Nizozemsko - Eredivisie 2020/2021 - výsledky, rozlosování

základní část

12.09.202018:45
SC Heerenveen - Willem II
2:0
12.09.202020:00
PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam
0:2
12.09.202021:00
FC Twente - Fortuna Sittard
2:0
13.09.202012:15
FC Emmen - VVV Venlo
3:5
13.09.202014:30
Sparta Rotterdam - AFC Ajax
0:1
13.09.202014:30
Heracles Almelo - ADO Den Haag
2:0
13.09.202016:45
RKC Waalwijk - SBV Vitesse
0:1
13.09.202016:45
FC Groningen - PSV Eindhoven
1:3
18.09.202020:00
VVV Venlo - FC Utrecht
1:1
19.09.202016:30
AZ Alkmaar - PEC Zwolle
1:1
19.09.202018:45
SBV Vitesse - Sparta Rotterdam
2:0
19.09.202020:00
PSV Eindhoven - FC Emmen
2:1
19.09.202021:00
Fortuna Sittard - SC Heerenveen
1:3
20.09.202012:15
ADO Den Haag - FC Groningen
0:1
20.09.202014:30
Willem II - Heracles Almelo
4:0
20.09.202014:30
Feyenoord Rotterdam - FC Twente
1:1
20.09.202016:45
AFC Ajax - RKC Waalwijk
3:0
25.09.202020:00
FC Twente - FC Groningen
3:1
26.09.202016:30
PEC Zwolle - Sparta Rotterdam
4:0
26.09.202018:45
Fortuna Sittard - AZ Alkmaar
3:3
26.09.202020:00
SC Heerenveen - VVV Venlo
1:0
26.09.202021:00
AFC Ajax - SBV Vitesse
2:1
27.09.202012:15
Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag
4:2
27.09.202014:30
FC Utrecht - RKC Waalwijk
3:1
27.09.202016:45
Heracles Almelo - PSV Eindhoven
1:1
27.09.202016:45
FC Emmen - Willem II
1:1
02.10.202020:00
FC Utrecht - SC Heerenveen
1:1
03.10.202016:30
SBV Vitesse - Heracles Almelo
3:0
03.10.202020:00
VVV Venlo - ADO Den Haag
1:2
03.10.202021:00
FC Twente - FC Emmen
1:1
04.10.202012:15
FC Groningen - AFC Ajax
1:0
04.10.202014:30
Willem II - Feyenoord Rotterdam
1:4
04.10.202014:30
Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar
4:4
04.10.202016:45
PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
2:0
17.10.202018:45
Heracles Almelo - RKC Waalwijk
0:1
17.10.202020:00
AZ Alkmaar - VVV Venlo
2:2
17.10.202021:00
Willem II - FC Twente
0:3
18.10.202012:15
Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
1:1
18.10.202014:30
AFC Ajax - SC Heerenveen
5:1
18.10.202014:30
ADO Den Haag - SBV Vitesse
0:2
18.10.202016:45
PEC Zwolle - PSV Eindhoven
0:3
18.10.202016:45
FC Groningen - FC Utrecht
0:0
18.10.202020:00
FC Emmen - Fortuna Sittard
2:2
21.10.202017:30
RKC Waalwijk - PEC Zwolle
1:1
24.10.202016:30
VVV Venlo - AFC Ajax
0:13
24.10.202018:45
FC Utrecht - FC Twente
2:1
24.10.202020:00
PEC Zwolle - Willem II
0:0
24.10.202021:00
SC Heerenveen - FC Emmen
4:0
25.10.202012:15
Fortuna Sittard - FC Groningen
1:3
25.10.202014:30
SBV Vitesse - PSV Eindhoven
2:1
25.10.202014:30
Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
1:1
25.10.202016:45
RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam
2:2
25.10.202020:00
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
2:2
31.10.202018:45
FC Twente - PEC Zwolle
5:1
31.10.202020:00
AFC Ajax - Fortuna Sittard
5:2
31.10.202020:00
FC Groningen - VVV Venlo
2:1
31.10.202021:00
Willem II - SBV Vitesse
1:3
01.11.202012:15
Heracles Almelo - FC Utrecht
4:1
01.11.202014:30
Sparta Rotterdam - SC Heerenveen
1:4
01.11.202014:30
FC Emmen - Feyenoord Rotterdam
2:3
01.11.202016:45
PSV Eindhoven - ADO Den Haag
4:0
01.11.202020:00
AZ Alkmaar - RKC Waalwijk
3:0
06.11.202020:00
Fortuna Sittard - PEC Zwolle
2:2
07.11.202016:30
ADO Den Haag - FC Twente
2:4
07.11.202018:45
VVV Venlo - Heracles Almelo
3:2
07.11.202021:00
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam
0:2
08.11.202012:15
FC Utrecht - AFC Ajax
0:3
08.11.202014:30
SBV Vitesse - FC Emmen
3:1
08.11.202014:30
Feyenoord Rotterdam - FC Groningen
2:0
08.11.202016:45
SC Heerenveen - AZ Alkmaar
0:3
08.11.202020:00
PSV Eindhoven - Willem II
3:0
21.11.202018:45
Willem II - VVV Venlo
2:1
21.11.202020:00
FC Groningen - SBV Vitesse
1:1
21.11.202021:00
PEC Zwolle - FC Utrecht
1:1
22.11.202012:15
AFC Ajax - Heracles Almelo
5:0
22.11.202014:30
Sparta Rotterdam - ADO Den Haag
6:0
22.11.202014:30
Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam
1:3
22.11.202016:45
RKC Waalwijk - SC Heerenveen
1:1
22.11.202016:45
FC Twente - PSV Eindhoven
1:1
22.11.202020:00
AZ Alkmaar - FC Emmen
1:0
27.11.202020:00
FC Twente - RKC Waalwijk
0:2
28.11.202018:45
FC Emmen - AFC Ajax
0:5
28.11.202020:00
ADO Den Haag - SC Heerenveen
1:1
28.11.202021:00
VVV Venlo - PEC Zwolle
2:2
29.11.202012:15
SBV Vitesse - Fortuna Sittard
2:0
29.11.202014:30
Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht
1:1
29.11.202014:30
FC Groningen - Willem II
1:0
29.11.202016:45
Heracles Almelo - AZ Alkmaar
1:2
29.11.202020:00
PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam
1:0
04.12.202020:00
Sparta Rotterdam - FC Emmen
2:1
05.12.202016:30
RKC Waalwijk - VVV Venlo
3:2
05.12.202018:45
Fortuna Sittard - Willem II
3:2
05.12.202020:00
AFC Ajax - FC Twente
1:2
05.12.202021:00
PEC Zwolle - SBV Vitesse
2:1
06.12.202012:15
Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo
0:0
06.12.202014:30
AZ Alkmaar - FC Groningen
1:2
06.12.202014:30
FC Utrecht - ADO Den Haag
1:1
06.12.202016:45
SC Heerenveen - PSV Eindhoven
2:2
11.12.202020:00
Heracles Almelo - Fortuna Sittard
1:2
12.12.202016:30
FC Groningen - RKC Waalwijk
2:0
12.12.202018:45
FC Emmen - ADO Den Haag
1:1
12.12.202020:00
AFC Ajax - PEC Zwolle
4:0
13.12.202012:15
SBV Vitesse - SC Heerenveen
1:1
13.12.202014:30
VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam
0:3
13.12.202014:30
Willem II - Sparta Rotterdam
1:3
13.12.202016:45
PSV Eindhoven - FC Utrecht
2:1
13.12.202020:00
FC Twente - AZ Alkmaar
1:3
18.12.202020:00
PEC Zwolle - FC Emmen
0:0
19.12.202016:30
Sparta Rotterdam - FC Groningen
2:3
19.12.202018:45
