Nizozemsko - Eredivisie 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

10.08.201820:00
PEC Zwolle - SC Heerenveen
2:3
11.08.201818:30
Willem II - VVV Venlo
0:1
11.08.201818:30
AFC Ajax - Heracles Almelo
1:1
11.08.201820:45
PSV Eindhoven - FC Utrecht
4:0
11.08.201820:45
SBV Excelsior - Fortuna Sittard
1:1
12.08.201812:15
ADO Den Haag - FC Emmen
1:2
12.08.201814:30
BV De Graafschap - Feyenoord Rotterdam
2:0
12.08.201814:30
SBV Vitesse - FC Groningen
5:1
12.08.201816:45
AZ Alkmaar - NAC Breda
5:0
17.08.201820:00
FC Groningen - Willem II
0:1
18.08.201818:30
NAC Breda - BV De Graafschap
3:0
18.08.201818:30
VVV Venlo - AFC Ajax
0:1
18.08.201820:45
Fortuna Sittard - PSV Eindhoven
1:2
18.08.201820:45
Heracles Almelo - ADO Den Haag
4:2
19.08.201812:15
FC Utrecht - PEC Zwolle
2:0
19.08.201814:30
Feyenoord Rotterdam - SBV Excelsior
3:0
19.08.201814:30
FC Emmen - AZ Alkmaar
1:4
19.08.201816:45
SC Heerenveen - SBV Vitesse
1:1
24.08.201820:00
ADO Den Haag - Fortuna Sittard
3:1
25.08.201818:30
AFC Ajax - FC Emmen
5:0
25.08.201818:30
BV De Graafschap - FC Groningen
0:1
25.08.201820:45
NAC Breda - SBV Excelsior
0:2
25.08.201820:45
PEC Zwolle - PSV Eindhoven
1:2
26.08.201812:15
Willem II - Heracles Almelo
5:0
26.08.201814:30
SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam
3:5
26.08.201814:30
FC Utrecht - VVV Venlo
1:1
26.08.201816:45
AZ Alkmaar - SBV Vitesse
0:0
31.08.201820:00
FC Emmen - BV De Graafschap
1:1
01.09.201818:30
VVV Venlo - SC Heerenveen
1:1
01.09.201819:45
PSV Eindhoven - Willem II
6:1
01.09.201819:45
SBV Excelsior - ADO Den Haag
2:4
01.09.201820:45
Fortuna Sittard - FC Utrecht
1:1
02.09.201812:15
FC Groningen - PEC Zwolle
0:1
02.09.201814:30
Heracles Almelo - AZ Alkmaar
3:2
02.09.201814:30
SBV Vitesse - AFC Ajax
0:4
02.09.201816:45
Feyenoord Rotterdam - NAC Breda
4:2
15.09.201818:30
BV De Graafschap - VVV Venlo
1:2
15.09.201818:30
ADO Den Haag - PSV Eindhoven
0:7
15.09.201820:45
Willem II - SBV Excelsior
2:2
15.09.201820:45
AFC Ajax - FC Groningen
3:0
16.09.201812:15
AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam
1:1
16.09.201814:30
SC Heerenveen - Heracles Almelo
3:5
16.09.201814:30
FC Utrecht - FC Emmen
1:2
16.09.201814:30
NAC Breda - Fortuna Sittard
2:3
16.09.201816:45
PEC Zwolle - SBV Vitesse
0:2
21.09.201820:00
Heracles Almelo - BV De Graafschap
4:0
22.09.201818:30
Fortuna Sittard - Willem II
4:4
22.09.201819:45
SBV Excelsior - SC Heerenveen
3:3
22.09.201819:45
VVV Venlo - NAC Breda
3:0
22.09.201820:45
SBV Vitesse - ADO Den Haag
1:1
23.09.201812:15
Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht
1:0
23.09.201814:30
FC Emmen - PEC Zwolle
0:1
23.09.201814:30
