Nominace Argentiny na kvalifikaci
Nominace Argentiny pro kvalifikační duely o postup na MS 2010 proti Kolumbii a Ekvádoru:
Brankáři: Juan Pablo Carrizo (Lazio), Mariano Andujar (Estudiantes), Federico Vilar (Atlante).
Obránci: Martin Demichelis (Bayern), Emiliano Papa (Velez Sarsfield), Gabriel Heinze (Real Madrid), Marcos Angeleri (Estudiantes), Javier Zanetti (Inter), Daniel Diaz (Getafe), Nicolas Burdisso (Inter), Nicolas Otamendi (Velez Sarsfield), Juan Forlin (Boca Juniors).
Záložníci: Javier Mascherano (Liverpool), Fernando Gago (Real Madrid), Juan Sebastian Veron (Estudiantes), Maximiliano Rodriguez (Atletico Madrid), Jonas Gutierrez (Newcastle United), Sebastian Battaglia (Boca Juniors), Cristian Gimenez (Pachuca), Daniel Montenegro (Independiente).
Útočníci: Lionel Messi (Barcelona), Carlos Tevez (Manchester United), Sergio Aguero (Atletico Madrid), Lisandro Lopez (Porto), Diego Milito (Janov), Gonzalo Bergessio (San Lorenzo).
Brankáři: Juan Pablo Carrizo (Lazio), Mariano Andujar (Estudiantes), Federico Vilar (Atlante).
Obránci: Martin Demichelis (Bayern), Emiliano Papa (Velez Sarsfield), Gabriel Heinze (Real Madrid), Marcos Angeleri (Estudiantes), Javier Zanetti (Inter), Daniel Diaz (Getafe), Nicolas Burdisso (Inter), Nicolas Otamendi (Velez Sarsfield), Juan Forlin (Boca Juniors).
Záložníci: Javier Mascherano (Liverpool), Fernando Gago (Real Madrid), Juan Sebastian Veron (Estudiantes), Maximiliano Rodriguez (Atletico Madrid), Jonas Gutierrez (Newcastle United), Sebastian Battaglia (Boca Juniors), Cristian Gimenez (Pachuca), Daniel Montenegro (Independiente).
Útočníci: Lionel Messi (Barcelona), Carlos Tevez (Manchester United), Sergio Aguero (Atletico Madrid), Lisandro Lopez (Porto), Diego Milito (Janov), Gonzalo Bergessio (San Lorenzo).
Komentáře (46)
Přidat komentářBurdisso je v nominaci a Samuel ne. Cuchu taky nic. Diego, Diego, ty zas na něčem jedeš.
Nemaju lepsich brankarov ?
Chyba mi tam napr. Pato...
To je nominace Argentiny- Pato je z Brazilie.... Ale stejně se musm tlemit, v bráně, obraně a záloze nic moc, ale v útoku maj hned 5 špičkovejch útočníků... se bavim
dobrej nick.. 
   
 
Pato je abbondanzieri vis??
Pato je z Brazilie 
   Pato je golman Boky
 Pato je golman Boky
Roberto "Pato" Abbondanzieri 
 
Pato Abbondanzieri ty chytráku 
 
Myslel Abondazieriho ....ale tak mohl tam povolat branaře jako Ustari nebo Leo Franco..
 ....ale tak mohl tam povolat branaře jako Ustari nebo Leo Franco..  
 
Kdyby jsi to nevedel , tak myslel Abondanzieriho 
   
 
Tak upřímně dost z těch hráčů sem v životě hrát neviděl, nebo ty jména slyším prvně... 
 
No asi pětkrát Boca Možná by mohl Diego trochu méně myslet na to kde hrál...
 Možná by mohl Diego trochu méně myslet na to kde hrál...
Maradona je idiot Nevzit Cambiassa
  Nevzit Cambiassa   Vzit Burdissa
 Vzit Burdissa   
 
Kde je Higuaín???.... 
   
 
a kdeje Zarate odehral dobrou sezonu za Lazio a ten posranej fetak si ho ani nevšimne 
   
 
Kdyžtak ten podělanej feťák na rozdíl od Tebe něco dokázal, zatím co ty tady plodíš pěkný ho*na 
 
davat goli rukou a nepřiznat to
A na branky ,který rukou nedával, by sis nevzpoměl??
no branky pěkný daval to přiznat musim ale navim proc se sere do trenovaní narodaku když to neumý 
 
A proč někdo přispívá do diskuzí, když nemluví mluvit slušně??? 
   
