Ronaldo se po zranění vrátil ve velkém stylu. Dvěma góly pomohl k vítězství Al Nassru

Portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo (41) se po měsíční zdravotní pauze vrátil dvěma góly a pomohl Al Nassru k vítězství v saúdskoarabské lize. Nejlepší střelec fotbalové historie, jenž léčil zadní stehenní sval, vylepšil při povedeném comebacku rekord na 967 branek. Jednu dal v pátek z penalty. Lídr tabulky si poradil s poslední Najmou 5:2.
"Je fajn být zpátky," pochvaloval si Ronaldo na Instagramu. Kvůli zranění musel vynechat přípravné reprezentační zápasy před červnovým mistrovstvím světa proti oběma pořadatelským zemím USA i Mexiku. Nad Američany zvítězili Portugalci 2:0, s mexickým týmem hráli bez branek.
Za reprezentaci zatím dal pětinásobný držitel Zlatého míče 143 gólů ve 226 zápasech. Světový šampionát by měl za dva měsíce absolvovat již pošesté a měl by se stát rekordmanem, stejně jako argentinský kapitán Lionel Messi.
V pořadí střelců saúdskoarabské ligy patří Ronaldovi s 23 bóly třetí místo, s 25 trefami vede anglický útočník Ivan Toney z Al Ahli.
Související články



Komentáře (9)
Přidat komentářNa zaver kariery jeste snad do MLS, treba new york, tam se da nahnat 30g za sezonu
MS bez Ronalda není MS, takové MS ani EURO jsem neviděl. Jen na MS těch 8 gólů je hodně pod jeho normou ...
Máš recht.
Letos po turnaji bude mít i Chorý 4 zářezy
Boha tento bude hrat do 100rokov
Do 1000 golů*
Na MS 5 gólů jak nic
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele