Srovnání velké trojky: Má nejlepší kádr Sparta, Slavia nebo Plzeň?

12.07.2019 10:40 - Názory a komentáře
 
Liga začíná a jako tradičně má tři velké favority. Největší pozornost budí soupisky obhájce titulu Slavie, stříbrné Viktorie Plzeň a v závěsu číhá Sparta, která se chce po nepříliš povedené sezoně vrátit zpátky na výsluní. Proto jsme se na velkou trojku FORTUNA:LIGY rozhodli podrobněji podívat a zhodnotit se, jak kvalitní kádr tři velcí favorité české nejvyšší soutěže mají.

Hodnotili jsme celkem zvlášť brankáře, obranu, zálohu a útok, přičemž do kolonky Záloha jsme brali v potaz především střed pole - křídla jsme pak zařadili do Útoku, který je tím pádem hodnocením celé ofenzivy. O své názory na kádr Slavie, Sparty i Viktorie se podělili redaktoři Eurofotbalu Martin Vejdělek a Jan Pikous.Brankáři


Slavia

MV: Nejslabší článek současné Slavie, neboť v bráně chybí kvantita i špičková kvalita. Přemysl Kovář opravdu není dvojkou, na kterou by se kouč Trpišovský mohl spolehnout třeba v Evropských pohárech při zranění Ondřeje Koláře. Ani ten však neuchvátil davy v Edenu svým gólmanským umem - s trochou smůly se několik jeho chyb mohlo Slavii krutě vymstít, jako třeba ta proti Genku. Jindy jeho zaváhání sice přímo ke gólu nevedla, ale pokud si příznivci červenobílých vzpomenou například na jeho vystoupení v první půli proti Zlínu, ještě teď se otřásají.
Známka: 5/10

JP: Ondřej Kolář je v očích slávistických fanoušků stále tak trochu kontroverzní postavou. Některé už si na svou stranu získal, pro jiné je stále tím, "co by mohl chytit víc". Ač se názory různí, oblíbenec trenéra Trpišovského bude i nadále sešívanou jedničkou - obzvlášť, když nakonec do branky nikdo nový nedorazil, byť se spekulovalo o Nguyenovi z Liberce nebo Staňkovi z Budějovic. Záda by mu mohl krýt mladičký Markovič, který se v přípravě prezentoval velmi solidně. Přemysl Kovář už je pak spíše bavičem do kabiny než relevantní dvojkou.
Známka: 8/10

Plzeň

MV: Západočeši v bráně sází na zkušenou a osvědčenou dvojici Aleš Hruška, Matúš Kozáčik. Nemá cenu si nalhávat, že by šlo o gólmany špičkové evropské úrovně, avšak na ligové poměry jsou oba dva nadstandardem. Hruška se oproti své úvodní sezóně stal v té minulé variantou číslo jedna pro ligové duely a jako jistější varianta by měl zahájit i ročník nadcházející. Pokud by došlo k výraznému poklesu jeho formy nebo v horším případě zranění, nebude slovenský reprezentant slabinou.
Známka: 7/10

JP: Kdyby před pár lety o rodákovi z Městce Králové někdo řekl, že bude jednou oporou týmu v zápasech Ligy mistrů či Evropské ligy, všichni by si klepali na čelo. Taková je ale skutečnost, Aleš Hruška se díky skvělým reflexům a znamenitým zákrokům v lize i v Evropě stal možná překvapivě plzeňskou jedničku. Zkušený Matúš Kozáčik byl tak i kvůli slabším výkopům i výběhům na centry odsunut do role dvojky, vcelku má však západočeský celek stále kvalitní brankářskou dvojici.
Známka: 8/10

Sparta

MV: Pokud se o něco bude moci nový kouč Václav Jílek opřít, pak jsou to muži strážící prostor mezi třemi tyčemi. Jak Milan Heča, tak Florin Nita jsou navíc v nejlepším gólmanském věku, takže na rozdíl od Plzně se Letenští ani nemusí příliš bát žádného náhlého úpadku. Většinu uplynulé sezóny odchytal jako jednička rumunský brankář, jeho tuzemský parťák ale především v závěru také dostal několik příležitostí. Pro trenérský štáb by tak zajisté bylo nejjednodušší, aby se oba dva udržovali v zápasovém tempu - jeden v ligové soutěži, druhý v Evropské lize.
Známka: 8/10

JP: Jak se hochům z Letné v posledních letech skoro nic nedaří, v brankovišti mají sparťané vždy šťastnou ruku. Tomáš Koubek, Martin Dúbravka a teď Florin Nita jsou skvělými brankáři, na které je spoleh. V záloze je navíc taktéž výborný Milan Heča, který by ve většině ligových klubů byl asi s přehledem gólmanem číslo jedna. Pokud budeme brát v potaz očekávané brankářské dvojice, má Sparta z mého pohledu jasně nejlepší duo v lize.
Známka: 9/10

Obrana


Slavia

MV: Deliho odchod defenzivu sešívaných téměř stoprocentně poznamená, její skutečná kvalita je ale ve hvězdách. V případě odchodu i druhé africké zdi Ngadeua by však vedení jistě sáhlo k příchodu kvalitního hráče, tudíž stoperská dvojice by ve spolupráci s Kúdelou fungovat měla, velkou neznámou jsou však výkony třetího stopera, čerstvé posily Hovorky. Suverénně nejlépe v lize má Slavia vyřešený post pravého beka, kde mohou alternovat Coufal a Holeš. Na druhé straně si však bude muset Bořil držet formu, neboť jeho náhrada Zelený se v ostrých zápasech zatím příliš nepředvedl.
Známka: 8/10

JP: Nejžhavější otázkou jsou u mistra pochopitelně stopeři. Loni se ve středu obrany točila luxusní trojice Deli - Ngadeu - Kúdela, kde byl i nejslabší z tria (ať to byl momentálně kdokoliv) lepší, než jakýkoliv stoper ve Spartě. Teď je ale první jmenovaný pryč a o druhém se výrazně spekuluje. Pro Slavii je zejména vzhledem k evropským ambicím velmi důležité kamerunského reprezentanta udržet, jít do sezony s trojicí Kúdela, Hovorka, Frydrych je trochu sázka do loterie. Nabízí se přesunutí Krále na původní post, to by ale vzhledem k perspektivě vlasatého mladíka ve středu pole byla trochu škoda. Co Trpišovskému naopak vrásky dělat nemusí, jsou kraje obrany. Coufal získal skvělou konkurenci v podobě Holeše, jenž se v přípravě jeví výborně a Bořil se zlepšujícím se Zeleným jsou na levé straně také dobrou alternativou.
Známka: 8/10

Plzeň

MV: Plzeňské obranné řady mají oproti těm konkurenčním nespornou výhodu v podobě sehranosti. Jediným letním zásahem do nich je příchod levého obránce Hlouška, jehož souboj s Limberským o pozici v základní sestavě může Viktorce jen prospět. O něco hůře je vyřešen druhý kraj obrany, za hluché místo se ale považovat nedá. Pavel Vrba se navíc může spoléhat na vysoký počet kvalitních a zkušených stoperů různých typů, což mu zejména v pokročilejších fázích sezóny může pomoci. Zatímco pro Slavii by výpadek nejsilnější stoperské dvojice byl problémem obrovským, Plzeň má možnosti jej poměrně elegantně vyřešit.
Známka: 7/10

JP: Viktorka loni většinu sezony nehrála kdovíjaký fotbal, stejně ale dokázala hromadu zápasů vyhrát. Díky výborné obraně. Kopice výsledků 1:0 není náhoda, ve Štruncových sadech se mohou na defenzivní kvarteto většinou (až na výjimky v podobě zápasu se Záhřebem v EL) spolehnout. Lukáš Hejda i v přípravě ukázal, že je nejlepším plzeňským stoperem a pokud bude fit, může se o něj Pavel Vrba opřít. Roman Hubník i v pokročilém věku nabízí velký přínos, v záloze bude čekat exsparťan Brabec. Na pravém kraji obrany solidní dvojice Řezník a Havel a nalevo... ano, velmi pravděpodobně David Limberský. Když se oznamoval příchod Adama Hlouška z Polska, mnozí si mysleli, že to znamená začátek konce kontroverzního obránce ve Viktorii. Limberský ale stále umí a jedničkou na levém beku bude pravděpodobně on.
Známka: 8/10

Sparta

MV: Zato nejsilnější složení sparťanské zadní čtveřice může být téměř úplně jiné než to jarní. Jistotou je na levém beku Hanousek, který sice rozhodujícím faktorem v zápasech nebude, své penzum práce si ale odvede. Za "oblíbence" fanoušků Zahustela přišla na pravou stranu náhrada v podobě Nora Vindheima, který ale vinou zranění na začátku sezóny na hřiště nevkročí. Na pozici středního obránce sice zůstali hned tři stopeři z jara, zároveň se ale do přípravy zapojily hned dva noví. V případě, že by se Kaya i Lischka chytili a naplnili svůj potenciál, mohli by hru Sparty pozvednout na jinou úroveň.
Známka: 7/10

JP: Defenziva je dlouhodobě sparťanskou achillovou patou, Letenským obrana absolutně nefungovala a Tomáš Souček Spartě dal ze standardní situace gól, i když už asi ani nechtěl. Obrana Sparty potřebuje šéfa, kterým by dle očekávání fanoušků měl být David Lischka z Jablonce. V přípravě se ale možná překvapivě jeví výborně Semih Kaya, o němž mnozí už možná nevěděli, že v klubu je. Je možné, že nový kouč Jílek rudou defenzivu vyladí, zatím je ale obtížné něco predikovat. Na levém kraji obrany bude běhat poctivec Hanousek a na pravém při zranění Vindheima (od kterého nikdo nevíme, co čekat) Ondřej Zahustel, což už je takový evergreen všech sparťanských diskusí. Ať se na to dívám z kterékoliv strany, defenzivu má z velké trojky Sparta stále papírově nejslabší.
Známka: 7/10

Záloha


Slavia

MV: Hovořili-li jsme o gólmanech Slavie jako o jejím nejslabším článku, zmiňme u zálohy, že ta je naopak tím nejsilnějším. Středová trojice ve složení Souček, Král, Stanciu budí hrůzu, zvláště když jsou na tyto pozice připraveny další silné alternativy. Řeč je především o Traorém a v přípravě nadějně se jevícím Balutovi, zapomenout ale nesmíme ani na "naše" Hušbauera a Ševčíka. Abychom ale nezůstali jen u superlativů, musíme podotknout, že jedinou jistotou pro evropské poháry je z náhradníku Traoré a zejména absence Stanciua by zapříčinila nutnost změny herního systému, neboť rychlé pohárové tempo opravdu není nic pro dalšího kreativce Hušbauera.
Známka: 9/10

JP: Nejlepší hráč ligy Souček zůstal v týmu, výkony Alexe Krále jdou stále nahoru, Ibrahim Traoré nabízí agresivní a pracovitou alternativu do zápasů, kde létá tráva - a Josef Hušbauer v ligových utkáních stále v pohodě bude mezi nejlepšími hráči. Zapomínat nesmíme ani na Petra Ševčíka, který nabízí poctivost a univerzálnost (může se objevit na CM, AM i na křídle) a samozřejmě i na Jakuba Hromadu, kterému já osobně příliš nevěřím, ale Trpišovský na něj určitě bude sázet. Střed pole má Slavia skvěle vyladěný a pokud bude na AM řádit Nicolae Stanciu, mají se soupeři na co těšit.
Známka: 10/10

Plzeń

MV: Odchod Patrika Hrošovského je asi to hlavní, co dělá lavičce Viktorky vrásky na čele. Jeho potenciální náhrady Janošek a Kalvach jsou rozhodně dobrými hráči, ovšem minimálně na začátku sezóny se celá záloha může bez slovenského tvůrce hry hledat. Částečně vykompenzovat by se tyto patálie mohli právě díky dravosti a individuální kvalitě mladých hráčů, kromě dvou zmíněných totiž dorazil i Slovák Herc, do starého železa zdaleka nepatří ani Čermák. Pokud by k tomu všemu navíc přidal pár dalekonosných branek Procházka, nemusela by ztráta klíčového hráče být fatální.
Známka: 7/10

JP: Odchod Patrika Hrošovského bude bolet víc, než se může zdát - vedle Tomáše Součka nejlepší středopolař ligy byl základním stavebním kamenem plzeňské hry a bez slovenského dirigenta to budou viktoriáni aspoň zpočátku těžké. Otazník také visí nad pozicí AM - jako nejlepší varianta se zdá Aleš Čermák, bude ale na tento post dostatečně produktivní? Naopak alternativa na CM/AM Tomáš Hořava je už nějakou dobu pořádně z formy a kvalit klubu, který chce hrát o titul, opravdu nedosahuje.
Známka: 7/10

Sparta

MV: Krátce před startem ligy přišla informace o Dočkalově operaci a dlouhé absenci, která naprosto změnila pohled na sparťanskou zálohu. Situace kolem ní je teď poměrně nejistá. Hlavní personou ve středu pole je bezesporu Guélor Kanga, jehož zkraty ale mohou letenskému celku hodně ublížit. Vzhlížet se tak bude k letní posile Trávníkovi, jehož dobré výkony dost možná budou alfou a omegou celé sezóny. Pokud by se mu totiž nepodařilo uchytit a Kanga pykal za své prohřešky, neoplývala by středová trojice kvalitou a kreativitou adekvátní boje o titul.
Známka: 6/10

