Nizozemsko - Eredivisie 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

10.08.201820:00
PEC Zwolle - SC Heerenveen
2:3
11.08.201818:30
Willem II - VVV Venlo
0:1
11.08.201818:30
AFC Ajax - Heracles Almelo
1:1
11.08.201820:45
PSV Eindhoven - FC Utrecht
4:0
11.08.201820:45
SBV Excelsior - Fortuna Sittard
1:1
12.08.201812:15
ADO Den Haag - FC Emmen
1:2
12.08.201814:30
BV De Graafschap - Feyenoord Rotterdam
2:0
12.08.201814:30
SBV Vitesse - FC Groningen
5:1
12.08.201816:45
AZ Alkmaar - NAC Breda
5:0
17.08.201820:00
FC Groningen - Willem II
0:1
18.08.201818:30
NAC Breda - BV De Graafschap
3:0
18.08.201818:30
VVV Venlo - AFC Ajax
0:1
18.08.201820:45
Fortuna Sittard - PSV Eindhoven
1:2
18.08.201820:45
Heracles Almelo - ADO Den Haag
4:2
19.08.201812:15
FC Utrecht - PEC Zwolle
2:0
19.08.201814:30
Feyenoord Rotterdam - SBV Excelsior
3:0
19.08.201814:30
FC Emmen - AZ Alkmaar
1:4
19.08.201816:45
SC Heerenveen - SBV Vitesse
1:1
24.08.201820:00
ADO Den Haag - Fortuna Sittard
3:1
25.08.201818:30
AFC Ajax - FC Emmen
5:0
25.08.201818:30
BV De Graafschap - FC Groningen
0:1
25.08.201820:45
NAC Breda - SBV Excelsior
0:2
25.08.201820:45
PEC Zwolle - PSV Eindhoven
1:2
26.08.201812:15
Willem II - Heracles Almelo
5:0
26.08.201814:30
SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam
3:5
26.08.201814:30
FC Utrecht - VVV Venlo
1:1
26.08.201816:45
AZ Alkmaar - SBV Vitesse
0:0
31.08.201820:00
FC Emmen - BV De Graafschap
1:1
01.09.201818:30
VVV Venlo - SC Heerenveen
1:1
01.09.201819:45
PSV Eindhoven - Willem II
6:1
01.09.201819:45
SBV Excelsior - ADO Den Haag
2:4
01.09.201820:45
Fortuna Sittard - FC Utrecht
1:1
02.09.201812:15
FC Groningen - PEC Zwolle
0:1
02.09.201814:30
Heracles Almelo - AZ Alkmaar
3:2
02.09.201814:30
SBV Vitesse - AFC Ajax
0:4
02.09.201816:45
Feyenoord Rotterdam - NAC Breda
4:2
15.09.201818:30
BV De Graafschap - VVV Venlo
1:2
15.09.201818:30
ADO Den Haag - PSV Eindhoven
0:7
15.09.201820:45
Willem II - SBV Excelsior
2:2
15.09.201820:45
AFC Ajax - FC Groningen
3:0
16.09.201812:15
AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam
1:1
16.09.201814:30
SC Heerenveen - Heracles Almelo
3:5
16.09.201814:30
FC Utrecht - FC Emmen
1:2
16.09.201814:30
NAC Breda - Fortuna Sittard
2:3
16.09.201816:45
PEC Zwolle - SBV Vitesse
0:2
21.09.201820:00
Heracles Almelo - BV De Graafschap
4:0
22.09.201818:30
Fortuna Sittard - Willem II
4:4
22.09.201819:45
SBV Excelsior - SC Heerenveen
3:3
22.09.201819:45
VVV Venlo - NAC Breda
3:0
22.09.201820:45
SBV Vitesse - ADO Den Haag
1:1
23.09.201812:15
Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht
1:0
23.09.201814:30
FC Emmen - PEC Zwolle
0:1
23.09.201814:30
FC Groningen - AZ Alkmaar
1:3
23.09.201816:45
PSV Eindhoven - AFC Ajax
3:0
29.09.201818:30
SC Heerenveen - ADO Den Haag
1:1
29.09.201818:30
NAC Breda - PSV Eindhoven
0:2
29.09.201820:45
Fortuna Sittard - AFC Ajax
0:2
29.09.201820:45
SBV Excelsior - VVV Venlo
1:0
30.09.201812:15
Heracles Almelo - FC Emmen
2:1
30.09.201814:30
BV De Graafschap - Willem II
2:1
30.09.201814:30
AZ Alkmaar - PEC Zwolle
2:2
30.09.201814:30
FC Groningen - FC Utrecht
1:1
30.09.201816:45
Feyenoord Rotterdam - SBV Vitesse
2:1
05.10.201820:00
FC Utrecht - NAC Breda
2:1
06.10.201818:30
ADO Den Haag - FC Groningen
1:0
06.10.201819:45
PEC Zwolle - SBV Excelsior
2:0
06.10.201819:45
PSV Eindhoven - VVV Venlo
4:0
06.10.201820:45
BV De Graafschap - SC Heerenveen
0:5
07.10.201812:15
FC Emmen - Fortuna Sittard
3:3
07.10.201814:30
Willem II - Feyenoord Rotterdam
1:1
07.10.201814:30
SBV Vitesse - Heracles Almelo
4:0
07.10.201816:45
AFC Ajax - AZ Alkmaar
5:0
20.10.201818:30
PSV Eindhoven - FC Emmen
6:0
20.10.201818:30
SBV Excelsior - SBV Vitesse
2:0
20.10.201820:45
SC Heerenveen - AFC Ajax
0:4
20.10.201820:45
FC Utrecht - AZ Alkmaar
2:1
21.10.201812:15
NAC Breda - Willem II
2:2
21.10.201814:30
Heracles Almelo - FC Groningen
4:1
21.10.201814:30
Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
3:0
21.10.201814:30
VVV Venlo - ADO Den Haag
2:0
21.10.201816:45
Fortuna Sittard - BV De Graafschap
3:1
26.10.201820:00
FC Emmen - VVV Venlo
1:1
27.10.201818:30
ADO Den Haag - NAC Breda
1:1
27.10.201819:45
BV De Graafschap - SBV Excelsior
4:1
27.10.201819:45
FC Groningen - PSV Eindhoven
1:2
27.10.201820:45
PEC Zwolle - Heracles Almelo
1:1
28.10.201812:15
SBV Vitesse - Fortuna Sittard
2:1
28.10.201814:30
Willem II - FC Utrecht
0:1
28.10.201814:30
AFC Ajax - Feyenoord Rotterdam
3:0
28.10.201816:45
AZ Alkmaar - SC Heerenveen
2:3
02.11.201820:00
SBV Excelsior - FC Groningen
2:4
03.11.201818:30
NAC Breda - Heracles Almelo
2:1
03.11.201818:30
PSV Eindhoven - SBV Vitesse
1:0
03.11.201820:45
AFC Ajax - Willem II
2:0
03.11.201820:45
AZ Alkmaar - BV De Graafschap
1:0
04.11.201812:15
SC Heerenveen - FC Emmen
1:1
04.11.201814:30
FC Utrecht - ADO Den Haag
3:0
04.11.201814:30
Fortuna Sittard - PEC Zwolle
3:0
09.11.201820:00
PEC Zwolle - Willem II
2:3
10.11.201818:30
FC Emmen - NAC Breda
2:0
10.11.201819:45
BV De Graafschap - PSV Eindhoven
1:4
10.11.201819:45
SBV Vitesse - FC Utrecht
2:1
10.11.201820:45
VVV Venlo - Fortuna Sittard
3:2
11.11.201812:15
FC Groningen - SC Heerenveen
2:0
11.11.201814:30
SBV Excelsior - AFC Ajax
1:7
11.11.201814:30
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
0:1
11.11.201816:45
Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam
0:2
24.11.201818:30
PEC Zwolle - ADO Den Haag
2:3
24.11.201818:30
NAC Breda - AFC Ajax
0:3
24.11.201820:45
PSV Eindhoven - SC Heerenveen
3:0
24.11.201820:45
Fortuna Sittard - Heracles Almelo
3:0
25.11.201812:15
FC Emmen - SBV Excelsior
1:2
25.11.201814:30
FC Utrecht - BV De Graafschap
5:0
25.11.201814:30
Feyenoord Rotterdam - FC Groningen
1:0
25.11.201814:30
Willem II - SBV Vitesse
1:3
25.11.201816:45
VVV Venlo - AZ Alkmaar
2:2
30.11.201820:00
SBV Excelsior - FC Utrecht
3:3
01.12.201818:30
SBV Vitesse - FC Emmen
1:1
01.12.201819:45
AZ Alkmaar - Willem II
0:2
01.12.201819:45
BV De Graafschap - PEC Zwolle
0:2
01.12.201820:45
SC Heerenveen - Fortuna Sittard
3:1
02.12.201812:15
AFC Ajax - ADO Den Haag
5:1
02.12.201814:30
Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven
2:1
02.12.201814:30
Heracles Almelo - VVV Venlo
4:1
02.12.201816:45
FC Groningen - NAC Breda
5:2
06.12.201820:00
Feyenoord Rotterdam - VVV Venlo
4:1
07.12.201818:30
Fortuna Sittard - AZ Alkmaar
0:3
07.12.201820:45
PSV Eindhoven - SBV Excelsior
6:0
08.12.201818:30
Willem II - SC Heerenveen
1:5
08.12.201819:45
PEC Zwolle - AFC Ajax
1:4
08.12.201820:45
ADO Den Haag - BV De Graafschap
0:0
09.12.201812:15
FC Utrecht - Heracles Almelo
3:1
09.12.201814:30
VVV Venlo - FC Groningen
0:0
09.12.201814:30
FC Emmen - Feyenoord Rotterdam
1:4
09.12.201816:45
NAC Breda - SBV Vitesse
2:1
14.12.201820:00
Willem II - ADO Den Haag
0:3
15.12.201818:30
PEC Zwolle - NAC Breda
0:0
15.12.201819:45
AZ Alkmaar - SBV Excelsior
2:1
15.12.201819:45
Heracles Almelo - PSV Eindhoven
0:4
15.12.201820:45
SBV Vitesse - VVV Venlo
2:1
16.12.201812:15
SC Heerenveen - FC Utrecht
2:3
16.12.201814:30
AFC Ajax - BV De Graafschap
8:0
16.12.201814:30
FC Groningen - FC Emmen
1:2
16.12.201816:45
Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard
0:2
21.12.201820:00
VVV Venlo - PEC Zwolle
2:0
22.12.201818:30
Fortuna Sittard - FC Groningen
0:0
22.12.201819:45
NAC Breda - SC Heerenveen
4:2
22.12.201819:45
PSV Eindhoven - AZ Alkmaar
3:1
22.12.201820:45
SBV Excelsior - Heracles Almelo
0:3
23.12.201812:15
FC Utrecht - AFC Ajax
1:3
23.12.201814:30
BV De Graafschap - SBV Vitesse
2:2
23.12.201814:30
ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam
2:2
23.12.201816:45
FC Emmen - Willem II
0:2
18.01.201920:00
SBV Vitesse - SBV Excelsior
3:2
19.01.201918:30
AZ Alkmaar - FC Utrecht
3:0
19.01.201919:45
PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam
3:1
19.01.201919:45
ADO Den Haag - VVV Venlo
2:4
19.01.201920:45
FC Groningen - Heracles Almelo
3:0
20.01.201912:15
Willem II - NAC Breda
2:0
20.01.201914:30
BV De Graafschap - Fortuna Sittard
5:1
20.01.201914:30
FC Emmen - PSV Eindhoven
2:2
20.01.201916:45
AFC Ajax - SC Heerenveen
4:4
25.01.201920:00
NAC Breda - ADO Den Haag
1:1
26.01.201918:30
Heracles Almelo - PEC Zwolle
0:2
26.01.201919:45
SBV Excelsior - BV De Graafschap
2:0
26.01.201919:45
PSV Eindhoven - FC Groningen
2:1
26.01.201920:45
VVV Venlo - FC Emmen
2:3
27.01.201912:15
Fortuna Sittard - SBV Vitesse
2:1
27.01.201914:30
FC Utrecht - Willem II
0:1
27.01.201914:30
Feyenoord Rotterdam - AFC Ajax
6:2
27.01.201916:45
SC Heerenveen - AZ Alkmaar
0:2
01.02.201920:00
BV De Graafschap - NAC Breda
3:0
02.02.201918:30
SBV Vitesse - SC Heerenveen
2:2
02.02.201919:45
Willem II - FC Groningen
1:2
02.02.201919:45
AFC Ajax - VVV Venlo
6:0
02.02.201920:45
AZ Alkmaar - FC Emmen
5:0
03.02.201912:15
SBV Excelsior - Feyenoord Rotterdam
2:1
03.02.201914:30
PEC Zwolle - FC Utrecht
4:3
03.02.201914:30
PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
5:0
03.02.201916:45
ADO Den Haag - Heracles Almelo
2:0
08.02.201920:00
NAC Breda - AZ Alkmaar
0:3
09.02.201918:30
Heracles Almelo - AFC Ajax
1:0
09.02.201918:30
SC Heerenveen - PEC Zwolle
1:1
09.02.201920:45
VVV Venlo - Willem II
2:1
09.02.201920:45
Feyenoord Rotterdam - BV De Graafschap
4:0
10.02.201912:15
Fortuna Sittard - SBV Excelsior
4:1
10.02.201914:30
FC Groningen - SBV Vitesse
2:1
10.02.201914:30
FC Emmen - ADO Den Haag
3:2
10.02.201916:45
FC Utrecht - PSV Eindhoven
2:2
15.02.201920:00
ADO Den Haag - PEC Zwolle
1:0
16.02.201918:30
AZ Alkmaar - VVV Venlo
3:0
16.02.201919:45
SC Heerenveen - PSV Eindhoven
2:2
16.02.201919:45
Heracles Almelo - Fortuna Sittard
6:0
16.02.201920:45
SBV Vitesse - Willem II
3:2
17.02.201912:15
AFC Ajax - NAC Breda
5:0
17.02.201914:30
SBV Excelsior - FC Emmen
2:1
17.02.201914:30
FC Groningen - Feyenoord Rotterdam
1:0
17.02.201916:45
BV De Graafschap - FC Utrecht
0:1
22.02.201920:00
VVV Venlo - Heracles Almelo
0:1
23.02.201918:30
FC Utrecht - SBV Excelsior
0:0
23.02.201919:45
PEC Zwolle - BV De Graafschap
0:3
23.02.201919:45
Fortuna Sittard - SC Heerenveen
2:4
23.02.201920:45
NAC Breda - FC Groningen
0:0
24.02.201912:15
ADO Den Haag - AFC Ajax
1:5
24.02.201914:30
PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam
1:1
24.02.201914:30
FC Emmen - SBV Vitesse
0:3
24.02.201916:45
Willem II - AZ Alkmaar
2:1
01.03.201920:00
BV De Graafschap - ADO Den Haag
1:1
02.03.201918:30
Heracles Almelo - FC Utrecht
1:5
02.03.201919:45
SBV Excelsior - PSV Eindhoven
0:2
02.03.201920:45
SBV Vitesse - NAC Breda
4:1
03.03.201914:30
SC Heerenveen - Willem II
4:2
03.03.201914:30
FC Groningen - VVV Venlo
3:2
03.03.201916:45
AZ Alkmaar - Fortuna Sittard
4:2
03.03.201916:45
Feyenoord Rotterdam - FC Emmen
4:0
08.03.201920:00
FC Utrecht - FC Groningen
0:0
09.03.201918:30
VVV Venlo - SBV Excelsior
1:0
09.03.201919:45
PSV Eindhoven - NAC Breda
2:0
09.03.201919:45
ADO Den Haag - SC Heerenveen
2:3
09.03.201920:45
Willem II - BV De Graafschap
3:2
10.03.201912:15
PEC Zwolle - AZ Alkmaar
0:0
10.03.201914:30
SBV Vitesse - Feyenoord Rotterdam
1:1
10.03.201914:30
FC Emmen - Heracles Almelo
1:1
10.03.201916:45
AFC Ajax - Fortuna Sittard
4:0
13.03.201918:30
AFC Ajax - PEC Zwolle
2:1
15.03.201920:00
Fortuna Sittard - FC Emmen
3:1
16.03.201918:30
SC Heerenveen - BV De Graafschap
0:3
16.03.201919:45
Feyenoord Rotterdam - Willem II
2:3
16.03.201919:45
NAC Breda - FC Utrecht
0:4
16.03.201920:45
Heracles Almelo - SBV Vitesse
3:2
17.03.201912:15
VVV Venlo - PSV Eindhoven
0:1
17.03.201914:30
AZ Alkmaar - AFC Ajax
1:0
17.03.201914:30
FC Groningen - ADO Den Haag
1:0
17.03.201916:45
SBV Excelsior - PEC Zwolle
0:2
30.03.201918:30
Willem II - Fortuna Sittard
