Nejlepším sudím je Ital Collina

11.01.2008, 15:18
Aktuality
Ital Pierluigi Collina se stal nejlepším arbitrem za posledních 20 let. Za sebou tak nechal například Markuse Merka či Petera Mikkelsena. Slovák Luboš Michel skončil na jedenácté příčce. Anketu vyhlásila Mezinárodní federace pro fotbalovou historii a statistiku (IFFHS).

Pořadí:

1. Pierluigi Collina (It.) 86
2. Markus Merk (Něm.) 65
3. Peter Mikkelsen (Dán.) 62
4. Sándor Puhl (Maď.) 50
5. Kim Milton Nielsen (Dán.) 50
6. Anders Frisk (Švéd.) 40
7. Pier-Luigi Pairetto (It.) 37
8. Michel Vautrot (Fr.) 36
9. Urs Meier (Švýc.) 34
10. Joël Quiniou (Fr.) 32
11. Luigi Agnolin (It.), Hugh Dallas (Skot.), Hellmut Krug (Něm.) a Luboš Michel (SR) všichni 28

Autor: EuroFotbal.cz

Komentáře (2)

Přidat komentář
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

Jak já ten jeho obličej nemám rád

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele