Celé jméno:Davor Kukec
Národnost: Chorvatsko
Datum narození:16.03.1986
Výška:180 cmVáha:76 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:HNK Šibenik (CRO)
Aktuální statistiky v klubu HNK Šibenik (CRO)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Teplice už nepočítají s Kukecem, může si hledat angažmá

Teplice daly svolení chorvatskému fotbalistovi Davoru Kukecovi, aby si našel nové angažmá. Během dvanácti měsíců strávených Na Stínadlech si Kukec nevybojoval místo v sestavě.  
09.01.2017 | Aktuality | 247 komentářů
 

Slovácko dostalo za utkání s Plzní pokutu 40 tisíc korun

Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR potrestala Slovácko pokutou 40 tisíc korun za nedostatečnou pořadatelskou službu a nevhodné chování části domácích fanoušků v utkání 17. ligového kola s Plzní.  
25.02.2016 | Aktuality | 20 komentářů
 

Baník Ostrava prodloužil smlouvu s nejlepším střelcem Kukecem

Chorvat Davor Kukec zůstává v Ostravě. Slezský klub využil opci a s osmadvacetiletým záložníkem, který byl nejlepším střelcem Baníku v uplynulém ročníku, podepsal novou smlouvu na příští dvě sezony. Kontrakt na další dva roky v Ostravě uzavřeli i obránce Ondřej Sukup a záložník Marek Šichor.  
02.06.2014 | Aktuality | 291 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
09.01.2017 Teplice už nepočítají s Kukecem
Teplice daly svolení chorvatskému fotbalistovi Davoru Kukecovi, aby si našel nové angažmá. Během dvanácti měsíců strávených Na Stínadlech si Kukec nevybojoval místo v sestavě. "Dohodli jsme se s hráčem kvůli jeho menšímu hernímu vytížení, že mu umožníme přesun do jiného klubu. Do konce týdne se bude připravovat s naším mužstvem, ale má možnost si hledat nové angažmá," řekl pro klubový web trenér Daniel Šmejkal. (ČTK)
21.02.2016 Costa vynechá dvě ligová kola
Sparťanský obránce Costa Nhamoinesu se stal prvním hráčem v této ligové sezoně, který dostal osm žlutých karet. Zimbabwský bek tak v příštích dvou kolech nebudou moci nastoupit. O polovinu nižší trest za čtyři napomínání si odpykají teplický Davor Kukec, brněnský Jakub Řezníček a Aidin Mahmutovič z Olomouce. (ČTK)
13.12.2015 Teplice získaly Kukece
Davor Kukec končí angažmá v Baníku Ostrava a stěhuje se na sever Čech, ofenzivní chorvatský záložník přestoupil do Teplic. (fkteplice.cz)
12.04.2015 Liberec se obejde bez Šurala
Liberci bude v příštích dvou ligových kolech proti Spartě a na Slovácku chybět nejlepší střelec Josef Šural. V sobotním utkání v Mladé Boleslavi dostal osmou žlutou kartu v sezoně, která znamená trest na dvě utkání nejvyšší soutěže. Jedno kolo si za čtvrté napomínání nezahrají Marek Hanousek z Dukly Praha, Chorvat Davor Kukec z Ostravy a Španěl José Antonio Romera z Jablonce. (ČTK)
20.01.2014 Kukec prodloužil smlouvu s Baníkem do léta
Chorvatský fotbalista Davor Kukec zůstává v Baníku Ostrava. Dnes prodloužil smlouvu do léta 2014 s dvouletou opcí. Původní kontrakt mu nyní v zimě končil a Kukec se netajil zájmem o přestup. Nakonec se rozhodl pokračovat v Baníku. Klub o tom informoval na svém facebooku. (ČTK)
Další expres zprávy