3:2
30.03.201918:30
ADO Den Haag - SBV Vitesse
3:3
30.03.201919:45
BV De Graafschap - Heracles Almelo
1:2
30.03.201920:45
SC Heerenveen - SBV Excelsior
1:0
30.03.201920:45
AZ Alkmaar - FC Groningen
1:0
31.03.201912:15
NAC Breda - VVV Venlo
1:1
31.03.201914:30
FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam
3:2
31.03.201914:30
PEC Zwolle - FC Emmen
3:0
31.03.201916:45
AFC Ajax - PSV Eindhoven
3:1
02.04.201918:30
SBV Vitesse - AZ Alkmaar
2:2
02.04.201919:45
Heracles Almelo - Willem II
3:4
02.04.201920:45
FC Groningen - BV De Graafschap
1:0
03.04.201918:30
VVV Venlo - FC Utrecht
2:6
03.04.201919:45
SBV Excelsior - NAC Breda
1:2
03.04.201919:45
Fortuna Sittard - ADO Den Haag
0:0
03.04.201920:45
FC Emmen - AFC Ajax
2:5
04.04.201918:30
PSV Eindhoven - PEC Zwolle
4:0
04.04.201920:45
Feyenoord Rotterdam - SC Heerenveen
3:0
06.04.201918:30
Willem II - AFC Ajax
1:4
06.04.201918:30
ADO Den Haag - FC Utrecht
5:0
06.04.201919:45
FC Groningen - SBV Excelsior
1:0
06.04.201920:45
BV De Graafschap - AZ Alkmaar
1:1
06.04.201920:45
Heracles Almelo - NAC Breda
1:0
07.04.201912:15
FC Emmen - SC Heerenveen
2:0
07.04.201914:30
PEC Zwolle - Fortuna Sittard
5:0
07.04.201914:30
VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam
0:3
07.04.201916:45
SBV Vitesse - PSV Eindhoven
3:3
12.04.201920:00
NAC Breda - FC Emmen
1:1
13.04.201918:30
AZ Alkmaar - ADO Den Haag
2:3
13.04.201918:30
AFC Ajax - SBV Excelsior
6:2
13.04.201920:45
Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo
2:1
13.04.201920:45
Fortuna Sittard - VVV Venlo
1:1
14.04.201912:15
PSV Eindhoven - BV De Graafschap
2:1
14.04.201914:30
Willem II - PEC Zwolle
2:0
14.04.201914:30
SC Heerenveen - FC Groningen
1:1
14.04.201916:45
FC Utrecht - SBV Vitesse
0:0
19.04.201920:00
Heracles Almelo - SC Heerenveen
2:1
20.04.201918:30
FC Emmen - FC Utrecht
2:0
20.04.201918:30
FC Groningen - AFC Ajax
0:1
20.04.201919:45
SBV Vitesse - PEC Zwolle
4:1
20.04.201920:45
Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar
2:1
20.04.201920:45
VVV Venlo - BV De Graafschap
4:1
21.04.201912:15
SBV Excelsior - Willem II
1:1
21.04.201914:30
Fortuna Sittard - NAC Breda
2:1
21.04.201916:45
PSV Eindhoven - ADO Den Haag
3:1
23.04.201918:30
BV De Graafschap - FC Emmen
1:0
23.04.201919:45
SC Heerenveen - VVV Venlo
2:2
23.04.201919:45
AZ Alkmaar - Heracles Almelo
2:1
23.04.201920:45
AFC Ajax - SBV Vitesse
4:2
24.04.201919:45
FC Utrecht - Fortuna Sittard
2:1
24.04.201920:45
NAC Breda - Feyenoord Rotterdam
0:4
25.04.201918:30
ADO Den Haag - SBV Excelsior
3:1
25.04.201920:45
Willem II - PSV Eindhoven
0:3
29.04.201920:00
PEC Zwolle - FC Groningen
3:2
12.05.201914:30
SC Heerenveen - NAC Breda
2:1
12.05.201914:30
Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag
0:2
12.05.201914:30
AZ Alkmaar - PSV Eindhoven
1:0
12.05.201914:30
Willem II - FC Emmen
2:3
12.05.201914:30
PEC Zwolle - VVV Venlo
2:4
12.05.201914:30
AFC Ajax - FC Utrecht
4:1
12.05.201914:30
Heracles Almelo - SBV Excelsior
4:5
12.05.201914:30
SBV Vitesse - BV De Graafschap
6:1
12.05.201914:30
FC Groningen - Fortuna Sittard
3:0
15.05.201919:30
FC Utrecht - SC Heerenveen
3:1
15.05.201919:30
NAC Breda - PEC Zwolle
0:0
15.05.201919:30
PSV Eindhoven - Heracles Almelo
3:1
15.05.201919:30
Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam
1:4
15.05.201919:30
SBV Excelsior - AZ Alkmaar
4:2
15.05.201919:30
BV De Graafschap - AFC Ajax
1:4
15.05.201919:30
VVV Venlo - SBV Vitesse
1:3
15.05.201919:30
ADO Den Haag - Willem II
6:2
15.05.201919:30
FC Emmen - FC Groningen
1:0

play off o Evropskou ligu - semifinále - 1. zápasy

18.05.201918:30
Heracles Almelo - FC Utrecht
0:2
18.05.201920:45
FC Groningen - SBV Vitesse
2:1

play off o Evropskou ligu - semifinále - odvety

21.05.201918:30
FC Utrecht - Heracles Almelo
3:0
21.05.201920:45
SBV Vitesse - FC Groningen
3:1

play off o Evropskou ligu - finále - 1. zápas

24.05.201920:45
FC Utrecht - SBV Vitesse
1:1

play off o Evropskou ligu - finále - odveta

28.05.201920:45
SBV Vitesse - FC Utrecht
0:2
17.02. Siem de Jong do Cincinnati?
Siem de Jong jenom paběrkuje v Ajaxu a z Amsterdamu zřejmě odejde. Záložník by si rád vyzkoušel zámořskou MLS a toto přání mu může splnit Cincinnati, jeho vedení má o fotbalistu velký zájem. (vi.nl)
17.02. Ajax truchlí kvůli smrti Hulshoffa
Ve věku 73 let zemřel Barry Hulshoff. Bývalý obránce má své místo v síni slávy amsterdamského Ajaxu, jeho barvy hájil v letech 1965 - 1977 a třikrát s ním triumfoval v Poháru mistrů evropských zemí. (vi.nl)
17.02. Sinisterra si přetrhl kolenní vazy
Feyenoord včera otočil duel ve Zwolle a nakonec vyhrál 4:3, zaznamenal ale i jednu ztrátu. Mimo hru je Luis Fernando Sinisterra, útočník si přetrhl kolenní vazy a mimo hru bude šest až osm měsíců. (vi.nl)
17.02. Spartak Moskva se zajímá o Berghuise
Steven Berghuis prožívá ve Feyenoordu Rotterdam další vydařenou sezónu, což neuniká pozornosti konkurenčních klubů. Osmadvacetiletý křídelník by mohl zamířit do Ruska, kde se o jeho služby zajímá moskevský Spartak. (sport-express.ru)
17.02. Eredivisie - ideální sestava
Ideální sestava 23. kola nizozemské ligy: Koopmans (Den Haag) - Dumfries (PSV Eindhoven), Pleguezuelo (Twente), Blind (Ajax), Warmerdam (Groningen) - Van de Beek (Ajax), Peña (Emmen), Post (Venlo) - Menig (Twente), Berghuis (Feyenoord), Linssen (Vitesse). (vi.nl)
16.02. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Vitesse - Heerenveen 4:2 (10. a 56. Linssen, 16. Matavž, 66. Tannane z pen. - 28. Kongolo, 34. Ejuke), Ajax - Waalwijk 3:0 (13. Tadič z pen., 52. Traoré, 90. Huntelaar), Sparta - Groningen 1:2 (49. Rayhi z pen. - 22. Asoro, 32. Lundqvist), Willem II - Utrecht 1:1 (90+2. Gladon - 4. Bahebeck), Zwolle - Feyenoord 3:4 (5. z penalty a 59. Thy, 11. Van Duinen - 38. Fer, 51. a 65. Berghuis, 88. Boženík).
16.02. Roemeratoe pokračuje v Twente
Godfried Roemeratoe stráví i další část kariéry v Twente, nizozemský klub s mladým záložníkem prodloužil smlouvu do června 2022. (vi.nl)
16.02. Antony letí na zdravotní prohlídku
Antony letí do Nizozemska a příští týden se podrobí zdravotní prohlídce v Ajaxu. Ten mladé brazilské křídlo kupuje ze São Paula, brazilský klub dostane dvacet milionů eur hned a dalších pět milionů bude moci vyinkasovat díky bonusům. (vi.nl)
15.02. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Twente - Alkmaar 2:0 (25. Aburjania, 30. Meniq), Den Haag - PSV Eindhoven 0:3 (17. z penalty Lammers, 70. Thomas, 83. Gakpo), Sittard - Emmen 0:0.
15.02. Ajax kupuje křídelníka Antonyho
Hakim Ziyech po sezoně přestoupí z Ajaxu do Chelsea a amsterdamský klub si už našel náhradu. Z brazilského São Paula přijde devatenáctiletý křídelník Antony, brzy má být potvrzen přestup za dvacet milionů eur, dalších pět milionů může do Jižní Ameriky putovat díky bonusům. (vi.nl)
Další expres zprávy
 TýmZB
1.AFC Ajax2253
2.AZ Alkmaar2247
3.Feyenoord Rotterdam2243
4.PSV Eindhoven2342
5.Willem II2341
6.SBV Vitesse2338
7.FC Utrecht2235
8.FC Groningen2335
9.Heracles Almelo2329
10.SC Heerenveen2329
11.Sparta Rotterdam2327
12.FC Twente2327
13.FC Emmen2326
14.Fortuna Sittard2324
15.VVV Venlo2324
16.PEC Zwolle2322
17.ADO Den Haag2317
18.RKC Waalwijk2312
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
14.02.
VVV Venlo - Heracles Almelo
1:0
15.02.
FC Twente - AZ Alkmaar
2:0
15.02.
ADO Den Haag - PSV Eindhoven
0:3
15.02.
Fortuna Sittard - FC Emmen
0:0
16.02.
SBV Vitesse - SC Heerenveen
4:2
16.02.
Sparta Rotterdam - FC Groningen
1:2
16.02.
AFC Ajax - RKC Waalwijk
3:0
16.02.
Willem II - FC Utrecht
1:1
16.02.
PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam
3:4
Všechny zápasy
Následující zápasy
21.02.20:00
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam
info
22.02.18:30
FC Emmen - Willem II
info
22.02.19:45
Feyenoord - Fortuna Sittard
info
22.02.19:45
SC Heerenveen - ADO Den Haag
info
22.02.20:45
FC Groningen - VVV Venlo
info
23.02.12:15
FC Utrecht - FC Twente
info
23.02.14:30
AZ Alkmaar - PEC Zwolle
info
23.02.14:30
SBV Vitesse - PSV Eindhoven
info
23.02.16:45
Heracles Almelo - AFC Ajax
info
Všechny zápasy
Anketa
Dosáhne PSV Eindhoven aspoň na druhé místo?
Hlasovat