JP: Jeden z nejlepších hráčů ligy Trávník, nevyzpytatelný, ale fotbalově vynikající Kanga, pracovitý a perspektivní Hašek, Michal Sáček se skvělým vedením míče a... Martin Frýdek, který část fanoušků rozděluje a soupeře dohání k šílenství (což je vlastně fajn). Sparta má ve středu pole zajímavé možnosti, trenér Jílek navíc dal najevo, že s Kangou počítá a kontroverzní Gabonec hraje v jeho plánech výraznou roli - což je jedině dobře, protože zbavit se skvělého fotbalisty jen proto, že to s ním není snadné, by bylo příliš pohodlné. Člověku hlavou vrtá jiná věc - pro Jílka je dle jeho slov jedním z nejdůležitějších hráčů Martin Frýdek, což je z vyjmenovaných hráčů do středu pole jednoznačně nejslabší fotbalista a pokud by měl v záloze na úkor někoho jiného pravidelně nastupovat on, nejsem si jistý, že se jedná o správné rozhodnutí. Pokud se ale novému trenérovi složení středové trojice podaří trefit a hráči si dokážou vyhovět, bude sparťanský přechod do útoku velmi silný, a to i bez Dočkala.
Známka: 9/10

Útok


Slavia

MV: Hrotový útočník a levé křídlo jsou asi největšími otazníky ve slávistické sestavě, a to možná i pro Jindřicha Trpišovského. Napravo si nejspíše svou pozici z jara udrží poctivák Masopust, u něhož není důvod věřit ve výrazný propad výkonů. na druhé straně hřiště ale zdaleka tak jasno není. Největší potenciál bezesporu dříme v Olayinkovi, jeho probuzení by bylo pro Slavii obrovským posílením. Totéž platí i o další možné variantě Balutovi, naopak jisté a konstantní výkony by u levé lajny předváděl Zmrhal. Co se týče hroťáka, neznámou je i bahrajnská posila Júsuf, který se o místo v základní sestavě pravděpodobně porve s Teclem. Ani jeden z nich sice nemá pověst zabijáka, na druhou stranu do svého systému by Jindřich Trpišovský těžko sehnal lepší z dostupných možností.
Známka: 8/10

JP: Posila z Bohemky Jusuf vypadá na papíře i ve hře velmi dobře. Má kvalitní střelu, umí hlavičkovat, nemá problém obejít hráče 1 na 1, má potřebnou rychlost i smysl pro kombinační hru. Velkým otazníkem je ale u něj zdraví. Stanislav Tecl se teprve vrací po zranění a v generálce proti Žižkovu bylo vidět, že si s míčem zatím tolik netyká. Pak ale Slavia může mít velmi dobrou dvojici hroťáků, skvěle platnou do Trpišovského stylu hry. Do experimentů s Balutou na devítce už bych se radši nepouštěl. Na krajích to pak na jedné straně vypadá na výtečného Lukáše Masopusta, který k předpokladům pro trenérovu náročnou hru přidává i skvělé výkony. Na druhém křídle je to pak otázka. Olayinka zatím rozhodně nepřipomíná posilu za 80 milionů a Zmrhal do ofenzivy nesplňuje očekávání, které v nejlepším klubu ligy od křídla máte. Nabízí se Baluta a rumunská spolupráce se Stanciem v podhrotové trojici, je ale otázka, jestli si něco takového Trpišovský třeba v předkole Ligy mistrů lajsne.
Známka: 8/10

Plzeň

MV: Červenomodří se sice rozloučili se svou dlouholetou oporou Petrželou, kvalita na křídlech jim ale i tak nechybí. Vedle českého dua Kopic, Kovařík se spoléhá hlavně na Joela Kayambu, který po zimním příchodu sice mnohokrát oživil hru nebo dokonce rozhodl zápas, na svůj první zářez v dresu Viktorie stále čeká. Vzhledem k jeho individuální kvalitě by však několik branek nastřádat mohl, což by pro soupeře mohlo být spolu s brankami od hrotových útočníků fatální. Tam totiž trenér Vrba dostává větší manévrovací prostor, neboť Beauguela může doplnit nebo nahradit po zranění se vracející Krmenčík nebo ofenzivní univerzál Mihálik.
Známka: 8/10

JP: Kariéru Michaela Krmenčíka výrazně přibrzdilo zranění a i když už je gólový forvard zpátky ve hře, jeho výkony se zatím těm z dob před úrazem zdaleka neblíží. Jedničkou na hrot by tak mohl být Jean David Beaugel. Na křídle už je to pro Viktorku veselejší, pokud Joel Kayamba naváže na jarní výkony, bude patřit k tahounům mužstva. Nalevo se totéž čeká od Jana Kopice - když bude fit a vzpomene si na svá představení z předminulé sezony, budou plzeňské kraje zatraceně ostré.
Známka: 8/10

Sparta

MV: Podle předsezónních očekávání by pozice v základní sestavě neměla minout křídelníka Hložka, jehož rostoucí výkony mohou rudým výrazně pomoci. O místo v základní sestavě naopak budou svádět tuhé boje Karlsson a Plavšić, přičemž i této zdravé konkurence by kouč Jílek mohl využít ve svůj prospěch. Na druhou stranu, žádný z křídelníku není zrovna gólovým hráčem. Problémem tak pro Spartu může být pozice útočníka. Kozák se do Čech sice vrátil ve velkém stylu, ale postupně uvadal a od března se neprosadil ze hry, po nadějném podzimu zapadl do průměrů i Tetteh. A velké věci se nečekají ani od hostujícího mladíka Graiciara.
Známka: 6/10

JP: Spartu v útoku trápí marodka, kvůli které se jentak nedočkáme Kadlece ani Drchala. Dvojice Kozák - Tetteh však rozhodně nepůsobí na první pohled špatně, je jen otázkou, jestli je řešením, aby oba útočníci hráli spolu, což Jílek v přípravě zkoušel. Na křídlech pak lze čekat mladičkého Hložka, který loni patřil mezi to málo pozitivních věcí na sparťanské hře a navíc je použitelný v podstatě kdekoliv v ofenzivě. Na druhé straně si to můžou rozdat v přípravě velmi dobře se jevící Plavšić a zimní posila Moberg Karlsson, který zcela jistě ještě neřekl poslední slovo.
Známka: 8/10
Autor: Jan Pikous, Martin Vejdělek
Počet zobrazení: 8691
Komentáře (234 / 0 nových)
Momo9
12.07.2019 10:42
#
8/10 Pro Kolare? JP by se mel zpovidat.
r.mrazik
12.07.2019 10:48
#
Momo9
12.07.2019 10:52
#
I ted proti Trnave mel jeden psycho zkrat, ale nastesti to k nemu ani nedoslo ten balon.. on je mental.. dvojka by byt mohl, v pripade ze by jednicka nikdy nebyla zranena a nemela zadny karty. Ja bych ho ale hrozne rad videl chytat, bavi me.. jenom ne za Slavii.
ShowMan
12.07.2019 11:19
#
REPLIKATOR
12.07.2019 11:48
#
Posledni Kovboj
12.07.2019 11:54
#
Alan_Shearer
12.07.2019 11:56
#
Euphael
12.07.2019 13:25
#
Losinho
12.07.2019 13:31
#
fantomas
12.07.2019 15:17
#
KingMaster13
12.07.2019 16:30
#
AjaxFans
12.07.2019 18:57
#
Manik...
12.07.2019 22:36
#
Pinturicchio
12.07.2019 10:46
#
Na té fotce je Souček nebo domingo?
KoryVCF
12.07.2019 10:52
#
T7s
12.07.2019 10:56
#
Pinturicchio
12.07.2019 10:58
#
Timmyyyyyy
Obr Koloděj
12.07.2019 11:00
#
Nejlepší je stejně tarzan Cavani
ratusek
12.07.2019 11:49
#
Capri Cavani?
T7s
12.07.2019 11:59
#
Kreygasm
Posledni Kovboj
12.07.2019 11:54
#
KingMaster13
12.07.2019 16:31
#
EAG le grand amour
12.07.2019 15:06
#
Pablos
12.07.2019 15:43
#
na fotce je Ovečkin
ACSPARTAPRAHA
12.07.2019 15:53
#
Ty's mě dostal tvl
Pinturicchio
12.07.2019 16:13
#
Nebo.
T7s
12.07.2019 10:47
#
takze Sparta titul
r.mrazik
12.07.2019 10:50
#
hodnoceni 1-10 a davat jen 8 a 7 je sranda...
Kolar ve slavii aby dostal 8 je ulet
jestli odejde i druhy african,tak padne obrana slavky o nekolik levelu dolu...plus nemaji porad hrot

kazdopadne sila kadru se nemeni oproti lonsku...porad to je slavia,plzen,sparta...kazdy tym ma svoje slaba mista...sparta zatim nejvice
Momo9
12.07.2019 10:57
#
Tam jsou strasny zmaty
Kapřík
12.07.2019 23:26
#
Donald
12.07.2019 10:53
#
JP je slušnej komik. Podle něho je vlastně Sparta nejsilnější.
Obr Koloděj
12.07.2019 10:58
#
Taky že papírově je.
Hokaido
12.07.2019 11:18
#
Ani náhodou.
Obr Koloděj
12.07.2019 11:21
#
Máte lepší brankáře, pokud odejde Ngadeu i stopery, útok a podle mnohých i křídla. My máme lepší krajní obránce a defenzivní založníky (i když Rarášek říkal, že...). A pak o chlup lepší je Stanciu než Kanga.
Hokaido
12.07.2019 11:29
#
K tomu samozřejmě musíš přidat i trenéra a sehranost. No a jste před náma o parník.

(Podle mě teda tyhle dvě věci taky patří do kategorie „papírově“)
Obr Koloděj
12.07.2019 11:30
#
Nevim, já je tam nepočítám. Ale nejsem odborník.
BaggioRoberto
12.07.2019 15:01
#
Trenér a sehranost jde ruku v ruce a to se uvidí. Já vidím ten hlavní rozdíl ve zraněních. S Dočkalem bychom byli o 50% silnější, především psychicky, bez Vindheima bude hrát Zahustel a to je slabina. A rychlý přímočarý útočník jako Drchal (dříve i Kadlec) bude chybět určitě.
Rarášek
13.07.2019 02:06
#
Co jsem říkal?

Jinak, máte lepšího levýho obránce, pravýho ne ..
Obr Koloděj
13.07.2019 09:05
#
Říkal jsi, že je Sáček lepší než Souček.

Jinak mně se zdá Coufal i Holeš lepší než Zahustel. Vindheima neznám.
Rarášek
13.07.2019 09:37
#
Fotbalově, o kvalitách na DZ jsem neřekl ani dlovo.

Však já to taky říkám jen proto, že já jo.
Mumloch
12.07.2019 11:44
#
Posledni Kovboj
12.07.2019 11:54
#
Gareth Bale 11
12.07.2019 12:37
#
Manik...
12.07.2019 22:37
#
BaggioRoberto
12.07.2019 14:55
#
Možná kdyby byli všichni zdraví a to se jen tak nestane.
Spalovač šancí
12.07.2019 14:25
#
Zřejmě Zdeněk Ščasný
Obr Koloděj
12.07.2019 10:57
#
Kolář je sice průměrák a největší slabina Slavie, ale že by Nita s Hečou předvedli minulý rok ve Spartě něco lepšího? Neřekl bych
Momo9
12.07.2019 10:58
#
Heča byl mega nejistej když chytal.. Nita je zas asi celkem kokot povahově.. taková onanie nad nima nevim nevim
Obr Koloděj
12.07.2019 10:59
#
Hokaido
12.07.2019 11:18
#
Nita je kokot proč? Úplně v pohodě kluk, sympaťák, pro kterýho je rodina na prvním místě.
Momo9
12.07.2019 11:24
#
Protože chytá za Spartu přece.
Obr Koloděj
12.07.2019 11:31
#
Hlavně mi ho bylo líto kvuli nejakymu dementovi na pumpě
Momo9
12.07.2019 11:49
#
Co na pumpě?
teebee8
12.07.2019 13:30
#
v sámošce*
Messi14
12.07.2019 13:47
#
debilni prodavac a bezcharakterni hovado v jedne osobe po nem chtel, ze jestli nebude mluvit cesky, tak at de do prdele a nema tam co nakupovat
Nity se zastal nejaky dedous pokud se pamatuju dobre, Nita mu na oplatku za pomoc s nakupem projevil vdek, naky podpisy a tak
LegaliseRape
12.07.2019 16:03
#
Neskutecny pribeh.
božský John
12.07.2019 11:21
#
Heca hlavne neumi kopnout do mice, to je jeho nejvetsi problem
Selänne
12.07.2019 11:39
#
Hokaido
12.07.2019 11:41
#
Tak když to nevadí u Frýdka a Plavšiče, tak to snad u brankáře přežijeme.
kiciN
12.07.2019 12:46
#
Momo9
12.07.2019 15:20
#
Messi14
12.07.2019 15:49
#
Frydek trefi aspon hrace
RM1999
12.07.2019 16:07
#
KingMaster13
12.07.2019 16:33
#
Manik...
12.07.2019 22:37
#
Dluznik
12.07.2019 23:18
#
Netvor
15.07.2019 19:39
#
Plavšič balon trefí, ale nesmí potkat protihráče...
Kostomlat
12.07.2019 12:03
#
Heča nejistej? To si teda nemyslím. Nejistej byl Kolář.
r.mrazik
12.07.2019 11:08
#
takovy goly a kiksy,co delal Kolar, tak brankari sparty rozhodne nedelali...vzdyt je kolar totalne marnej
Obr Koloděj
12.07.2019 11:17
#
Nita proti Boleslavi a Karviné.
r.mrazik
12.07.2019 13:16
#
Kolář pořád
Scorsesehö_öbočí
12.07.2019 10:57
#
Jestli se střed Slavie sehraje, tak to bude docela strašák
Obr Koloděj
12.07.2019 11:01
#
Papírově bude Sparta asi nejsilnější. Ale to byla skoro každý rok za poslednich 10 let a vytěžila z toho 2 tituly.
Bakary3
12.07.2019 11:04
#
Není těch článků skoro na jedno téma už nějak moc? ...

Jinak mi to přijde mimo.

Jednak nesouhlasím s čísly, ikdyž vím, že je to subjektivní.
Ale dát golmanům Slavie 5/10, jako kdyby měla pomalu nejhorší golmany v lize, přestože je Kolář vlastně repre čtyřka...
Záloze Sparty 9/10, přestože bude hrát tragik frýdek, s ním dost možná třeba Hašek / Sáček, což jsou pro mě tak 6-7/10... na lajně Plavšič... Jestli to vytrhne skvělej Kanga a Trávník, který bude hrát nezvykle spíš níž, to tedy nevím. Dočkala nejde počítat.

Jinak obrana Slavia i po odchodu Deliho pro mě 9/10, s Delim bych dal 10/10, protože takovou obranu v ČR nepamatuju.

To hodnocení mi přijde jak tipovačka.

A pak a hlavně, ten článek nemá pro mě vůbec výpovědní hodnotu, "kdo má nejlepší tým" zdaleka neodráží hodnocení jednotlivých řad 1-10, co by bylo Spartě platný mít vše 10/10, když nemá systém, zatímco Slavie nebo Plzeň by díky systému hry dostali třeba 8/10 i se slabšími hráči..
Kiwi-21
12.07.2019 11:10
#
No právě pro mě střed zálohy Sparty je tak na 6 max 7
Dočkala nepočítám, Kanga to tahá sám
A pak alibista Sáček 5-6,Frýdek 5-6,Hašek 6a Trávník 7-8
T7s
12.07.2019 11:11
#
argumentovat tim, ze je Kolar repre ctyrka je fakt gol.. tam to tlacej agenti samozrejme, tam fakt nejde o kvalitu golmana
Bakary3
12.07.2019 11:17
#
Ale ono to tak je.. Kolář umí zakiksovat, ale taky zachytat jako blázen.
A do repre vezmeš radši golmana, který si zachytal poháry, než někoho, jehož strop byl zápas proti Spartě / Slaviii / Plzni...
Mumloch
12.07.2019 11:46
#
r.mrazik
12.07.2019 13:17
#
jestli bude kolar nekdy chytat za repre,tak to at radeji rozpusti
lampas
12.07.2019 11:27
#
Selänne
12.07.2019 11:47
#
Kiwi-21
12.07.2019 12:58
#
To možná Ano
Ale upřímně vyjmenuj mi 5.nejlepsich českých golmanů?
1.Pavlenka
2.Vaclík
3.Koubek
4.Kolař
5.Hruška???, Nguyen???
Opravdu nevím
Ta trojce je jasná asi pro všechny až na pořadí prvních 2 ale za 3.Koubkem už to tak jasné není
Bakary3
12.07.2019 13:44
#

Je to tak.
A v tomhle pripade bych ani nerekl "je to smutny" protoze ta prvni trojka je vic nez solidni a kdo vi, treba neco bude z Jarose z Lpoolu, z Kovare z MU...
kattos
12.07.2019 14:31
#
Acquanni
12.07.2019 19:35
#
Ta naše první trojice je stejně luxus vzhledem k tomu kde je reprezentace teď celkově
exot12
13.07.2019 07:49
#
Nguyen je Čech? Nie je to Slovák?
Mumloch
13.07.2019 09:20
#
Nie je.
Netvor
15.07.2019 19:41
#
Je to rákosník
kattos
12.07.2019 14:29
#
Ale tam ani nejde o Koláře, toho nějak podle mně i vystihl.
Ale Kováře tam úplně zkritizoval jakoby to byl nějakej klaun nebo jako kdyby k tomu měl osobní důvody.
Přitom Kovář je ideál dvojika pro Slávku, zkušenej, má za sebou zápasy v Evropské lize.
Slavii nikdy spešl nepotopil.
Momo9
12.07.2019 15:21
#
Taky nechapu toho Kovare
kattos
12.07.2019 14:31
#
To taky, ale fakt že není v české lize vyloženě lepší golman.
Kiwi-21
12.07.2019 11:07
#
Slavia-63 MV-30 JP-33
Plzeň-60 MV-29 JP-31
Sparta-60 MV-27 JP - 33

Nevím no titul čekám že bude ve Slavii a taky že Plzeň skončí před Spartou i když asi těsně
bobis21
12.07.2019 11:09
#
Takhle rozdělené na řady bych řekl, že brankáři Sparta, obrana Slavia (možná v těsném závěsu Plzeň?), záloha určitě Slavia a útok asi Plzeň, pokud bude mít krmelec formu. Celkově ale za mě jasný favorit Slavia, protože ta jejich záloha a krajní beci jsou vysoko nad zbytkem ligy podle mě...
Mumloch
12.07.2019 11:47
#
Ty jednotlivé řady bych dal stejně.
Dru Zeree
12.07.2019 11:11
#
Jako dát záloze, ve které se nachází Frýdek, Hašek, Sáček a Plavšič 9/10 to už chce silný kuřivo. A ještě ji postavit na úroveň Souček-Král-Stanciu
Kiwi-21
12.07.2019 11:13
#
T7s
12.07.2019 11:15
#
Momo9
12.07.2019 11:25
#
Donald
12.07.2019 11:41
#
cetto
12.07.2019 11:43
#
No v nejlepší variantě z Tebou jmenovaných bude v sestavě max jeden. Myslím si, že se pánové nesnažili srovnávat hráče širšího kádru, protože kdybys to dělal, tak na roveň Tebou zmíněných bys musel v Plzni dát Kovaříka nebo Herce a ve Slavii Hromadu a Mingazova.

Když srovnáváš čistě ideální záložní čtveřice/pětice, tak na tom Sparta až tak špatně není. Dočkal, Kanga, Trávník, Hložek..to jsou všechno kvalitní hráči. Není to na 9/10, ale to už je asi šumák, jestli tomu dáš 9 nebo 8. O tolik horší než Zmrhal, Souček, Král, Stanciu, Masopust to není...
Nr.Nobody
12.07.2019 11:44
#
Tak Dočkal je celou sezónu mimo.
Spalovač šancí
12.07.2019 14:27
#
A Hložek jde v zimě do Slavie
Selänne
12.07.2019 11:47
#
REPLIKATOR
12.07.2019 11:49
#
Posledni Kovboj
12.07.2019 11:55
#
Gareth Bale 11
12.07.2019 12:38
#
KingMaster13
12.07.2019 16:36
#
Infi
12.07.2019 16:38
#
Manik...
12.07.2019 22:39
#
HonzaBanik
12.07.2019 11:23
#
JP? Spíš JV, ne? Podle hodnocení Sparty
Reggie
12.07.2019 11:34
#
Pinturicchio
12.07.2019 11:45
#
Jiří Višara?
jarouss
12.07.2019 14:59
#
A to přitom fandí Slavii
lampas
12.07.2019 11:26
#
"Přemysl Kovář opravdu není dvojkou, na kterou by se kouč Trpišovský mohl spolehnout třeba v Evropských pohárech při zranění Ondřeje Koláře."....to jsou zase odborníci tady, zlatej idnes.cz
Momo9
12.07.2019 11:26
#
Za me radsi Kovar nez Kolar.
Mumloch
12.07.2019 11:48
#
lampas
12.07.2019 12:05
#
Selänne
12.07.2019 13:03
#
Rarášek
13.07.2019 02:08
#
Přemek byl skvělej.
mistr129
13.07.2019 11:59
#
Čas toho druhého slova je důležitej
Rarášek
13.07.2019 12:10
#
Však já vím .. Ale rád bych ho zas vidělchytat ještě.
mistr129
13.07.2019 12:12
#
To já ne, ačkoliv bych mu to svým způsobem. Jestli se smíří s rolí trojky, tak ho rád uvidím u nás hodně dlouho...
Mumloch
13.07.2019 12:20
#
mistr129
12.07.2019 11:27
#
Fakt myslíš, že kdyby se před zápasem proti Realu zranil Kolář, šel by chytat Markovič?
Elliasson
13.07.2019 15:01
#
Vantruba to jistí.
Nr.Nobody
12.07.2019 11:28
#
Nejlepsi kridla a utok mame my. Slavie ma nejlepsi stred zalohy. Obranu mame ted se Slavii srovnatelnou (pokud odejde Deli i Ngadeu). A nejlepsiho brankare Sparta.
Obr Koloděj
12.07.2019 11:32
#
Hruška mi přijde lepší než ti 2 sparťanští.
Wendigo
12.07.2019 12:00
#
Ten útok v podobe trojice Krmenčík - Beauguel - Chorý ti kvitujem, ale tie krídla asi skôr nie... Máš na mysli trojicu Kovařík, Kopic, Kayamba? Na RW prípadne môže nastupovať aj Mihálik... Kto bude u vás v tejto sezóne hrať na AM? Čermák a Hořava?
Nr.Nobody
12.07.2019 12:35
#
Zaklad - Kovarik, Mihalik a na lavicce Kayamba a Kopic.

Koho tam ma ted Slavie bez Stocha? Masopusta a Zmrhala?
Wendigo
12.07.2019 12:56
#
Na RW vidím v Slavii stále veľký potenciál v Balutovi, ďalej sú tam na krídla aj Olayinka, v prípade potreby van Buren.
Blasphemer
12.07.2019 13:49
#
Kovařík už snad ne, prosím.
Blasphemer
12.07.2019 12:10
#
r.mrazik
12.07.2019 13:17
#
KingMaster13
12.07.2019 16:38
#
Hokaido
12.07.2019 11:33
#
Záloha Sparty 9/10? Tak díky Piky, konečně jsem se dozvěděl něco nového.
Posledni Kovboj
12.07.2019 11:56
#
docela vysmech
KingMaster13
12.07.2019 16:39
#
I ta obrana je docela nahodnocená, když tam bude beztak hrát dost Zahustel, jelikož ten Nor prostě nevěřím že vydrží zdravej
Bakary3
12.07.2019 11:34
#
Jinak já bych to složil asi:

Nita - Coufal, Ngadeu, Kúdela, Bořil - Souček, Král - Masopust (nebo podle formy Kopic, Kayamba?), Stanciu, Hložek - Krmenčík (nebo ve formě Tetteh, Beauguel?)
Bex5
12.07.2019 12:04
#
Hrosovsky nee?
Bakary3
12.07.2019 12:22
#
Už ho beru, že je pryč
Jinak bych asi váhal Hrošovský / Král
Nr.Nobody
12.07.2019 12:35
#
Vahal
Bakary3
12.07.2019 13:46
#
Vahal, no.
Vim, ze Hrosovsky je skvelej, vy ho vidite casteji a lip tak docenite jeho kvalitu. Ja vidim casteji Krale a lip tak zas docenim jeho kvalitu.
A Kral je fakt skvelej.
Nr.Nobody
12.07.2019 14:05
#
Kral je skvelej. Ale urcite ne misto Hrosovskyho, spis misto Stanciua.
Bakary3
12.07.2019 14:37
#
Nevim, to tlaceni Krale na ofenz. zaloznika mi prijde jako nesmysl, nejsilnejsi je zezadu.
r.mrazik
12.07.2019 14:52
#
mi zas prijde nejsilnejsi jako bezec mezi DM a AM
Bakary3
13.07.2019 01:25
#
Asi jo, ale z vychozi pozice DM.
r.mrazik
14.07.2019 12:08
#
Může být
Spalovač šancí
12.07.2019 14:48
#
Na ligu by to klidně mohlo být bez obou v deseti. Ale do pohárů si umím představit situace, kdy by Král byl lepší volba.
Bex5
12.07.2019 13:05
#
Tak jsem to nakonec odhadl dobre ... co ten Ngadeu? jen te seru
ShowMan
12.07.2019 12:51
#
to už se ten novej ročník dohrál, že se ví TOTY
Rarášek
13.07.2019 02:10
#
Nita - Vindheim, Kaya, Ngadeu, Bořil - Král, Sáček - Kopic, Stanciu, Kanga - Krmenčík
Bakary3
13.07.2019 06:39
#
Ty jsi s tim Sackem misto Soucka musel byt teda sakra zcakanej
Kiwi-21
13.07.2019 07:23
#
Rarášek
13.07.2019 09:35
#
Hrozně.
mistr129
13.07.2019 11:58
#
Losinho
13.07.2019 15:52
#
Rarášek
13.07.2019 16:27
#
Co je?
Losinho
13.07.2019 17:27
#
Nedat tam nejlepšího hráče ligy je fraška, Kaya co se neprosadil u vás ani v Gala naposledy je taky slušnej úlet. Lepší by byl Kúdela, Hubník, Brabec a asi i Hovorka.

