Celé jméno:Brice Samba
Národnost: Francie Kongo
Datum narození:25.04.1994
Výška:186 cmVáha:79 kg
Pozice:brankářČíslo dresu:0
Klub:RC Lens (FRA)
Aktuální statistiky v klubu RC Lens (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
19:31 Samba přestoupil do RC Lens
RC Lens získal Brice Sambu z Nottinghamu Forest. Osmadvacetiletý brankář podepsal na severu Francie smlouvu do roku 2027. (transfermarkt.de)
04.07. Samba dorazil do Francie
Brice Samba po třech letech odchází z Nottinghamu. Brankář přestupuje do RC Lens, jemuž se upíše na pět sezon, dnes dorazil do Francie a podrobil se zdravotní prohlídce. (lequipe.fr)
30.06. Lens pracuje na příchodu Samby
Brice Samba s Nottinghamem Forest postoupil do Premier League, tu si však zřejmě nezahraje. Francouzský brankář míří zpátky do vlasti, na jeho přestupu se za 5 milionů eur domluvil RC Lens. (lequipe.fr)
07.08.2019 Samba vyměnil Caen za Nottingham
Caen loni sestoupilo do druhé francouzské ligy a v té mu už nebude pomáhat Brice Samba. Brankář přestoupil do druholigového anglického Nottinghamu, který zaplatil čtyři miliony eur. (getfootballnewsfrance.com)
07.08.2019 Samba míří do Nottinghamu Forrest
Nottingham Forrest brzy posílí Brice Samba. Pětadvacetiletý gólman Caen aktuálně podstupuje ve druholigovém anglickém klubu zdravotní prohlídku, načež podepíše čtyřletý kontrakt. (lequipe.fr)
03.07.2017 Samba bude chytat za Caen
Brice Samba po vypršení smlouvy odchází z Marseille, v Ligue 1 ale bude působit i nadále - 23letý gólman se upsal Caen. (lequipe.fr)
19.11.2016 Brankář Samba se stal terčem vloupání
Obětí zlodějů se zhruba před třemi týdny stal Brice Samba. Náhradní brankář Marseille byl ve svém domě okraden, přestože tou dobou byla na místě jeho manželka, ani to však pachatelům nevadilo. (lequipe.fr)
18.06.2015 Samba bude hostovat v Bastie
Brankář Marseille, Brice Samba, by se pro příští ročník měl stát jedničkou v brance Bastie. Nahradí tak dalšího zapůjčeného gólmana, Alphonsa Aréolu, který se vrací do Paříže. (getfootballnewsfrance.com)
04.01.2013 Marseille získala mladého brankáře
Brice Samba se podle očekávání stěhuje do Marseille, Olympique ulovil teprve osmnáctiletého konžského brankáře z druholigového Le Havru a podepsal s ním smlouvu do léta 2017.
29.12.2012 Marseille má získat Sambu
Steve Mandanda zřejmě bude mít v Marseille konkurenta, vedení l'OM se podle informací L'Equipe chystá z druholigového Le Havru přivést konžského brankáře Brice Sambu.
Další expres zprávy