FC Groningen - AZ Alkmaar
1:3
23.09.201816:45
PSV Eindhoven - AFC Ajax
3:0
29.09.201818:30
SC Heerenveen - ADO Den Haag
1:1
29.09.201818:30
NAC Breda - PSV Eindhoven
0:2
29.09.201820:45
Fortuna Sittard - AFC Ajax
0:2
29.09.201820:45
SBV Excelsior - VVV Venlo
1:0
30.09.201812:15
Heracles Almelo - FC Emmen
2:1
30.09.201814:30
BV De Graafschap - Willem II
2:1
30.09.201814:30
AZ Alkmaar - PEC Zwolle
2:2
30.09.201814:30
FC Groningen - FC Utrecht
1:1
30.09.201816:45
Feyenoord Rotterdam - SBV Vitesse
2:1
05.10.201820:00
FC Utrecht - NAC Breda
2:1
06.10.201818:30
ADO Den Haag - FC Groningen
1:0
06.10.201819:45
PEC Zwolle - SBV Excelsior
2:0
06.10.201819:45
PSV Eindhoven - VVV Venlo
4:0
06.10.201820:45
BV De Graafschap - SC Heerenveen
0:5
07.10.201812:15
FC Emmen - Fortuna Sittard
3:3
07.10.201814:30
Willem II - Feyenoord Rotterdam
1:1
07.10.201814:30
SBV Vitesse - Heracles Almelo
4:0
07.10.201816:45
AFC Ajax - AZ Alkmaar
5:0
20.10.201818:30
PSV Eindhoven - FC Emmen
6:0
20.10.201818:30
SBV Excelsior - SBV Vitesse
2:0
20.10.201820:45
SC Heerenveen - AFC Ajax
0:4
20.10.201820:45
FC Utrecht - AZ Alkmaar
2:1
21.10.201812:15
NAC Breda - Willem II
2:2
21.10.201814:30
Heracles Almelo - FC Groningen
4:1
21.10.201814:30
Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
3:0
21.10.201814:30
VVV Venlo - ADO Den Haag
2:0
21.10.201816:45
Fortuna Sittard - BV De Graafschap
3:1
26.10.201820:00
FC Emmen - VVV Venlo
1:1
27.10.201818:30
ADO Den Haag - NAC Breda
1:1
27.10.201819:45
BV De Graafschap - SBV Excelsior
4:1
27.10.201819:45
FC Groningen - PSV Eindhoven
1:2
27.10.201820:45
PEC Zwolle - Heracles Almelo
1:1
28.10.201812:15
SBV Vitesse - Fortuna Sittard
2:1
28.10.201814:30
Willem II - FC Utrecht
0:1
28.10.201814:30
AFC Ajax - Feyenoord Rotterdam
3:0
28.10.201816:45
AZ Alkmaar - SC Heerenveen
2:3
02.11.201820:00
SBV Excelsior - FC Groningen
2:4
03.11.201818:30
NAC Breda - Heracles Almelo
2:1
03.11.201818:30
PSV Eindhoven - SBV Vitesse
1:0
03.11.201820:45
AFC Ajax - Willem II
2:0
03.11.201820:45
AZ Alkmaar - BV De Graafschap
1:0
04.11.201812:15
SC Heerenveen - FC Emmen
1:1
04.11.201814:30
FC Utrecht - ADO Den Haag
3:0
04.11.201814:30
Fortuna Sittard - PEC Zwolle
3:0
09.11.201820:00
PEC Zwolle - Willem II
2:3
10.11.201818:30
FC Emmen - NAC Breda
2:0
10.11.201819:45
BV De Graafschap - PSV Eindhoven
1:4
10.11.201819:45
SBV Vitesse - FC Utrecht
2:1
10.11.201820:45
VVV Venlo - Fortuna Sittard
3:2
11.11.201812:15
FC Groningen - SC Heerenveen
2:0
11.11.201814:30
SBV Excelsior - AFC Ajax
1:7
11.11.201814:30
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
0:1
11.11.201816:45
Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam
0:2
24.11.201818:30
PEC Zwolle - ADO Den Haag
2:3
24.11.201818:30
NAC Breda - AFC Ajax
0:3
24.11.201820:45
PSV Eindhoven - SC Heerenveen
3:0
24.11.201820:45
Fortuna Sittard - Heracles Almelo
3:0
25.11.201812:15
FC Emmen - SBV Excelsior
1:2
25.11.201814:30
FC Utrecht - BV De Graafschap
5:0
25.11.201814:30
Feyenoord Rotterdam - FC Groningen
1:0
25.11.201814:30
Willem II - SBV Vitesse
1:3
25.11.201816:45
VVV Venlo - AZ Alkmaar
2:2
30.11.201820:00
SBV Excelsior - FC Utrecht
3:3
01.12.201818:30
SBV Vitesse - FC Emmen
1:1
01.12.201819:45
AZ Alkmaar - Willem II
0:2
01.12.201819:45
BV De Graafschap - PEC Zwolle
0:2
01.12.201820:45
SC Heerenveen - Fortuna Sittard
3:1
02.12.201812:15
AFC Ajax - ADO Den Haag
5:1
02.12.201814:30
Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven
2:1
02.12.201814:30
Heracles Almelo - VVV Venlo
4:1
02.12.201816:45
FC Groningen - NAC Breda
5:2
06.12.201820:00
Feyenoord Rotterdam - VVV Venlo
4:1
07.12.201818:30
Fortuna Sittard - AZ Alkmaar
0:3
07.12.201820:45
PSV Eindhoven - SBV Excelsior
6:0
08.12.201818:30
Willem II - SC Heerenveen
1:5
08.12.201819:45
PEC Zwolle - AFC Ajax
1:4
08.12.201820:45
ADO Den Haag - BV De Graafschap
0:0
09.12.201812:15
FC Utrecht - Heracles Almelo
3:1
09.12.201814:30
VVV Venlo - FC Groningen
0:0
09.12.201814:30
FC Emmen - Feyenoord Rotterdam
1:4
09.12.201816:45
NAC Breda - SBV Vitesse
2:1
14.12.201820:00
Willem II - ADO Den Haag
0:3
15.12.201818:30
PEC Zwolle - NAC Breda
0:0
15.12.201819:45
AZ Alkmaar - SBV Excelsior
2:1
15.12.201819:45
Heracles Almelo - PSV Eindhoven
0:4
15.12.201820:45
SBV Vitesse - VVV Venlo
2:1
16.12.201812:15
SC Heerenveen - FC Utrecht
2:3
16.12.201814:30
AFC Ajax - BV De Graafschap
8:0
16.12.201814:30
FC Groningen - FC Emmen
1:2
16.12.201816:45
Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard
0:2
21.12.201820:00
VVV Venlo - PEC Zwolle
2:0
22.12.201818:30
Fortuna Sittard - FC Groningen
0:0
22.12.201819:45
NAC Breda - SC Heerenveen
4:2
22.12.201819:45
PSV Eindhoven - AZ Alkmaar
3:1
22.12.201820:45
SBV Excelsior - Heracles Almelo
0:3
23.12.201812:15
FC Utrecht - AFC Ajax
1:3
23.12.201814:30
BV De Graafschap - SBV Vitesse
2:2
23.12.201814:30
ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam
2:2
23.12.201816:45
FC Emmen - Willem II
0:2
18.01.201920:00
SBV Vitesse - SBV Excelsior
3:2
19.01.201918:30
AZ Alkmaar - FC Utrecht
3:0
19.01.201919:45
PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam
3:1
19.01.201919:45
ADO Den Haag - VVV Venlo
2:4
19.01.201920:45
FC Groningen - Heracles Almelo
3:0
20.01.201912:15
Willem II - NAC Breda
2:0
20.01.201914:30
BV De Graafschap - Fortuna Sittard
5:1
20.01.201914:30
FC Emmen - PSV Eindhoven
2:2
20.01.201916:45
AFC Ajax - SC Heerenveen
4:4
25.01.201920:00
NAC Breda - ADO Den Haag
1:1
26.01.201918:30
Heracles Almelo - PEC Zwolle
0:2
26.01.201919:45
SBV Excelsior - BV De Graafschap
2:0
26.01.201919:45
PSV Eindhoven - FC Groningen
2:1
26.01.201920:45
VVV Venlo - FC Emmen
2:3
27.01.201912:15
Fortuna Sittard - SBV Vitesse
2:1
27.01.201914:30
FC Utrecht - Willem II
0:1
27.01.201914:30
Feyenoord Rotterdam - AFC Ajax
6:2
27.01.201916:45
SC Heerenveen - AZ Alkmaar
0:2
01.02.201920:00
BV De Graafschap - NAC Breda
3:0
02.02.201918:30
SBV Vitesse - SC Heerenveen
2:2
02.02.201919:45
Willem II - FC Groningen
1:2
02.02.201919:45
AFC Ajax - VVV Venlo
6:0
02.02.201920:45
AZ Alkmaar - FC Emmen
5:0
03.02.201912:15
SBV Excelsior - Feyenoord Rotterdam
2:1
03.02.201914:30
PEC Zwolle - FC Utrecht
4:3
03.02.201914:30
PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
5:0
03.02.201916:45
ADO Den Haag - Heracles Almelo
2:0
08.02.201920:00
NAC Breda - AZ Alkmaar
0:3
09.02.201918:30
Heracles Almelo - AFC Ajax
1:0
09.02.201918:30
SC Heerenveen - PEC Zwolle
1:1
09.02.201920:45
VVV Venlo - Willem II
2:1
09.02.201920:45
Feyenoord Rotterdam - BV De Graafschap
4:0
10.02.201912:15
Fortuna Sittard - SBV Excelsior
4:1
10.02.201914:30
FC Groningen - SBV Vitesse
2:1
10.02.201914:30
FC Emmen - ADO Den Haag
3:2
10.02.201916:45
FC Utrecht - PSV Eindhoven
2:2
15.02.201920:00
ADO Den Haag - PEC Zwolle
1:0
16.02.201918:30
AZ Alkmaar - VVV Venlo
3:0
16.02.201919:45
SC Heerenveen - PSV Eindhoven
2:2
16.02.201919:45
Heracles Almelo - Fortuna Sittard
6:0
16.02.201920:45
SBV Vitesse - Willem II
3:2
17.02.201912:15
AFC Ajax - NAC Breda
5:0
17.02.201914:30
SBV Excelsior - FC Emmen
2:1
17.02.201914:30
FC Groningen - Feyenoord Rotterdam
1:0
17.02.201916:45
BV De Graafschap - FC Utrecht
0:1
22.02.201920:00
VVV Venlo - Heracles Almelo
0:1
23.02.201918:30
FC Utrecht - SBV Excelsior
0:0
23.02.201919:45
PEC Zwolle - BV De Graafschap
0:3
23.02.201919:45
Fortuna Sittard - SC Heerenveen
2:4
23.02.201920:45
NAC Breda - FC Groningen
0:0
24.02.201912:15
ADO Den Haag - AFC Ajax
1:5
24.02.201914:30
PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam
1:1
24.02.201914:30
FC Emmen - SBV Vitesse
0:3
24.02.201916:45
Willem II - AZ Alkmaar
2:1
01.03.201920:00
BV De Graafschap - ADO Den Haag
1:1
02.03.201918:30
Heracles Almelo - FC Utrecht
1:5
02.03.201919:45
SBV Excelsior - PSV Eindhoven
0:2
02.03.201920:45
SBV Vitesse - NAC Breda
4:1
03.03.201914:30
SC Heerenveen - Willem II
4:2
03.03.201914:30
FC Groningen - VVV Venlo
3:2
03.03.201916:45
AZ Alkmaar - Fortuna Sittard
4:2
03.03.201916:45
Feyenoord Rotterdam - FC Emmen
4:0
08.03.201920:00
FC Utrecht - FC Groningen
0:0
09.03.201918:30
VVV Venlo - SBV Excelsior
1:0
09.03.201919:45
PSV Eindhoven - NAC Breda
2:0
09.03.201919:45
ADO Den Haag - SC Heerenveen
2:3
09.03.201920:45
Willem II - BV De Graafschap
3:2
10.03.201912:15
PEC Zwolle - AZ Alkmaar
0:0
10.03.201914:30
SBV Vitesse - Feyenoord Rotterdam
1:1
10.03.201914:30
FC Emmen - Heracles Almelo
1:1
10.03.201916:45
AFC Ajax - Fortuna Sittard
4:0
13.03.201918:30
AFC Ajax - PEC Zwolle
2:1
15.03.201920:00
Fortuna Sittard - FC Emmen
3:1
16.03.201918:30
SC Heerenveen - BV De Graafschap
0:3
16.03.201919:45
Feyenoord Rotterdam - Willem II
2:3
16.03.201919:45
NAC Breda - FC Utrecht
0:4
16.03.201920:45
Heracles Almelo - SBV Vitesse
3:2
17.03.201912:15
VVV Venlo - PSV Eindhoven
0:1
17.03.201914:30
AZ Alkmaar - AFC Ajax
1:0
17.03.201914:30
FC Groningen - ADO Den Haag
1:0
17.03.201916:45
SBV Excelsior - PEC Zwolle
0:2
30.03.201918:30
Willem II - Fortuna Sittard
3:2
30.03.201918:30
ADO Den Haag - SBV Vitesse
3:3
30.03.201919:45
BV De Graafschap - Heracles Almelo
1:2
30.03.201920:45
SC Heerenveen - SBV Excelsior
1:0
30.03.201920:45
AZ Alkmaar - FC Groningen
1:0
31.03.201912:15
NAC Breda - VVV Venlo
1:1
31.03.201914:30
FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam
3:2
31.03.201914:30
PEC Zwolle - FC Emmen
3:0
31.03.201916:45
AFC Ajax - PSV Eindhoven
3:1
02.04.201918:30
SBV Vitesse - AZ Alkmaar
2:2
02.04.201919:45
Heracles Almelo - Willem II
3:4
02.04.201920:45
FC Groningen - BV De Graafschap
1:0
03.04.201918:30
VVV Venlo - FC Utrecht
2:6
03.04.201919:45
SBV Excelsior - NAC Breda
1:2
03.04.201919:45
Fortuna Sittard - ADO Den Haag
0:0
03.04.201920:45
FC Emmen - AFC Ajax
2:5
04.04.201918:30
PSV Eindhoven - PEC Zwolle
4:0
04.04.201920:45
Feyenoord Rotterdam - SC Heerenveen
3:0
06.04.201918:30
Willem II - AFC Ajax
1:4
06.04.201918:30
ADO Den Haag - FC Utrecht
5:0
06.04.201919:45
FC Groningen - SBV Excelsior
1:0
06.04.201920:45
BV De Graafschap - AZ Alkmaar
1:1
06.04.201920:45
Heracles Almelo - NAC Breda
1:0
07.04.201912:15
FC Emmen - SC Heerenveen
2:0
07.04.201914:30
PEC Zwolle - Fortuna Sittard
5:0
07.04.201914:30
VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam
0:3
07.04.201916:45
SBV Vitesse - PSV Eindhoven
3:3
12.04.201920:00
NAC Breda - FC Emmen
1:1
13.04.201918:30
AZ Alkmaar - ADO Den Haag
2:3
13.04.201918:30
AFC Ajax - SBV Excelsior
6:2
13.04.201920:45
Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo
2:1
13.04.201920:45
Fortuna Sittard - VVV Venlo
1:1
14.04.201912:15
PSV Eindhoven - BV De Graafschap
2:1
14.04.201914:30
Willem II - PEC Zwolle
2:0
14.04.201914:30
SC Heerenveen - FC Groningen
1:1
14.04.201916:45
FC Utrecht - SBV Vitesse
0:0
19.04.201920:00
Heracles Almelo - SC Heerenveen
2:1
20.04.201918:30
FC Emmen - FC Utrecht
2:0
20.04.201918:30
FC Groningen - AFC Ajax
0:1
20.04.201919:45
SBV Vitesse - PEC Zwolle
4:1
20.04.201920:45
Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar
2:1
20.04.201920:45
VVV Venlo - BV De Graafschap
4:1
21.04.201912:15
SBV Excelsior - Willem II
1:1
21.04.201914:30
Fortuna Sittard - NAC Breda
2:1
21.04.201916:45
PSV Eindhoven - ADO Den Haag
3:1
23.04.201918:30
BV De Graafschap - FC Emmen
1:0
23.04.201919:45
SC Heerenveen - VVV Venlo
2:2
23.04.201919:45
AZ Alkmaar - Heracles Almelo
2:1
23.04.201920:45
AFC Ajax - SBV Vitesse
4:2
24.04.201919:45
FC Utrecht - Fortuna Sittard
2:1
24.04.201920:45
NAC Breda - Feyenoord Rotterdam
0:4
25.04.201918:30
ADO Den Haag - SBV Excelsior
3:1
25.04.201920:45
Willem II - PSV Eindhoven
0:3
29.04.201920:00
PEC Zwolle - FC Groningen
3:2
12.05.201914:30
SC Heerenveen - NAC Breda
2:1
12.05.201914:30
Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag
0:2
12.05.201914:30
AZ Alkmaar - PSV Eindhoven
1:0
12.05.201914:30
Willem II - FC Emmen
2:3
12.05.201914:30
PEC Zwolle - VVV Venlo
2:4
12.05.201914:30
AFC Ajax - FC Utrecht
4:1
12.05.201914:30
Heracles Almelo - SBV Excelsior
4:5
12.05.201914:30
SBV Vitesse - BV De Graafschap
6:1
12.05.201914:30
FC Groningen - Fortuna Sittard
3:0
15.05.201919:30
FC Utrecht - SC Heerenveen
3:1
15.05.201919:30
NAC Breda - PEC Zwolle
0:0
15.05.201919:30
PSV Eindhoven - Heracles Almelo
3:1
15.05.201919:30
Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam
1:4
15.05.201919:30
SBV Excelsior - AZ Alkmaar
4:2
15.05.201919:30
BV De Graafschap - AFC Ajax
1:4
15.05.201919:30
VVV Venlo - SBV Vitesse
1:3
15.05.201919:30
ADO Den Haag - Willem II
6:2
15.05.201919:30
FC Emmen - FC Groningen
1:0
23.09. Malen má dva anglické nápadníky
Donyell Malen září v dresu PSV Eindhoven a zájem o něho už nyní mají dva přední anglické kluby. O mladého útočníka stojí Liverpool a hráče sleduje také Arsenal, v jehož mládežnické akademii Malen v minulosti vyrůstal. (transfermarketweb.com)
23.09. Eredivisie - ideální sestava
Ideální sestava 7. kola nizozemské ligy: Koopmans (Den Haag) - Bijl (Emmen), Blind (Ajax), Wijndal (Alkmaar) - Harroui (Sparta), Hrustic (Groningen), Mauro Júnior (Heracles), Ihattaren (PSV), Diemers (Sittard) - Dervisoglu (Sparta), Linssen (Vitesse). (vi.nl)
22.09. Eredivisie - výsledky
Dnešní výsledky nizozemské ligy: Heerenveen - Utrecht 1:1 (30. Ejuke - 18. Kerk), Emmen - Feyenoord 3:3 (21. De Vos, 32. Peňa, 59. Slagveer - 3. Kokcu, 12. Narsingh, 90+6. Toornstra), Den Haag - Alkmaar 0:1 (75. Koopmeiners z penalty), PSV Eindhoven - Ajax 1:1 (78. Malen - 63. Promes).
22.09. Sluckij prodlouží smlouvu s Vitesse
Leonid Sluckij bude i nadále pracovat jako trenér Vitesse. Ruský kouč s vedením nizozemského celku úspěšně jedná o podmínkách nového tříletého kontraktu, vše by mělo být podepsáno v průběhu příštího týdne. (sport-express.ru)
21.09. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Sparta Rotterdam - Waalwijk 4:0 (15. Smeets, 43. Ache, 48. Dervisoglu, 60. Rayihi), Willem II - Venlo 1:0 (22. Pavlidis), Groningen - Zwolle 2:0 (19. Lundqvist, 59. Hrustič), Vitesse - Sittard 4:2 (59. Matavž, 81. a 83. Linssen, 90.+1 Bero - 25. Diemers, 62. Angha).
20.09. Janssena čeká jubilejní zápas
Jubilejní zápas před sebou má Willem Janssen. Jeho Utrecht hraje s Heerenveenem a pokud se zkušený obránce objeví na trávníku, bude se jednat o jeho 350. start v nizozemské nejvyšší soutěži. (vi.nl)
20.09. Eredivisie - výsledek
Výsledek dnešního utkání nizozemské ligy: Twente - Heracles 2:3 (5. Cantalapiedra, 90. Berggreen - 41. Dessers, 45+2. a 79. Mauro Júnior).
20.09. Venlo si pojistilo talentovaného Linthorsta
Evert Linthorst bude i nadále hrát za Venlo, s nímž prodloužil smlouvu do června 2022. Teprve devatenáctiletý záložník má skvělý start do nové sezony, v šesti zápasech nizozemské ligy dal čtyři branky. (vi.nl)
19.09. Willem II by měl posílit brankář Strezos
Georgios Strezos v létě ukončil angažmá v OFI Kréta a jeho další kroky by měly vést do nizozemské ligy. Řecký brankář má namířeno do Willemu II, kde pro něho chystají profesionální kontrakt. (vi.nl)
18.09. Feyenoord může znovu počítat s Berghuisem
Feyenoordu je znovu k dispozici Steven Berghuis. Útočník měl drobné zdravotní problémy a o víkendu nehrál proti Den Haagu, nyní je fit a bude připraven nastoupit proti Rangers. (vi.nl)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
20.09.
FC Twente - Heracles Almelo
2:3
21.09.
Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk
4:0
21.09.
Willem II - VVV Venlo
1:0
21.09.
FC Groningen - PEC Zwolle
2:0
21.09.
SBV Vitesse - Fortuna Sittard
4:2
22.09.
SC Heerenveen - FC Utrecht
1:1
22.09.
FC Emmen - Feyenoord Rotterdam
3:3
22.09.
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
0:1
22.09.
PSV Eindhoven - AFC Ajax
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
25.09.18:30
PSV Eindhoven - FC Groningen
info
25.09.20:45
AFC Ajax - Fortuna Sittard
info
26.09.20:00
Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar
info
27.09.20:00
FC Emmen - ADO Den Haag
info
28.09.18:30
VVV Venlo - SC Heerenveen
info
28.09.19:45
AFC Ajax - FC Groningen
info
28.09.20:45
Fortuna Sittard - Sparta Ro.
info
29.09.12:15
RKC Waalwijk - SBV Vitesse
info
29.09.14:30
PEC Zwolle - PSV Eindhoven
info
29.09.14:30
FC Utrecht - Willem II
info
29.09.16:45
AZ Alkmaar - Heracles Almelo
info
29.09.16:45
Feyenoord Rotterdam - FC Twente
info
Všechny zápasy
Anketa
Udrží se Waalwijk mezi nizozemskou elitou?
Hlasovat