   Než začneš urážet nejlepšího fotbalistu historie tak si to radši dvakrát rozmysli
 Než začneš urážet nejlepšího fotbalistu historie tak si to radši dvakrát rozmysli  
 
to neni uražka ale pravda 
 
Už je z toho pár let venku tak klid 
 
Chybí mi tam Abondanzieri, Ustari, Samuel, Insua, Cambiasso, Higuaín 
 
nejsem si jistej ale Ustari je podle me zranenej, za getafe sem ho dlouho nevidel, jinak souhlasim ze Higuain tam asi chybi a Zarate taky, ale kdyz kouknu do utoku tak nevim kam by se tam vesli, ale stejne Messi bude hrat v zaloze v utoku bude Tevez a Kun :)) a nikdo ani na branu nevystreli :).. ale hlavne je to porad jen kvalifikace takze Maradona muze experimentovat :)
když hráli proti Bolívii tak taky nikdo nevystřelil že
jj to dostali dost na prdel no :D:D:D , slovo podcenili je slabý, ale tak Bolivie je prehral jasne :)
Carrizo skoro celou sezonu nechytal a kdyžjo tak napíču
Ale z brankářů Anrgetiny je nejlepší, v současnosti lepšího prostě nemaj 
 
mě tam chybí Lucho ale ten je myslím zraněnej, pak Higuaín, Zarate, Di Mária a Colocinni
souhlas a hlavne kvalitni brankar jim chybi
 a hlavne kvalitni brankar jim chybi 
Kvalitní brankáři jim chybí, protože žádný nemaj!
Carrizo
Zanetti-Demichelis-Diaz-Heinze
Messi-Gago-Mascherano-Gutierrez
Milito-Aguero
a Higuain??? zase nic
  zase nic  jako sice je v argentine momentalne velka konkurence v utoku ale i tak je Higuain lepsi jak L.Lopez i jak Bergessio...proste mi tam ma bejt
  jako sice je v argentine momentalne velka konkurence v utoku ale i tak je Higuain lepsi jak L.Lopez i jak Bergessio...proste mi tam ma bejt  
   
 
Njn poslední dobou ani Aguero nic moc 
 
Aimar 
 
Adujar
Zanetti, Angeleri, Demichelis(Forlin), Papa
Mascherano, Veron, Battaglia
Messi, Milito, Aguero(Tevez)
a kd eje Carlito??????????? řek bych, že momntalne ma lepsi vykony než Kun. ale rodina je rodina
Koho myslíš? Tevez tam je!
zajimalo by me proc nechyta za Argentinu Leo Franco rozhodne vehlasnejsi nez tihle tři Cambiasso chybi a misto toho posledniho utocnika bych nasadil Higuaina
Věhlasnější jistě ale chytá teď spíš nic než moc Jednička určitě Carizzo ale zas aspoň jako dvojku ho mohli vzít
 Jednička určitě Carizzo ale zas aspoň jako dvojku ho mohli vzít  
 
nabitý útok jinnak nic moc 
 
Samuel a Cambiasso tam chybi...jinak nikdo....a myslim si ze vzit hrace z boky je dobra volba
Moje Nominace : Brankáři : Lux, Franco, Abbondanzieri. Obránci : Ayala, Sorín, Coloccini, Demichelis, Heinze, J.Zanetti, Samuel, Burdisso, G.Rodriguez.
Záložníci : Veron, Mascherano, Gago, J.Riquelme, Cambiasso, Lucho González, M.Rodriguez, Galleti. Útočníci : Crespo, Saviola, Tevez, Messi, Agüero, Aimar, Milito.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele