Celé jméno:Christian Pander
Národnost: Německo
Datum narození:28.08.1983
Výška:185 cmVáha:79 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Německo1450000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Christian Pander - konečně zdráv?

Christian Pander ve své kariéře zažil více lékařských kontrol, předpisů, probděných nocí, než odehraných bundesligových zápasů. Letos v létě se mu podařilo svou kariéru nastartovat znovu. Strach z dalšího a zřejmě i posledního zranění však v mladém hráči z kraje hřiště zůstává.  
06.11.2011 | Profily, historie | 23 komentářů
 

Jsem rád, že jsem to nevzdal, říká uzdravený Pander

Radostné chvíle zažívá Christian Pander. Kariéru bývalého německého reprezentanta v posledních letech vážně ohrožovala kupa zranění, sedmadvacetiletý obránce Schalke je ale konečně fit a je rád za to, že se nevzdal a neodhodlal se ke konci aktivní hráčské kariéry...  
26.01.2011 | Aktuality | 27 komentářů
04.05.2015 Hannover se obejde bez Pandera
Hannoveru nepomůže s bojem o záchranu Christian Pander. Levonohý univerzál si na tréninku poranil koleno, se kterým bude mimo hru blíže neurčenou dobu, jistě však nebude 96kám k dispozici v nejbližších zápasech. (dfb.de)
28.03.2015 Pander chce ještě dva roky hrát v Evropě
Christian Pander má s Hannoverem smlouvu jen do konce letošní sezóny, její prodloužení je pak zatím ve hvězdách, dolnosaský celek se momentálně soustředí na udržení mezi elitou. Sám Pander však chce ještě dva roky hrát na nejvyšší úrovni, následně by se chtěl přesunout do USA. "Zatím jsme nejednali, klub má momentálně jiné starosti, to je pochopitelné," uvedl Pander. "Chtěl bych hrát ještě dva roky na vysoké úrovni. Poté si umím představit přesun do USA, protože má přítelkyně je z Portlandu," dodal bývalý německý reprezentant. (transfermarkt.de)
24.10.2014 Hannover bez Sakaie a Pandera
Hannover čeká náročný zápas na hřišti Borussie Dortmund, kde dolnosaskému mužstvu nebudou k dispozici obránci Hiroki Sakai a Christian Pander. Prvně jmenovaného trápí zranění stehenního svalu, zatímco bývalý německý reprezentant si stěžoval na žaludeční problémy. (sport1.de)
19.09.2014 Albornoz na marodce, Pander je připraven
Miiko Albornoz vypadne ze sestavy Hannoveru pro zítřejší utkání v Paderbornu, chilský levý bek má poraněnou achilovku. K dispozici naopak je další hráč na levou stranu hřiště Christian Pander, který doléčil chřipku. (kicker.de)
18.09.2014 Hannover zřejmě bez dvojice obránců
Hannover čeká o víkendu utkání s Paderbornem, kde by nemusel mít k dispozici hned dva obránce. Miiko Albornoz si stěžuje na potíže s Achillovou šlachou, zatímco Christiana Pandera trápí virová infekce. (sport1.de)
11.01.2014 Hannoveru se zranil Pander
Christian Pander si na soustředění v Turecku poranil vnitřní vazy v levém koleni. Jak dlouho bude třicetiletý krajní obránce či záložník Hannoveru chybět, zatím není známo. (kicker.de)
23.10.2013 Pander má zraněný stehenní sval
Hannoveru bude v zápase s Hoffenheimem chybět Christian Pander, obránce německého klubu si poranil stehenní sval.
30.08.2013 Pander i nadále mimo hru
Christian Pander si protáhne pobyt na marodce Hannoveru. Obránce německého klubu chyběl kvůli zdravotním problémům už v posledních dvou zápasech, nyní ho trápila třísla a musel na operaci, konkrétní doba absence není zatím známa.
23.08.2013 Pander zůstává na marodce Hannoveru
Christian Pander se zbytečně těšil na utkání proti Schalke, jehož barvy v minulosti hájil. Brzy 30letý obránce Hannoveru má stále problémy s kolenem a k zítřejšímu duelu nenastoupí.
16.08.2013 Pander v Mönchengladbachu nenastoupí
Hannoveru bude v zítřejším zápase v Mönchengladbachu chybět Christian Pander, zkušeného levého obránce či záložníka vyřadilo ze hry zranění vazů.
Další expres zprávy