Daniel Bartl Expres zprávy

22.12.202319:18

Bartl nebude pokračovat v Karviné

Karviná se loučí s Danielem Bartlem, jenž na podzim zasáhl do 12 ligových zápasů (1+2). Obě strany se dohodly na rozvázání smlouvy.

mfkkarvina.cz
28.02.202019:09

Bartl skóroval za Raków

Český fotbalista Daniel Bartl otevřel skóre v zápase polské ligy mezi Rakówem Czestochowa a Piastem Gliwice. Letošní nováček vede nad posledním polským mistrem 1:0.

21.12.201917:00

Bartl přispěl k výhře Rakówa

Raków Częstochowa vyhrál 3:0 na půdě Lechie Gdaňsk a svůj podíl na tom měl Daniel Bartl. Český záložník v 58. minutě proměnil penaltu a otevřel skóre, o několik minut později si pak na své konto připsal i přihrávku na druhý gól.

18.05.201521:46

Černému a Ljevakovičovi skončila sezóna

Admiru Ljevakovičovi z Teplic a královéhradeckému Pavlu Černému předčasně skončila sezona. Ljevakovič dostal v 28. ligovém kole jako první hráč v tomto ročníku dvanáctou žlutou kartu, která znamená stop na tři utkání, Černý si pak po osmém napomínání nezahraje dva duely. Jedno kolo za čtvrtou žlutou kartu v sezoně si odpykají brněnský Miroslav Keresteš, mladoboleslavský Daniel Bartl a Jan Mikula z pražské Slavie.