VVV Venlo - FC Twente
1:2
19.12.202020:00
RKC Waalwijk - PSV Eindhoven
1:4
19.12.202021:00
FC Utrecht - Fortuna Sittard
1:1
20.12.202012:15
SBV Vitesse - Feyenoord Rotterdam
1:0
20.12.202014:30
SC Heerenveen - Heracles Almelo
1:2
20.12.202014:30
ADO Den Haag - AFC Ajax
2:4
20.12.202016:45
AZ Alkmaar - Willem II
5:3
22.12.202016:30
Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
2:1
22.12.202018:45
FC Emmen - FC Utrecht
2:3
22.12.202020:00
PSV Eindhoven - VVV Venlo
4:1
22.12.202021:00
FC Twente - Sparta Rotterdam
0:2
23.12.202016:30
AZ Alkmaar - SBV Vitesse
3:1
23.12.202018:45
Willem II - AFC Ajax
1:1
23.12.202020:00
ADO Den Haag - PEC Zwolle
0:2
23.12.202020:00
FC Groningen - Heracles Almelo
0:1
23.12.202021:00
Feyenoord Rotterdam - SC Heerenveen
3:0
27.12.202014:30
FC Utrecht - AZ Alkmaar
2:2
09.01.202116:30
RKC Waalwijk - ADO Den Haag
0:1
09.01.202118:45
FC Emmen - FC Twente
1:4
09.01.202120:00
PEC Zwolle - AZ Alkmaar
1:1
09.01.202120:00
Heracles Almelo - SBV Vitesse
0:2
09.01.202121:00
FC Utrecht - FC Groningen
2:2
10.01.202112:15
Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam
0:2
10.01.202114:30
VVV Venlo - Willem II
2:1
10.01.202114:30
SC Heerenveen - Fortuna Sittard
1:3
10.01.202116:45
AFC Ajax - PSV Eindhoven
2:2
12.01.202118:45
SBV Vitesse - FC Utrecht
1:0
12.01.202121:00
Heracles Almelo - FC Emmen
4:0
13.01.202118:45
PSV Eindhoven - AZ Alkmaar
1:3
13.01.202120:00
ADO Den Haag - VVV Venlo
1:4
13.01.202120:00
Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam
0:1
13.01.202121:00
Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
1:0
14.01.202118:45
SC Heerenveen - RKC Waalwijk
1:1
14.01.202120:00
FC Twente - AFC Ajax
1:3
14.01.202121:00
Willem II - FC Groningen
2:3
16.01.202116:30
FC Emmen - SBV Vitesse
1:4
16.01.202118:45
Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven
3:5
16.01.202120:00
FC Utrecht - Heracles Almelo
2:0
16.01.202120:00
PEC Zwolle - Fortuna Sittard
0:2
16.01.202121:00
AZ Alkmaar - ADO Den Haag
2:1
17.01.202112:15
RKC Waalwijk - Willem II
1:1
17.01.202114:30
FC Groningen - FC Twente
2:2
17.01.202114:30
VVV Venlo - SC Heerenveen
1:1
17.01.202116:45
AFC Ajax - Feyenoord Rotterdam
1:0
22.01.202120:00
Willem II - PEC Zwolle
1:3
23.01.202116:30
ADO Den Haag - FC Emmen
0:0
23.01.202118:45
SBV Vitesse - FC Groningen
1:0
23.01.202120:00
PSV Eindhoven - RKC Waalwijk
2:0
23.01.202121:00
Heracles Almelo - SC Heerenveen
1:0
24.01.202112:15
Fortuna Sittard - AFC Ajax
1:2
24.01.202114:30
FC Utrecht - Sparta Rotterdam
1:0
24.01.202114:30
FC Twente - VVV Venlo
0:1
24.01.202116:45
Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar
2:3
26.01.202118:45
PEC Zwolle - Heracles Almelo
2:2
26.01.202120:00
FC Emmen - PSV Eindhoven
0:2
26.01.202121:00
FC Groningen - ADO Den Haag
3:0
27.01.202118:45
AZ Alkmaar - FC Utrecht
0:1
27.01.202120:00
VVV Venlo - SBV Vitesse
4:1
27.01.202120:00
RKC Waalwijk - Fortuna Sittard
1:2
27.01.202121:00
SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam
3:0
28.01.202118:45
Sparta Rotterdam - FC Twente
0:0
28.01.202121:00
AFC Ajax - Willem II
3:1
30.01.202116:30
Heracles Almelo - FC Groningen
1:0
30.01.202118:45
FC Utrecht - PEC Zwolle
3:3
30.01.202120:00
Fortuna Sittard - VVV Venlo
3:2
30.01.202121:00
SBV Vitesse - RKC Waalwijk
1:1
31.01.202112:15
FC Twente - SC Heerenveen
0:0
31.01.202114:30
Willem II - FC Emmen
2:0
31.01.202114:30
Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven
3:1
31.01.202116:45
ADO Den Haag - Sparta Rotterdam
1:1
31.01.202116:45
AZ Alkmaar - AFC Ajax
0:3
05.02.202120:00
Fortuna Sittard - Heracles Almelo
0:1
06.02.202114:00
PEC Zwolle - RKC Waalwijk
1:1
06.02.202114:00
FC Emmen - AZ Alkmaar
0:1
06.02.202116:30
PSV Eindhoven - FC Twente
3:0
06.02.202116:30
SC Heerenveen - SBV Vitesse
1:0
12.02.202118:45
RKC Waalwijk - FC Emmen
1:0
13.02.202112:00
FC Groningen - PEC Zwolle
1:0
13.02.202114:15
Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
1:2
13.02.202116:30
ADO Den Haag - PSV Eindhoven
2:2
13.02.202118:45
Heracles Almelo - AFC Ajax
0:2
14.02.202112:15
AZ Alkmaar - SC Heerenveen
3:1
14.02.202114:30
Feyenoord Rotterdam - Willem II
5:0
14.02.202114:30
FC Utrecht - VVV Venlo
3:1
14.02.202116:45
SBV Vitesse - FC Twente
0:2
19.02.202120:00
Willem II - FC Utrecht
0:6
20.02.202118:45
FC Emmen - PEC Zwolle
3:2
20.02.202120:00
VVV Venlo - AZ Alkmaar
1:4
20.02.202121:00
Fortuna Sittard - ADO Den Haag
2:0
21.02.202112:15
FC Twente - Feyenoord Rotterdam
2:2
21.02.202114:30
SC Heerenveen - FC Groningen
1:1
21.02.202114:30
RKC Waalwijk - Heracles Almelo
3:0
21.02.202116:45
PSV Eindhoven - SBV Vitesse
3:1
21.02.202120:00
AFC Ajax - Sparta Rotterdam
4:2
24.02.202116:30
Willem II - ADO Den Haag
1:1
24.02.202118:45
FC Groningen - Feyenoord Rotterdam
0:0
26.02.202120:00
PEC Zwolle - SC Heerenveen
4:1
27.02.202116:30
FC Utrecht - FC Emmen
0:1
27.02.202118:45
ADO Den Haag - RKC Waalwijk
0:0
27.02.202120:00
SBV Vitesse - VVV Venlo
4:1
27.02.202121:00
Heracles Almelo - FC Twente
2:2
28.02.202112:15
Sparta Rotterdam - Willem II
0:2
28.02.202114:30
PSV Eindhoven - AFC Ajax
1:1
28.02.202114:30
FC Groningen - Fortuna Sittard
1:0
28.02.202116:45
AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam
4:2
05.03.202120:00
FC Emmen - Sparta Rotterdam
1:1
06.03.202116:30
Feyenoord Rotterdam - VVV Venlo
6:0
06.03.202118:45
FC Twente - Willem II
1:1
06.03.202120:00
SC Heerenveen - ADO Den Haag
3:0
06.03.202121:00
RKC Waalwijk - FC Utrecht
1:2
07.03.202112:15
AFC Ajax - FC Groningen
3:1
07.03.202114:30
Heracles Almelo - PEC Zwolle
2:1
07.03.202114:30
Fortuna Sittard - PSV Eindhoven
1:3
07.03.202116:45
