Šestý ročník turnaje před sezonou si zahraje 18 evropských klubů

18.04.2018, 10:47
Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (156)

Přidat komentář
Placebo

OT: Řešilo se někde FIFA x PES 18? Nemůžu si vybrat.

Reagovat
smazaný uživatel

FIFA

Reagovat
smazaný uživatel

Fifa

Reagovat
Al Capone

FIFA

Reagovat
Fodbalysta

FIFA - není o čem

Reagovat
smazaný uživatel

já mám oboje a každá vyniká v něčem jiným, je to hodně o osobní preferenci

Reagovat
Placebo

Já jsem vyrostl na PS2 a PES. Už od doby, kdy se to jmenovalo jinak. S licencemi jsem neměl problém, protože hratelnost a master league byly na top úrovni, ale konzoli jsem neměl v ruce tak pět let, takže netuším, jak se to od té doby pohnulo.

Reagovat
smazaný uživatel

PES sice licence furt moc nemá, ale existuje na to milion patchů ,který tam ty licence dodá, takže v tom problém fakt není. Mě osobně baví PES víc, protože hraju hlavně singleplayer a ta hra je oproti FIFĚ dost taktičtější, zatímco FIFA je víc o osobních soubojích. Kdyby si chtěl hrát spíš multiplayer, tak to je asi lepší FIFA, přecejen FUT o dost víc propracovanější než myClub, i když na něj dost nadávek. Jediý co mě na PESku víceménně sere je to, že na vyšších obtížnostech se absolutně smazávaj rozdíly mezi týmama a když hraješ třeba Master League v český lize, kterou si můžeš stáhnout přes patch, tak zápas v LM proti PSG je stejně těžkej jako zápas v poháru proti Opavě. Skriptování, kdy si ta hra prostě usmyslí, že jeden tým teď prostě dá gól, nebo bude jednoduše víc na míči je dost v obou hrách, v tom si nevybereš.

Reagovat
Placebo

Stejně jako jsou patche pro PC, tak jsou i pro Xbox nebo tu narazím na problém?

Reagovat
AC.Milan

Na xbox patche nevychazi, vyeditujes si to nejak jedine sam, neni moznost ale vlozit dresy a loga. Na PC a PS4 to patchnes bez problemu

Reagovat
Placebo

No tak tím je asi rozhodnuto

Reagovat
AC.Milan

jasny tak ja mam treba oboje, ale na xboxu hraju teda PES, licence me nejak nestvou

Reagovat
Placebo

Licence mě taky neštvaly, když jsem měl hromadu času na edice mužstev, dresů, znaků a všech hovadin. Dnes už tolik času není.

Reagovat
Stannis Baratheon

Reagovat
smazaný uživatel

PES - pomalejší hra, reálnější fotbal, není to úplně, že by akce střídala akci, lepší "Player mode" (vytvoříš si vlastního hráče a hraješ jenom za něj)

FIFA - často rychlejší hra, pro mě osobně zábavnější hra na oddech (až na FUT), lepší manager mode (o parník, co se týká realismu přestupových částek, všech možností ohledně vyjednávání smluv atd., mnohem větší množství lig, ideální pro Road to Glory series - jestli tě baví SP a budování klubu od píky, tak jdi do Fify).

Reagovat
smazaný uživatel

U Fifa jsou dulezite "Sliders" a celkova nasteveni hry.

Pak se dostanes do uplne jineho lvl.

Reagovat
smazaný uživatel

Tak já taky slidery používám už několik let. Klasický Legendary je na mě moc lehký.

Reagovat
smazaný uživatel

Nastav hlavne soupere na youtube je spoustu ruznych variant. Pak je urcite fajn dalsi nastaveni jako asistence pri prihravce nebo asistence pri lobu a dalsi podobne veci. (je tam toho vice)

Pak je to v prvni rade tezke, realne a celkove je to hlavne o tom jakou zvolis taktiku, rozestaveni, ukoly pro hrace nebo herni projev a dalsi parametry.

Reagovat
Banikovec7

ja hravam vse na manualni a malem jsem sestoupil s Man City

Reagovat
Banikovec7

Misto melo byt

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

Tak to je pak jiná. Já mám popravdě radši semi asistenci až na střely, bránění a centry (tam mi nevadí full auto), ale přihrávky mám radši alespoň asistovaný.

Reagovat
Banikovec7

Me to s tou podporou vubec nebavi, prijde mi, ze pak staci akorat mackat prihravku a vzdy se dostanes do sance, i proto jsem prestal hrat online, protoze takovych je tam plno.

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

Tuhle keci mám rád. Bych tě chtěl vidět. Ale jo, viděl jsem týpka, to je jedna z pár her, co jsem hrál online a ten mi neskutečně loupnul 3 branky, 3 šibenice, že by to ani netrefil Messi nebo CR7. Takže záleží na odehraných minutách a zkušenostech.

Já jsem skončil hry bez posuvníku v momentě, kdy jsem s Readingem se sestavou na sestup ovládal PL. To bylo na WC a porazil jsem každého, nebo byla remíza. Ale hrál jsem v křeči. Nepouštěl jsem soupeře k míči a bylo to dost psychicky náročný. Neodpočinul jsem si u té hry. Radši třeba soupeře pustím do šance, nesoustředím se tolik na obranu a prostě ho nechám vyhrát. Ale odpočinu si a baví mne to.

Reagovat
zelda

???

já teda nevim, ale legendary není nic tak složitýho?

Kde jsi ranked v online seasons nebo ve FUT? Já hraju poslední 4 roky online každej rok div1, kdy do nějaký 4-5. divize postoupim třeba se dvěma ztrátama, jinak samý výhry...a pak nějak ukopu postupy v první sezoně a dostanu se do div1...

a když hraju career mode, tak si vezmu nejakej tym ze čtvrty ligy a kazdou sezonu vyhraju ligu kam postoupim...na legendary, a neni to ani problem....

Reagovat
smazaný uživatel

Nehraju online od doby, co jsem hrál online fifu 10 a ti hráči mne vypékali způsoby, kde mne nevyklepe ani na legendu AI. Jsem nechápal. Já si spíš rýpnul, protože jsem takhle znal dost lidí, co takhle mělo řeči. Ale v poho. Hraju jen off karieru za trenéra, Be a pro mne nebaví. A beru si týmy, které jsou delší dobu neúspěšný. Inter apod. Nebo třeba kluby z velkých měst, které jsou na dně. Leeds apod. A vytahuji je nahoru. Hraju vesměs jen PL a 2. ligu nebo Serii A.

Reagovat
cink

Inter

Reagovat
Stannis Baratheon

a já že co to jsou oddy

Reagovat
smazaný uživatel

FIFA - neni o cem se bavit

Reagovat
AC.Milan

a proc FIFA podle vas? Jsem trosku prekvapenej, ze je vas tolik Za mě PES jednoznačně realnejsi fotbal...to tolik delaji ty licence? FIFA ma vybornou tu omacku okolo to se musi nechat, ale jak se ma hrat fotbal, tak pro mě jasně vitězí PES

Reagovat
smazaný uživatel

Tak třeba Career Mode a multiplayer jsou dvě věci, ve kterých má FIFA strašně navíc (když nepočítám Become a Legend, ten má lepší PES, ale ten mód sám o sobě je strašně omezenej a lákavej pro minimum lidí).

Stejně jako kdybych si měl vybrat hru, kterou budu hrát s kámoši na gauči, tak jdu do FIFY.

Reagovat
zelda

career mode ve fifě se nezměnil od fifa 14, pořád ty samý chyby a kromě tréninku snad žádný inovace...

ligový zápasy klidně 3x do týdne, skoro žádný statistiky, nemožnost podívat se na předchozí roky, každej zápas stejnej gameplay, youth academy plná bugů, přestupy absolutní nesmysly atd....

letos jsem fifu koupil v akci až půl roku po vydání, ale příští titul už nekupuju...

soustředí se akorát na FUT, kde vydělávaj spoustu peněz a na offline uplně kašlou

Reagovat
smazaný uživatel

Já si Fifu 18 koupil na PS4 s tím, že budu točit vymakany lets play na youtube s videi okolo, jako highlighty apod. A těšil jsem se konečně na ročník, který vlastním a kde BVB reálně měnilo trenéra. Chtěl jsem hrát za BVB. A pak jsem zjistil 2 věci. 1. ve Fifě 18 chybí stadion BVB, což nechápu. A 2. nějakých 17 let na PC kromě výjimek je znát, takže se učím ovládání od amatéra na gamepadu.

Ale jak říkáš. Nesmyslný transfery...nesmyslně nahlodaný zápasy, takže i top tým potřebuje široký kádr. Jinak jsou hráči unaveni. Youth academy docela jde, pár hráčů jsem si do prvního týmu dostal. Ale ty statistiky chybí. I realita výkonů Messiho, CR7 a dalších top hráčů je na hlavu.

Jak říkáš, hlodaj prachy z online a na off mody serou. Ale co chválím...že ve slabém klubu udržím hvězdy. To v nových FM nejde a prorazit s podprůměrným týmem 2. anglické ligy je o hodně těžší. A je snadnější získat hvězdy do svého týmu, když na ně máš peníze. To i ve starém FM byl problém a Birmingham jsem budoval do širší špičky PL 3 sezony a ještě to bylo málo.

Reagovat
smazaný uživatel

Signul Iduna Park tam není, protože si práva na něj koupil PES. Stejně jako na Nou Camp.

Reagovat
smazaný uživatel

Jsem četl no zklamání...příští fifu koupím podle stadionu. Nebudu hrát za BVB na 40K Waldstadionu

Reagovat
FC Porto FC

Ten stadion je změnit za jiný fifa stadiony, tak že i za větší

Reagovat
smazaný uživatel

Jasný, třeba na Olympijský nebo La Bomboneru. Ne, v tom jsem perfekcionista

Reagovat
FC Porto FC

Jsou tam i normální co se hodí. Nepočítej s tím že v 19 bude mít bvb origo stadion

Reagovat
smazaný uživatel

Než se naučím fifu na gamepadu, tak to bude 20ka

Reagovat
smazaný uživatel

Nehodí se žádný, jsem perfekcionista. Stejně jsem nedokázal hrát za Porto nebo Benficu, i když jsem chtěl. Ty kluby mají tak ikonické stadiony, že je ostuda je ve Fifě nemít. Stejně tak Nou Camp. BVB má jeden z největších stadionů v Evropě. Adekvátní by byl stadion bez atletické dráhy s 80.000 kapacitou. Kdybych hrál LL, tak ty stadiony jako Bombonera apod nevypadají zle. Ještě se mi líbil ten 35.000 s krytou střechou. Nebo Eastpoint arena. Ale to jsou stadiony pro průměrné kluby. Pro Leeds nebo nějaký klub mi to nevadí. Ale za BVB v tom hrát nebudu. Pro mne BVB není priorita. Třeba 19ku mít budu a budu hrát za někoho v Anglii. Ale ten stadion k nim patří. Za ty prachy by si EA licence dovolit mohlo.

Reagovat
FC Porto FC

Porto mělo stadion ve fife ale to už je tak 12 let zpátky EA prachy na licence má jen je bvb a ostatní prostě prodali Konami

Reagovat
smazaný uživatel

a jsme u toho, Konami dalo víc

Reagovat
smazaný uživatel

Jasně, ale když to srovnáš s tím, co má, resp. nemá PES, tak je to pořád o parník lepší. Jinak CM bylo nejlepší ve FIFA 10 v old gen verzi. Jinak já pravděpodobně taky FIFU 19 hned kupovat nebudu a spíš si koupím Origin Access až tam bude.

Reagovat
smazaný uživatel

Tak já PES měl na PS3 i na PC a žádný zázrak to pro mne nebyl. Neviděl jsem takový markantní rozdíl v hratelnosti, abych odešel od Fify. Hlavně hraji karieru a stavím si tým třeba 3-4 sezony. Vyhraji, co se dá a končím a jedu s někým jiným. A to je ve fifě top. Ani nevím, zda to v PESu jde. Jedinný, co se mi na PESu líbí, je znělka LM apod. Nic víc. Stejně mám fifu upravenou. Hraju třeba na WC nebo Legendu, ale mám upravené posuvníky a třeba část zápasů jen simuluji. Hraji to pro zábavu a ne, abych řešil, zda na nějtěžší možnosti porazím AI s klubem ze 4. ligy MC 7:0.

Reagovat
smazaný uživatel

U mňa je top kariéra keby malo pes kariéru ako FIFA tak prejdem na pes

Reagovat
Al Capone

Licence...

Reagovat
dextroza_m

Na licence sere PES

Reagovat
Largo

Patche....

Reagovat
Al Capone

Na to už jsem příliš líný, zkrátka jsem zvyklý hodit placku do konzole a pařit.

Reagovat
Largo

Rozumím. Já tomu věnoval delší čas u instalace, teď jen zapnu ikonu na ploše a jedu

Reagovat
dextroza_m

s těma si online asi nezahraješ...

Reagovat
Al Capone

Další důvod pro FIFU.

Reagovat
dextroza_m

Já nevím, zkoušel jsem FIFA na ps4 a PES hraju na PC a prostě mi přijde evolution lepší. I bratr, který si koupil obě origošky fifu nehraje a hraje PES.

Reagovat
Al Capone

Pro Evo je rozhodně fotbalovější, ale FIFA díky licencím a online hře u mě vede.

Reagovat
FC Porto FC

Bez licenci bych se na to mohl vykašlat. Chci hrát být co nejblíž realitě a ne hrát nějakéj paskvil. Bez pravých dresu a jmen bych fotbal ani nezapl

Reagovat
mayday

Chemo, Lokobenek, Baloum

Reagovat
didosh

Kemar

Reagovat
mayday

Dál si nevzpomenu

Reagovat
Stannis Baratheon

Reagovat
bobis21

FM

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
fenixLFC

Reagovat
oli9

Do roku 2013 PES od té doby fifa a jinak PC nebo PS ?

Reagovat
smazaný uživatel

Hru na trávníku si víc užiješ u PES, všechno ostatní ale má FIFA lepší a promyšlenější. Hlavně pokud chceš pravý jména hráčů, tak určitě FIFA.

Reagovat
dextroza_m

Hraju jenom PES 2018 online division, jsem v top 50 a moc mě to baví. Prostě ti to najde soupeře a hrajete. Jednoduché, reálné a někdy o nervy :-) Fifu jsem hrál s bratrem, ale přišlo mi to kktina.

Reagovat
smazaný uživatel

A jinak, co musím říct, tak mi bylo sympatočtější hrát za Stoke s cílem postoupit do LM v první sezóně...strašné pičoviny ty cíle ale ve fifě 18 (poslední jsem hrál 14) jak postavili cíle na mládež apod...to jsou neskutečné sračky. Hlavně za Leeds mám teď do 3 let zvýšit hodnotu klubu o 100%, mám 2. sezonu a jsem na 50% a už mne jebou, že neplnim...a další věci...začal jsem sezonu simulovat, protože jsem jen čekal, kdy mne vykopnou...ale zatím se držím.

Reagovat
smazaný uživatel

Ty cíle nemá vůbec cenu řešit. To je fakt jenom kosmetická věc. Většinou stačí splnit alespoň jeden z těch main cílů co se týká umístění v lize/poháru a nemáš co řešit.

Reagovat
smazaný uživatel

Aha? Tak díky za radu.

Reagovat
Largo

PES je pro mě mnohem zábavnější a reálnější, s patchema. Taky hraju jen Singleplayer.

Reagovat
dextroza_m

Single není zábavný u žádné hry, lidi co prošli cskem, pes online a pokerstars už na single nenalákáš. Zkoušel jsem posledního zaklínače a jedna velká nuda

Reagovat
smazaný uživatel

CSKo jsem nehrál, ale jiné hry na poboný styl a pokerstars jsem hrál a nejsem ten typ, co říkáš.

Reagovat
dextroza_m

Mě prostě už single nebaví vůbec, nevím co by to muselo být za hru, aby mě chytla. Soupeření s člověkem je úplně jinde.

Reagovat
smazaný uživatel

Jako jo. Chápu to. Někdo hledá výzvy. Mě stačí dojít na nějakou úroveň a tu si držet. Teď ve fifě hrát na WC nebo legendu, ovládat kličky a jsem spokojený. Mě jde o tu simulaci, kde ovládám ten klub a to případně budu natáčet. Zápas nebude reálný, ale to ani proti člověku. Ale zase člověk ti může vyseknout chuby, kterou AI neudělá. Pořád říkám, že AI hráči na určitých úrovních hrajou tak, jak moji ne. A díky tomu mne AI poráží. To mi nikdo nevyvrátí. A tím nemohou nastat určité situace, které nastávají v reálném fobtale. Ale člověk ti určité cbyby vysolit může.

Reagovat
dextroza_m

Měl by sis to někdy zkusit, fakt si zahrát proti lidem, ten fotbal je celkem dost reálný, pokud je dobrý poj, tak neznám lepší PC zábavu. Obvzlášť, když se match rozjede a skončí třeba 5 : 3 pro tebe, když si 1 : 3 tekl. akce nahoru dolů, tyčky břevna. Mě právě moc nebaví ta omáčka okolo, kupovat hráče bla,bla,bla.. Prostě jen hra. Nejlépe s těmi nejlepšími. Minulý týden jsem hrál s borcem, který měl ten tým tak skvěle nastavený, že byl problém se dostat ke střele. Navíc měl naskillované střely obloučkem, takže byl schopen i z rohu vápna vyslat takovou střelu, na kterou ten branař nemusel dosáhnout.. Mno ve zkratce, dostal 2 :0 a bylo. A to měl lepší tým. Jak mě chvíli mačkal, tak jsem vyslal na Maného dlouhý míč a ten nekompromisně po zemi k tyči.

Reagovat
smazaný uživatel

Zkusil jsem to ve fifě 10 a dostával jsem takové porážky, že mne to demotivovalo. Když mne poráží PC, tak mne to nevadí. Vím, že se to na něj naučím. Ale na hráče ne. Hlavně jsem fifu doposud nehrál tak, že bych ovládal centry, střely, přenášení hry, obranu...bráním tradičním stylem apod. Nemluvím o kličkách. A nehraji si s taktikou. I na WC bez posunovačů jsem hrál s default taktikou, jen jsem upravil rozestavení a exekutory standartek. Takže já to neustojím. Budu dostávat takové randály, že mi ho nedá ani Barca na legendu z týmu Anglický 4. Na mne je i AI na určitý úrovni moc. Nemá smysl hrát proti hráčům. Nehledě na to nehodlám sypat další tisíce do FUT.

Reagovat
dextroza_m

Zkus pesko, to je za pár stovek a nemusíš už nic. Párkrát možná chytneš, ale po čase to začneš dávat. Krásně se naučíš kontrolovat hru, stačí sledovat radar a slabší hráče rozcupuješ...

Reagovat
smazaný uživatel

Zkusil jsem ho a skončilo pro mne. Navíc nemám důvod hrát online. Nic z toho nemám. Baví mne single a kariéra. Tam si soupeře upravím.

Reagovat
dextroza_m

To je to, soupeře by sis neměl upravit, soupeř prostě je.

Reagovat
fenixLFC

Zaklinac nuda akoze jasne, jednotka je stale najlepsia ale aj trojka je skvela

Reagovat
dextroza_m

Mě to prostě nebavilo, nebaví mě zdlouhavě někam jezdit a mávat tam kravinama, když je to jen s AI.

Reagovat
SCELO

1 3 2

Reagovat
fenixLFC

Reagovat
smazaný uživatel

Nuda? Na Fife hrajem len single a hry ako call of duty majú MP úplne onicom a SP celkom dobrý,no až na tie nove tie nemajú nič dobré

Reagovat
dextroza_m

Čemu nerozumíš, nebaví mě to = nuda pro mě. Raději soupeřím s lidma.

Reagovat
penepi

Za mňa určite FIFA, a to hrám dlhé roky len kariéru. PES bol určite lepší do takého 2011, potom tuším FIFA zmenila engine.

Reagovat
Leo Rekordman

FIFA

Reagovat
smazaný uživatel

NHL

Reagovat
smazaný uživatel

Letošní ročník fakt ani náhodou...

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

Od doby co to nevychází na PC to už nehraji.

Reagovat
smazaný uživatel

100% FIFA

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
dextroza_m

a to ještě, když jelo gameway, kde jsme hráli v PES ligy a bylo tam hráčů na tři ligy, to byla bomba. Nejvíc mě bavil africký pohár a multiliga

Reagovat
smazaný uživatel

Cest dexi, toto stále pokračuje, ale na ps4 a na webu proevo.cz (super komunita). Dokonce s klukama hrajem i turnaje face to face u piva. Pár turnajů bylo v Brně a teď poslední v Ostravě. Vítěz jel na zájezd do Barcelony na ligu. Ať se daří a proevolutionsoccer forever!!!

Reagovat
dextroza_m

Vitej Timire. No já si kvůli tomu asi ps kupovat nebudu , i když zájezd do Barcelony zní hodně dobře Ať se daří.

Reagovat
smazaný uživatel

FM. Ale stejně až dospěješ, tak zjistíš, že nejlepší jsou ženské.

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

ty jsou ve fifě taky

Reagovat
dextroza_m

No to možná v pubertě, pak si jednu najdeš a zjistíš, že nejlepší jsou kamarádi, basa piv a večerní utkání ligy mistrů.

Reagovat
JuveGrandeAmore <3

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
HalaMadrid_Flx

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
Filipow

Dřív jsem tyhle kecy vůbec nechápal... teď mám půlroku přítelkyni a už je naprosto chápu.

Reagovat
dextroza_m

Půl roku je teprve začátek, očekávej nejhorší

Reagovat
ratusek

Přesně na co se nervovat s ženskejma

Reagovat
smazaný uživatel

Fotbal! Fotbal je nase laska

Reagovat
mayday

Letos už jsem fotbal nekupoval, ale zkusil jsem dlaspon dema a z mýho pohledu vše okolo lepší FIFA, samotná hra PES. Mně to přišlo jak naprosto jinej fotbal. FIFA je arkadovejsi.

Reagovat
dextroza_m

Přesně, proto Ti stačí koupit PES a hrát jen online division. Zbytek ty srágory okolo jsou nuda.

Reagovat
mayday

Včera jsem to viděl na PS store tuším snad za tři kila ve slevě, tak to asi vezmu. Letos jsem poprvé koupil NHL a vyhozený prachy, hokej mě prostě nebaví.

Reagovat
smazaný uživatel

Letos je PES fakt jinde. Ale stejně - PES = Singláč, Fifa = Online

https://youtu.be/6uyuduLKrlw

https://youtu.be/N2EyKAHE7WI

https://youtu.be/I0pqBW2vxDc

https://youtu.be/FtfeyJun6w4

https://youtu.be/9oqreY0S1VM

A jestli tě nepřesvědčí ani tohle, tak už nevím.

Reagovat
TheMally11

Choď ven!

Reagovat
dextroza_m

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

Worlf of Tanks

Reagovat
smazaný uživatel

FIFA,možno sa mi tu každý bude smiať ale ja som nikdy vo Fife nehral FUT vždy som hral CM a keby mal aj pes CM mod tak by som prešiel asi na pes ten gameplay mi príde o dosť lepší a aj fyzika mi príde reálnejšia ale problém v pesku je premna ten že tam nieje CM

Reagovat
smazaný uživatel

PES má CM, jen není tak dobrej jako u Fify, ale hrát se to dá.

Reagovat
smazaný uživatel

Aha a nevieš ako to je s tymi patchemi na licencie? Sťahujú sa cez nejaké stránky alebo to ma oficiálni workshop?

Reagovat
smazaný uživatel

Nějaký fanouškovský stránky, ale je to myslím stáhnutí jenom jednoho patche a už to jede. Jaký, to fakt už netuším. Každopádně od toho manažerskýho módu nečekej zázraky. Co má navíc oproti Fifě jsou statistiky, kterých má podstatně víc, ale zase jde jenom o jednu sezónu, ale zbytek je tragédie.

Reagovat
RadekVonCZE

Fifa bez debat.

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

zase Reds

Reagovat
avicii

Mohli sme tam mat nieco neokukane no

Reagovat
pobody's nerfect

Klid, tohle vám pustíme

Reagovat
Figi

Pokud chces hrat skutecny fotbal tak PES18.

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
Y.N.W.A

jj, v létě v NY a v Singapuru si to jako přáteláky klidně hrajte, příznivci superligy se nažerou a pak zase na podzim hezky zpátky šup do zajímavejch evropskejch pohárů

Reagovat
Atlético de Madrid

Takhle nějak bude vypadat ta elitní liga mistrů, až se za pár let odtrhne od UEFA.

Reagovat
Y.N.W.A

no já doufám, že ne... že tohle je vlastně taková ta úlitba těm asijskejm a americkejm trhům, ten evropskej konzervativní snad zůstane s LM a s čím dál lepší EL...i nový změny jsou dobrý a vedou k tomu, že superliga snad nehrozí

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
Zaschrona

Predpokladam, ze bude tlak udelat postupne z nejakeho takoveho poharu tohohle typu postupne kazdorocni MS klubu, ktere bude moct objizdet planetu. Asi i bude snaha ukusovat regulerni sezonu.

Reagovat
Y.N.W.A

možný to je, taková tendence tu asi je a takovej nějakej sexy projekt nějaký Piqueho agentury je přesně to, co se dnes nosí...

Reagovat
Zaschrona

Neodtrhne se. Momentalni situace top klubum brutalne vyhovuje. Doma hraji o tituly, v superlize by jich vetsina byla bez sance, pro fanousky takovych klubu by to bylo hrozne, nakonec by zajem mozna i poklesl oproti soucasnosti. Co spis hrozi, to je zmena formatu LM a jeji cesta k dalsimu zelitneni. Top kluby si to postupne vynuti.

Reagovat
Fabregas@ole

Každý z 18ti týmů jen 3 zápasy? Vzejde z turnaje vůbec vítěz? Kdo vyhrál minulej ročník?

Reagovat
smazaný uživatel

Je to myslim rozdeleny na nekolik casti podle regionu. Tj Evropa bude mit vlastniho viteze, USA taky a Asie taky. Podle toho kde ty tymy budou hrat.

Reagovat
Puskas

Další krok k samsostatné soutěži?

Reagovat
Fodbalysta

OT: Strama is back - pokud dneska Udinese neporazí Neapol, tak je Sparťanská trenérská legenda zpět u kormidla

Reagovat
Largo

Reagovat
Puskas

Musí mít fakt dobrého manažéra, který dokáže prodat i to, co není.

Reagovat
smazaný uživatel

Jestli fakt bude v Udine, tak to bude top, protože budou ještě hrát s Beneventem.

Reagovat
Puskas

To by jeho hráči hráli jak o život.

Reagovat
smazaný uživatel

Come on Neapol.

Reagovat
smazaný uživatel

Vždyť on všude v Itálii nablil jak je Sparta amatérská a odešel sám, jemu tam reputace neklesla

Reagovat
smazaný uživatel

Ona mu reputace může ještě klesat?

Reagovat
hefy

Fakt?

Reagovat
Greny

nedivil bych se

Reagovat
smazaný uživatel

Bohužel, někdo to sem dával do nějaké diskuze a potvrzoval mi to kamarád z Itálie.

Taky u nás víme prd, proč končil Uhrin v Gruzii

Reagovat
smazaný uživatel

OT: Koukalová v DVTV -

Reagovat
Fodbalysta

pro mě je to člověk jako každej jinej.. má právo na názor a má právo na to si do svojí knihy napsat co chce.. na téhle "aféře" mě sere jedna věc.. a to, že si každý myslí, že je náš majetek,že by neměla končit se závoděním a podobně.. jestli se jí něco nelíbilo, je dobře, že s tím šla ven.. mohla držet hubu dál, být slavná, ale štastná a spokojená sama se sebou by asi nebyla, což je podle mě pro ni nejdůležitější..

Reagovat
andrew96

Zajímavé, jak se celé roky český biatlonový tým tvářil jako dokonalá parta samých kamarádů bez jediného osobního šrámu. Teď napíše Koukalová knížku a tento obrázek dostává vážnou trhlinu. Pokud je tedy pravda vše, co říká, protože s jejím flegmatickým přístupem si nejsem jistý. Mám pocit, že nemá žádné vyložené priority a ke všemu přistupuje na půl plynu. V tom byla mezi ostatními závodníky asi fakt odlišná.

Děkuji za úspěšné reprezentování, ale některé osobní věci by možná měly zůstat mezi čtyřma očima. Jsem zvědav, jak tu masáž teď ustojí, ale na to měla být před vydáním knihy připravená.

Reagovat
smazaný uživatel

FIFA

Reagovat
smazaný uživatel

To je problém dopsat do článku účastníky?

Reagovat
Giginek

Přesně, taky mi to tam chybí

Reagovat
Raul=Real

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele