Saint-Étienne má nového kouče, vsadí na dosavadního asistenta

06.06.2019 19:31 - Aktuality
 
Vedení Saint-Étienne vyřešilo otázku nového trenéra. Do funkce hlavního kouče se posune dosavadní asistent Ghislain Printant, obě strany se dohodly na spolupráci platné do června 2021...

Printant částečně stojí za letošním úspěchem francouzského klubu, který v tabulce Ligue 1 obsadil čtvrtou příčku a jeho fanoušci se tak mohou těšit na Evropskou ligu. Printant byl asistentem Jeana-Louise Gasseta, jemuž skončila smlouva a sám se nakonec rozhodl pro odchod a hledání nové výzvy.

"Jsem obrovsky pyšný a děkuji vedení za důvěru. Stále mám velké ambice a spoustu energie pokračovat v práci, kterou jsme za uplynulých osmnáct měsíců s Jeanem-Louisem Gassetem odvedli," řekl po podpisu kontraktu.

58letý Printant v minulosti pracoval pro Montpellier a od listopadu 2014 vedl rok a čtvrt Bastii.
Autor: Tomáš Pavlík / lequipe.fr
Počet zobrazení: 685
Související články
Komentáře (3 / 0 nových)
Pyroman
07.06.2019 09:41
#
Žádná přelomová změna, ale úroveň by měl udržet a aspoň díky tomu zůstanou M'Vila a spol.
Seydou Doumbia
07.06.2019 11:39
#
Co jinak říkáš na nové loga Nantes a EAG? Podle mého oba hodně dobré.
Pyroman
08.06.2019 21:15
#
EAG super, Nantes zajímavý, ale ten styl je na mě moc podobný Juventusu. Spíš pobavily jejich nový venkovní dresy, podoba s ASSE je hodně velká.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.