SBV Vitesse - AZ Alkmaar
2:1
09.03.202118:45
VVV Venlo - Sparta Rotterdam
0:1
13.03.202116:30
Willem II - SC Heerenveen
3:1
13.03.202118:45
ADO Den Haag - Heracles Almelo
1:2
13.03.202120:00
FC Groningen - FC Emmen
1:1
13.03.202120:00
AZ Alkmaar - FC Twente
4:1
13.03.202121:00
Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk
2:0
14.03.202112:15
VVV Venlo - Fortuna Sittard
1:3
14.03.202114:30
PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam
1:1
14.03.202114:30
FC Utrecht - SBV Vitesse
1:3
14.03.202116:45
PEC Zwolle - AFC Ajax
0:2
19.03.202120:00
SC Heerenveen - FC Twente
0:0
20.03.202116:30
Fortuna Sittard - FC Utrecht
0:1
20.03.202120:00
Feyenoord Rotterdam - FC Emmen
1:1
20.03.202121:00
RKC Waalwijk - FC Groningen
3:1
21.03.202112:15
PEC Zwolle - VVV Venlo
2:1
21.03.202114:30
SBV Vitesse - Willem II
0:0
21.03.202114:30
AZ Alkmaar - PSV Eindhoven
2:0
21.03.202116:45
Heracles Almelo - Sparta Rotterdam
1:1
21.03.202120:00
AFC Ajax - ADO Den Haag
5:0
03.04.202118:45
VVV Venlo - FC Groningen
0:1
03.04.202120:00
Willem II - AZ Alkmaar
0:1
03.04.202120:00
FC Twente - SBV Vitesse
1:2
03.04.202121:00
Sparta Rotterdam - PEC Zwolle
3:2
04.04.202112:15
Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard
2:0
04.04.202114:30
PSV Eindhoven - Heracles Almelo
3:0
04.04.202114:30
ADO Den Haag - FC Utrecht
1:4
04.04.202116:45
SC Heerenveen - AFC Ajax
1:2
04.04.202116:45
FC Emmen - RKC Waalwijk
3:1
09.04.202120:00
SBV Vitesse - ADO Den Haag
0:0
10.04.202118:45
Heracles Almelo - Willem II
4:0
10.04.202120:00
Fortuna Sittard - FC Emmen
1:3
10.04.202120:00
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
2:0
10.04.202121:00
PEC Zwolle - FC Twente
1:0
11.04.202112:15
FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam
1:2
11.04.202114:30
VVV Venlo - PSV Eindhoven
0:2
11.04.202114:30
FC Groningen - SC Heerenveen
0:2
11.04.202116:45
RKC Waalwijk - AFC Ajax
0:1
22.04.202118:45
AFC Ajax - FC Utrecht
1:1
23.04.202118:45
Willem II - RKC Waalwijk
1:0
24.04.202116:30
SC Heerenveen - PEC Zwolle
0:2
24.04.202118:45
Sparta Rotterdam - VVV Venlo
2:0
24.04.202118:45
PSV Eindhoven - FC Groningen
1:0
25.04.202112:15
FC Emmen - Heracles Almelo
3:1
25.04.202114:30
AFC Ajax - AZ Alkmaar
2:0
25.04.202114:30
ADO Den Haag - Fortuna Sittard
0:3
25.04.202116:45
Feyenoord Rotterdam - SBV Vitesse
0:0
25.04.202116:45
FC Twente - FC Utrecht
1:2
01.05.202116:30
Heracles Almelo - VVV Venlo
4:0
01.05.202118:45
Fortuna Sittard - FC Twente
3:0
01.05.202120:00
SBV Vitesse - PEC Zwolle
2:1
01.05.202120:00
RKC Waalwijk - AZ Alkmaar
1:3
01.05.202121:00
FC Utrecht - Willem II
3:2
02.05.202112:15
ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam
3:2
02.05.202114:30
FC Groningen - Sparta Rotterdam
1:2
02.05.202114:30
AFC Ajax - FC Emmen
4:0
02.05.202116:45
PSV Eindhoven - SC Heerenveen
2:2
07.05.202120:00
Sparta Rotterdam - SBV Vitesse
3:0
08.05.202116:30
FC Twente - Heracles Almelo
1:1
08.05.202118:45
SC Heerenveen - FC Utrecht
0:0
08.05.202120:00
AZ Alkmaar - Fortuna Sittard
1:0
08.05.202121:00
VVV Venlo - RKC Waalwijk
3:3
09.05.202112:15
FC Emmen - FC Groningen
0:4
09.05.202114:30
PEC Zwolle - ADO Den Haag
0:1
09.05.202114:30
Feyenoord Rotterdam - AFC Ajax
0:3
09.05.202116:45
Willem II - PSV Eindhoven
0:2
13.05.202114:30
Sparta Rotterdam - FC Utrecht
0:0
13.05.202114:30
RKC Waalwijk - FC Twente
2:1
13.05.202114:30
PSV Eindhoven - PEC Zwolle
4:2
13.05.202114:30
Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam
1:1
13.05.202114:30
Fortuna Sittard - SBV Vitesse
3:3
13.05.202114:30
FC Groningen - AZ Alkmaar
0:0
13.05.202114:30
FC Emmen - SC Heerenveen
3:1
13.05.202114:30
AFC Ajax - VVV Venlo
3:1
13.05.202114:30
ADO Den Haag - Willem II
1:4
16.05.202114:30
Willem II - Fortuna Sittard
2:1
16.05.202114:30
VVV Venlo - FC Emmen
0:4
16.05.202114:30
SBV Vitesse - AFC Ajax
1:3
16.05.202114:30
SC Heerenveen - Sparta Rotterdam
1:2
16.05.202114:30
PEC Zwolle - FC Groningen
1:0
16.05.202114:30
Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk
3:0
16.05.202114:30
FC Utrecht - PSV Eindhoven
1:1
16.05.202114:30
FC Twente - ADO Den Haag
3:2
16.05.202114:30
AZ Alkmaar - Heracles Almelo
5:0
21.09. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Sittard - Ajax 0:5 (11. Berghuis, 27. Mazraoui, 38. Tadič, 72. Kudus, 77. Tagliafico), Waalwijk - Willem II 1:2 (90.+3 Meulensteen - 52. Wriedt, 60. Köhlert).
20.09. Romero se vrátil na trávníky
Maximiliano Romero po 361 dnech oblékl dres PSV Eindhoven, když nastoupil za rezervní tým proti Den Haagu. Argentinský útočník byl mimo hru od konce loňského září, tehdy si vážně poranil koleno. (vi.nl)
20.09. Eredivisie - ideální sestava
Ideální sestava pátého kola nizozemské ligy: Van Osch (Sittard) - Timber (Ajax), Trauner (Feyenoord), Pröpper (Twente), Martínez (Ajax) - Toornstra (Feyenoord), Berghuis, Gravenberch - Neres (všichni Ajax), Sierhuis (Heracles), Wriedt (Willem II). (vi.nl)
19.09. Slot má na PSV nebývalou pifku
Trenér Arne Slot se vypracoval v obávaného protivníka PSV Eindhoven, když se dnes stal prvním trenérem v historii Eredivisie, který slavný klub dokázal porazit o čtyři branky dvakrát po sobě. Poměrem 4:0 nad ním vyzrál i v říjnu 2019 v čele Alkmaaru. (twitter.com/OptaJohan)
19.09. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Go Ahead Eagles - Zwolle 1:0 (77. Botos), PSV Eindhoven - Feyenoord 0:4 (45+1. a 85. Toornstra, 71. Linssen, 90+2. Dessers), Vitesse - Twente 1:4 (62. Darfalou - 3. a 56. Propper, 45+1. Van Wolfswinkel, 60. Vlap), Heracles - Alkmaar 3:2 (45+1. Sierhuis, 72. Burgzorg, 90+4. Vloet - 19. Gudmundsson, 90. Reijnders).
19.09. Toornstra si otevřel další střelecký účet
Jens Toornstra dnes dvěma góly výrazně přispěl k drtivé výhře Feyenoordu na půdě PSV a stal se tak prvním hráčem, který se radoval z gólu v každé sezoně Eredivisie od ročníku 2010/11. (twitter.com/OptaJohan)
19.09. Feyenoord proti PSV dorovnal svůj rekord
Feyenoord dnes deklasoval PSV vysoko 4:0 a zaznamenal tak své dělené rekordní vítězství nad celkem z Eindhovenu - stejným poměrem Rotterdamští triumfovali i v letech 1965 a 1989. (twitter.com/OptaJohan)
19.09. Zwolle s nejhorším startem v dějinách
PEC Zwolle je zatím ukázkovým otloukánkem letošní Eredivisie a dokonce se stalo vůbec prvním celkem v dějinách nejvyšší nizozemské soutěže, který zahájil sezonu s nula body a nula vstřelenými góly po pěti kolech. (twitter.com/OptaJohan)
18.09. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Heerenveen - Sittard 1:0 (5. H. Veerman), Willem II - FC Groningen 2:1 (5. Wriedt, 24. Saddiki - 61. Suslov), Ajax - Cambuur 9:0 (16. Timber, 19. Berghuis, 29. Mazraoui, 39. a 84. Neres, 60. Tadić, 64. Daramy, 67. Haller, 76. Danilo), Utrecht - Waalwijk 2:2 (4. Gustafson, 52. Douvikas z pen. - 20. Odgaard, 45. Büttner).
18.09. Zápas v Utrechtu byl přerušen
Se zpožděním bude dohrán zápas nizozemské ligy Utrecht - Waalwijk. Duel začal dnes večer a po dvaceti minutách byl za stavu 1:1 přerušen, důvodem jsou fanoušci, kteří na trávník začali vhazovat předměty.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.09.
Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen
1:1
18.09.
SC Heerenveen - Fortuna Sittard
1:0
18.09.
Willem II - FC Groningen
2:1
18.09.
AFC Ajax - Cambuur Leeuwarden
9:0
18.09.
FC Utrecht - RKC Waalwijk
2:2
19.09.
Go Ahead Eagles - PEC Zwolle
1:0
19.09.
PSV Eindhoven - Feyenoord
0:4
19.09.
SBV Vitesse - FC Twente
1:4
19.09.
Heracles Almelo - AZ Alkmaar
3:2
21.09.
Fortuna Sittard - AFC Ajax
0:5
21.09.
RKC Waalwijk - Willem II
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.09.18:45
Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven
info
22.09.18:45
NEC Nijmegen - FC Utrecht
info
22.09.20:00
FC Groningen - SBV Vitesse
info
22.09.21:00
Feyenoord - SC Heerenveen
info
22.09.21:00
PEC Zwolle - Sparta Rotterdam
info
23.09.18:45
Cambuur - Heracles Almelo
info
23.09.21:00
FC Twente - AZ Alkmaar
info
25.09.16:30
Willem II - PSV Eindhoven
info
25.09.18:45
AFC Ajax - FC Groningen
info
25.09.18:45
SBV Vitesse - Fortuna Sittard
info
25.09.21:00
Feyenoord - NEC Nijmegen
info
25.09.21:00
FC Utrecht - PEC Zwolle
info
26.09.12:15
Sparta Rotterdam - Cambuur
info
26.09.14:30
AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles
info
26.09.14:30
SC Heerenveen - FC Twente
info
26.09.16:45
Heracles Almelo - RKC Waalwijk
info
Všechny zápasy
Anketa
Protáhne Heerenveen povedený start sezony a postoupí do Evropy?
Hlasovat