Do Vindheima jebat nebudu, když ještě nehrál, ale taky mám pochybnosti jestli bude lepší než Coufal nebo Holeš.
Rarášek
13.07.2019 17:41
#
Kanga i Stanciu tam jsou. Suka bych ve svý ideální sestavě prostě neviděl, ikdyž tu na DM nemá konkurenci, mám radši jinej typ zálohy. Být v Plzni Hrošovský ještě, jde místo Sáčka.

Brabce i Kúdelu mám rád, ale Kaya je kvalitou nad nima, uvidíme, jak to bude vypadat v sezóně až se ustálí stoperská dvojice.

Vindheim je na míle před oběma, uvidíš(pokud bude zdravej )
Losinho
13.07.2019 17:56
#
Škoda, že netrénuješ Spartu
Rarášek
13.07.2019 18:12
#
To by mě nebavilo, na to nemám dostatečný taktický znalosti. :-)
Losinho
13.07.2019 18:16
#
Tak snad aspoň u toho Vindheima bude na co koukat
Posledni Kovboj
13.07.2019 16:33
#
Rarášek
13.07.2019 17:05
#
Co vám jebe? Co ti příjde vtipný?
T7s
17.07.2019 11:19
#
REPLIKATOR
12.07.2019 11:50
#
Sparta 5/10 a nemusíte to ani číst.
Pinturicchio
12.07.2019 11:52
#
REPLIKATOR 0/10 a můžete ho rovnou smazat.
REPLIKATOR
12.07.2019 11:56
#
Replikátoři nejdou smazat.
Pinturicchio
12.07.2019 12:01
#
Wendigo
12.07.2019 12:03
#
 neuminis 
12.07.2019 12:10
#
jdou, ale je třeba použít to tlačítko na Dakaře
bradecek
13.07.2019 11:56
#
KingMaster13
12.07.2019 16:40
#
bradecek
13.07.2019 11:56
#
SIRBRANIKE
13.07.2019 13:39
#
kattos
12.07.2019 11:52
#
Kovář přebral autorovi holku ne?
Mumloch
12.07.2019 11:58
#
Co?
Apple
12.07.2019 11:53
#
Ty vole, koho by mela mit Slavia v zaloze, aby dostala 10? Slavia ma individualne i co se tyce spolecnyho fungovani nejlepsi zalohu v lize minimalne za poslednich 10 let. Priposranost dat 10 v tehle anketach fakt nemam rad.
urbis_
12.07.2019 11:55
#
Lepší křídla. Hlavně to levé Olayinka/Zmrhal za zbytkem kádru dost zaostává.
naheCZ
12.07.2019 12:17
#
Křídla se hodnotí u útoku...
urbis_
12.07.2019 17:46
#
tak to pak Slávia jasných 10/10. Za mě atakuje limit toho, co je v českých podmínkách vůbec možné.
naheCZ
12.07.2019 21:26
#
Přesně tak...v lize bez konkurence a to i za několik let. Můžeš tam argumentovat Hušbaurem a jeho přínosem směrem do Evropy...ale on tam hrát nebude a tady se hodnotí liga.
urbis_
12.07.2019 11:59
#
"Tetteh však rozhodně nepůsobí na první pohled špatně"

Tetteh nepůsobí špatně při zklepávání míčů, ale co se týče hry dopředu, tak už je přes půl roku totálně mimo.
stas87
12.07.2019 12:05
#
Radsej by si tam mal ceskeho talenta Julisa, ze?
ratusek
12.07.2019 12:08
#
Ani jeden nedosahuje kvalit Sparty. Ale Tetteh se třeba ještě vzpamatuje.
urbis_
12.07.2019 17:47
#
Tak ten je to samé že.. nadějný úvod, ale po problémech už se do toho nedostal. Jen mu nikdo nedával druhou šanci.
Rozhodně by teď dávalo větší smysl poslat Tetteha na hostovačku kde by se mohl rozehrát, a vytáhnout někoho z juniorky.
Rarášek
13.07.2019 02:11
#
lampas
12.07.2019 12:10
#
Brankář: Sparta (3b), Plzen (2b), Slavia (1b)
Obrana: Slavia, Plzen, Sparta
Záloha: Slavia, Sparta, Plzen
Útok: Plzen, Sparta, Slavia

Sparta 8 bodů, Plzen 8 bodů, Slavia 8 bodů
ShowMan
12.07.2019 12:50
#
Gareth Bale 11
12.07.2019 12:38
#
Ty číslený hodnocení jsou ve vetšině připadů teda úplně mimo.
jackinho10
12.07.2019 12:44
#
Ja nevim, ale pod slovem “kadr” si nepredstavuju zakladni 11ku a nebudu se tady zastavat Kolare, ale aby dostal 5 a byl horsi nez napr. obrana sparty, tak to je podle me trochu moc
ratusek
12.07.2019 13:34
#
Antitalent
12.07.2019 17:06
#
Kolář dostal 8
kilobyte
12.07.2019 12:58
#
Ale marodku máme nejsilnější my.
ratusek
12.07.2019 13:34
#
10/10
KingMaster13
12.07.2019 16:41
#
spekulant
12.07.2019 14:00
#
Slavia má jednoznačně nejlepší tým, dojde si nejspíš pro další titul, ale nevěřím, že je to do budoucna ekonomicky udržitelné, pokud nebude LM.
Tvrdík přivedl Hovorku s Holešem za 70, Stancia za 100. Ještě chtějí gólmana a stopera, to se můžem dostat na nějakejch 250M. Naproti tomu se prodal Deli, ze kterýho kápne 30M a možná odejde Ngadeu, i tak to vyjde třeba na mínus 100M. Další věc jsou šílené smlouvy, Souček 4M měsíčně, Stanciu údajně 3,5M a jestli udrží Ngadea, nebo přivede někoho na TOP úrovni, tak to bude taky raketa.
S LM to samozřejmě bude pohoda, ale co když failnou? Za Součka nikdo víc než 200 nedá a pak už je větší prodejní potenciál asi jen v Královi
Euphael
12.07.2019 15:41
#
v ceskych podminkach je to bez LM dlouhodobe neudrzitelne....odmeny za umisteni v domaci soutezi je mizive, narozdil od zahranici
h8_sfatto
12.07.2019 14:05
#
jednoznačně Sparta, ale ten výkon tomu zatím neodpovídá
spekulant
12.07.2019 14:06
#
Sparta má nejvyšší potenciál v týmu, ale momentální kvalitou a sehraností zaostává
h8_sfatto
12.07.2019 14:05
#
jednoznačně Sparta, ale ten výkon tomu zatím neodpovídá
cakky
12.07.2019 14:45
#
Jednoznacne? Sparta??
Losinho
12.07.2019 14:07
#
Gólmani

Slavia - 6
Plzeň - 7
Sparta - 9

Obrana
Slavia - 9
Plzeň - 8
Sparta - 7

Záloha
Slavia - 9 (protože Zmrhal)
Plzeň - 7
Sparta - 7

Útok
Slavia - 7
Plzeň - 9
Sparta - 8
Mumloch
12.07.2019 14:13
#
Zmrhala by jako křídlo počítali do útoku.
Losinho
12.07.2019 16:18
#
Jj, to mi přijde jako blbost, zvlášť když Zmrhal je jeden z nejdefenzivějších křídeláků. Prostě do hodnocení zálohy počítám.. záložníky
andrew96
12.07.2019 14:35
#
Zmrhal to jako pomyslný jazýček já vahách zvedl z osmičky.
Kang & Kodos
12.07.2019 14:43
#
*z desítky
Blasphemer
12.07.2019 14:50
#
andrew96
12.07.2019 14:53
#
"Avšak vlivem silného protivětru nechali brzy Stuttgart daleko před sebou."
Spalovač šancí
12.07.2019 14:58
#
Já ti nevím. Sice toho Jarda děsně zadrbe, ale i tak produktivní je. Navíc je neuvěřitelně běhavý, což v kombinaci s Bořilem a na druhé straně s dvojicí Coufal + Masopust vytváří rozhodně nejsilnější kraje v lize směrem dopředu, aniž by propadaly dozadu. A i díky tomu může dominovat střed zálohy.
Umím si představit, že by JZ8 měl dvojnásobek bodů, ale to by nebyl v lize. Z mého pohledu je to opak Hušbauera a jemu se směje málokdo.
Losinho
12.07.2019 16:16
#
No to jsem myslel že je zřejmý
r.mrazik
12.07.2019 14:54
#
obrana:
sparta 6, plzen 7

utok: sparta 7
Losinho
12.07.2019 16:17
#
Za mě máte lepší útok než my (ať s křídlama nebo ne)
r.mrazik
12.07.2019 16:24
#
mozna..ono to je dost tezky..ti hraci treba kvalitu maji,ale na hristi to moc videt neni...takze se to pak tezko hodnoti
Kang & Kodos
12.07.2019 16:27
#
Slavie - 7,8 (bez Ngadeua 7),9,7
Plzeň - 7, 7, 7,8
Sparta - 8,6,8,7
Liquid
12.07.2019 17:48
#
obrana Sparty 7 s těma vemenama Kayou, Urošem, Hanouskem, Zahustelem, obrana sparty 3 maximálně 4 !!!
exse
12.07.2019 15:09
#
Hodnotit 4 hráče dohromady číslem 1-10 je blbost. Já bych to viděl takhle:

SLAVIA (94/110)
Kolář (8)
Coufal (8), Ngadeu (10), Kúdela (8), Bořil (8)
Král (9), Souček (9)
Baluta (8), Stanciu (10), Masopust (8)
Yusuf (8)

Plzeň (87/110)
Hruška (8)
Řezník (7), Hubník (8), Brabec (8), Limberský (9)
Kalvach (8), Hořava (7)
Kopic (9), Čermák (6), Kayamba (9)
Beauguel (8)

SPARTA (86/110)
Nita (9)
Zahustel (6), Kaya (7), Radakovič (7), Costa (8)
Kanga (10), Frýdek (7)
Hložek (9), Trávník (7), Karlson (8)
Tetteh (8)
T7s
12.07.2019 15:36
#
Zahustel 6??
Losinho
12.07.2019 16:17
#
Tam mělo být mínus.
RM1999
12.07.2019 16:26
#
To bude překep, 9 je na numerické klávesnici nad 6 a při psaní naslepo se člověk občas splete.
Liquid
12.07.2019 17:49
#
uroš skoro stejně dobrej jak reprezentant Kúdela, Coufal a Zashutel rozdíl jen 2 bodů ?? Costa stejně dobrej jak reprezentant Bořil, který má rozhodně víc kvalitních centrů a je rychlejší...
urbis_
12.07.2019 17:54
#
Stanciu s Kangou vs Souček s Králem
urbis_
12.07.2019 17:55
#
Jako jo. Stanciu s Kangou nejsou špatní fotbalisté. Kdyby nezapomínali na práci pro tým a makali i do defenzivy, tak slušná 8-9. Ale v tom případě by Souček s Králem museli mít 12.
RadekVonCZE
12.07.2019 15:11
#
Skënderbeu nesmí deset let do pohárů
Osminásobný mistr albánské ligy Skënderbeu Korcë nesmí deset let startovat v evropských pohárech. Sportovní arbitrážní soud klubu potvrdil trest, který mu loni uložila UEFA za ovlivňování zápasů v domácích i mezinárodních soutěžích. Podle agentury AP jde o nejdelší distanc za manipulování výsledků v historii UEFA. (ČTK)
Mateset
12.07.2019 15:33
#
5/10 Kolář ? To je jako snad nejhorší gólman v lize? To asi těžko a ze by jiný golmani zachránily sparte nebo Plzni nějaký mega množství bodu se taky říct nedá. Jasný kiksy dělá šle nohama hraje dobře max ho tak nahradit Ngyunem ale třeba tak dobrej letos nebude
F.Torres
12.07.2019 17:41
#
Hodnoceni o nicem. Celkove utocnik muze byt 10/10, ale kdyz mu zal9ha nic nepripravi, tak sam gola neda.

Nejdulezitejsi je tymovost, trener a sehranost. Neni to o jednotlivcich.
Liquid
12.07.2019 17:50
#
to je pravda, ale v titutlku to máš jasně, tu se hodnotí kvalita kádru, to čím se oháněl Ščasný, že má Sparta loni nejlepší
KingMaster13
12.07.2019 18:00
#
Co to má Bohemka za hnus dresy? ty kráso tak to je masakr
Mumloch
12.07.2019 18:05
#
Neměla to už minulou sezonu?
Davor27
12.07.2019 19:34
#
Brankári:
Slavia 7
Plzeň 7
Sparta 8

Obrana
Slávia 8,5
Plzeň 8
Sparta 7

Záloha
Slávia 9
Plzeň 7,5
Sparta 8

Útok
Slavia 8
Plzeň 9
Sparta 8

Spolu
Slavia 32,5
Plzeň 31,5
Sparta 31
LP6
13.07.2019 03:04
#
Opravdu tuto zbytecnou otazku musime pokladat?
Andis
13.07.2019 10:26
#
To jako fakt? Chápu že se o něčem musí psát, ale to vážně tady je tolik děcek co dávají známky jednotlivým hráčům, jak kdyby to o něčem svědčilo Mazec
Lof
17.07.2019 12:33
#
Konecne jsem se dostal k tomu, ze si to prectu a nestacim se divit. To hodnoceni je slusne mimo.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.