Zadražil na odchodu z Hradce. Sparta však má mít nečekanou konkurenci v rivalovi

Strážce hradecké svatyně Adam Zadražil (25) se vypracoval ve velmi žádané zboží. Gólman, který drží Východočechy svými výkony a hned 10 čistými konty v boji o elitní šestku, dle všeho zase po čase rozdmýchal přestupovou válku. Zatímco loni se o něj zajímala Sparta či italské Como, nyní se podle webu iSport.cz naplno probudila také konkurenční Slavia. A v kuloárech se nese, že po konci základní části se rozběhne boj o podpis, který s velkou pravděpodobností zboří historické přestupové rekordy Hradce Králové.
Nejblíže měl k Zadražilovi doteď letenský tábor. Ten o něj stál už minulé léto a na stůl byl prý ochotný vysázet dva miliony eur. Tehdy ale rozjetý transfer zablokoval trenér Brian Priske, který vsadil na Petera Vindahla. Jenže po roce je situace na Letné odlišná od snů, které si na Spartě malovali před sezonou. I proto hrozí řezba kádrem, která by se mohla týkat i gólmanského postu.
Letenští dle portálu iSport.cz drží prst na spoušti, ale tentokrát už na lovu nejsou sami. S obrovskou vervou se totiž do hry údajně vložila i Slavia. Zadražil sešívaným podle dostupných informací vychází v klubových datových modelech jako dokonalý artikl. Je skvělý na čáře, silný a nebojácný při chytání centrů a ve svém věku má stále potenciál k dalšímu růstu.
Jedno je jisté už teď. Po loňské zkušenosti s Comem, které Hradci poslalo nevyhovující nabídku, se teď bude hrát o úplně jiný balík. Za brankáře prý mohou Votroci na současném trhu a v přímém souboji dvou z nejbohatších českých klubů dostat klidně až tři miliony eur. Doteď Hradec dle portálu Transfermarkt vyinkasoval za hráče nejvíc v případě Karla Spáčila od Plzně, a to 1,6 milionu eur. Ať už ale bude konečná částka jakákoliv, v klubu prý gólmanovi nutně nebudou bránit ve štěstí.

Komentáře (9)
Přidat komentářSlavia
aby jim nekdo neutekl nahodou
Zadražil by byl blázen si vybrat Slavii místo Sparty, ve Spartě tam drželi průměrného golmana, ve Slavii tam s nima umí i vyjebat
Ale asi se Spartě prodraží.
My ho nepotřebujeme
Však je lepší dělat Markovičovi dvojku, než chytat ve Spartě
nechte jim ho
Vidím to úplně stejně
Co Trpišovi pořád vadí na Markovičovi ?
Mala intenzita pri odkopu od branu
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele