.net)
13.10.2019 Chiesovo zranění není vážné
Federico Chiesa si během včerejšího zápasu s Řeckem poranil stehenní sval a dnes se odpojil od italské reprezentace. Ofenzivní fotbalista Fiorentiny nebude chybět dlouho, dle vyjádření klubu se nejedná o vážný problém. (football-italia.net)
12.10.2019 Chiesa má zraněný stehenní sval
Federico Chiesa nebude mít dobré vzpomínky na dnešní zápas s Řeckem, italský křídelník si v závěru prvního poločasu poranil stehenní sval a musel střídat. (football-italia.net)
10.09.2019 Chiesa dostal nabídku nové smlouvy
Finančně polepšit si může Federico Chiesa. Italský reprezentant patří Fiorentině, smlouvu má do června 2022 a vedení mu předložilo nabídku vylepšeného kontraktu, ten je o rok delší a fotbalistovi zaručí základní roční plat 3,5 milionu eur. (sport-express.ru)
27.07.2019 Fiorentina touží udržet Chiesu
Fiorentina nechce přijít o svůj ofenzivní klenot a Federica Chiesu touží udržet stůj co stůj. Podle italských médií s ním dokonce hodlá prodloužit smlouvu o další rok do léta 2023, přičemž plat by se jednadvacetiletému útočníkovi zdvojnásobil. Chiesa před nedávnem dal najevo, že by v případě nabídky rád odešel do Juventusu, o jehož zájmu se na Apeninském poloostrově spekuluje. (football-italia.net)
Další expres zprávy