Aktuální statistiky v klubu Raków Częstochowa (POL)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Ekstraklasa 2020/202192550000000
Kariéra hráče

Češi v zahraničí: To je kanonáda. Krásné góly dali Schick i Pekhart. Stříleli i další

Jakub Jankto pomohl k vítězství Sampdorie brankou i asistencí. Parádním gólem do sítě Bayernu se blýskl Patrik Schick z Leverkusenu. Tomáš Pekhart je nejlepším střelcem polské ligy, ale tentokrát jeho povedená trefa do sítě Mielce Legii Varšava nepomohla. Ani branka Milana Škody nestačila Rizesporu k bodům v Trabzonu. V Rumunsku se trefil obránce Ondřej Bačo, na Kypru zase Tomáš Wágner.
22.12.2020 | Aktuality | 209 komentářů

Češi v zahraničí: Góly v bundeslize i Premier League. Dál pálí také Pekhart

Tomáš Souček se střelecky prosadil proti slavnému Manchesteru United, jeho mužstvu to ale nakonec k bodům nepomohlo. Lépe na tom byl Patrik Schick, který zkompletoval vítězství Leverkusenu. Pozici elitního snajpra si v polské lize upevňuje Tomáš Pekhart. Další důležitou brankou přispěl k vítězství Legie Varšava nad Lechií Gdaňsk. A gól zaznamenal i Michael Lüftner na Kypru.
08.12.2020 | Aktuality | 57 komentářů

Češi v zahraničí: Další góly Pekharta a Chorého. Prosadil se také Vaněček

Českým útočníkům se uplynulý víkend povedl. Tomáš Pekhart skóroval za Legii Varšava, i když to nakonec k vítězství nestačilo. Lépe na tom byl Tomáš Chorý z belgického Waregemu, jehož branka pomohla k výhře nad Gentem. David Vaněček zase brankou v nastaveném čase rozhodl o vítězství Puskás Akademie na půdě Honvédu Budapešť.
01.12.2020 | Aktuality | 169 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
28.02.2020 Bartl skóroval za Raków
Český fotbalista Daniel Bartl otevřel skóre v zápase polské ligy mezi Rakówem Czestochowa a Piastem Gliwice. Letošní nováček vede nad posledním polským mistrem 1:0.
21.12.2019 Bartl přispěl k výhře Rakówa
Raków Częstochowa vyhrál 3:0 na půdě Lechie Gdaňsk a svůj podíl na tom měl Daniel Bartl. Český záložník v 58. minutě proměnil penaltu a otevřel skóre, o několik minut později si pak na své konto připsal i přihrávku na druhý gól.
18.05.2015 Černému a Ljevakovičovi skončila sezóna
Admiru Ljevakovičovi z Teplic a královéhradeckému Pavlu Černému předčasně skončila sezona. Ljevakovič dostal v 28. ligovém kole jako první hráč v tomto ročníku dvanáctou žlutou kartu, která znamená stop na tři utkání, Černý si pak po osmém napomínání nezahraje dva duely. Jedno kolo za čtvrtou žlutou kartu v sezoně si odpykají brněnský Miroslav Keresteš, mladoboleslavský Daniel Bartl a Jan Mikula z pražské Slavie. (ČTK)